Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
UWAGA - awaria na awarii wątek zamknięty korzystam z uslug firmy od ponad 3 lat i do tej pory bylem zadowolony (jedna,...
~Filip
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2009

Nie jest źle ale mogłoby być lepiej wątek zamknięty Są plusy i minusy. Obsługa w biurze lekko mówiąc nie jest miła. Choć to...
~Patrick
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2009

Tananger - opinia wątek zamknięty Krotko uzytkuje ale jestem zadowolony DC dziala prawidlowo, predkosc taka...
~Tananger
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 marca 2009

Firma do kitu. wątek zamknięty Musiałem zrezygnować z przyczyn rodzinnych z usług firmy Biallnet jako...
~Bogusław Dręczewski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 lutego 2009

Ach wątek zamknięty Jest bo jest - Nie jestem zachwycony ale też w sumie nie narzekam.
~Janusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 lutego 2009

Polecam wątek zamknięty Korzystam od 4 lat.W tym czasie były dwie awarie ale po tel. do serwisu po 15...
~Marcin J.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 stycznia 2009

polecam wątek zamknięty szybki internet za nie wielka cene :P ale pamietam jeszcze stare (niestety...
~best
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 grudnia 2008

Fatalnie wątek zamknięty Pół roku czekałam na przesłanie umowy. Od miesiąca czekam na naprawę...
~Maria Szreder
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 grudnia 2008

polecam wątek zamknięty polecam
~xxx
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 października 2008

CZUJĘ SIĘ OSZUKANA wątek zamknięty DAŁAM SIĘ NAIWNIE NABRAC NA PODPISANIE UMOWY NA 2 LATA I JUZ ŻAŁUJĘ. FIRMA MA...
~HANNA NIEZBECKA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 października 2008

Polecam wątek zamknięty Dobrę łącze, dobre ceny, dużo ludzi na hubie, szybka instalacja. Więcej mi...
~Orlik
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 września 2008

Polecam wątek zamknięty Firma biall-net po prostu dba o swoich klientów, a wczoraj miałem tego...
~gonzo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 czerwca 2008

Do jckl/bran wątek zamknięty Tak czytam i czytam i zastanawia mnie jedno - czy Wy (bran,jckl) nie...
~macra
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 marca 2008

Pod wrazeniem. wątek zamknięty Tak jak w nagłowku - jestem pod wrazeniem dzialania sieci biall-net. Tak...
~jckl
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 marca 2008

Godny polecenia wątek zamknięty Nie wiem kto wypisuje takie bzdury?! (mówię o krytycznych ocenach). Mieszkam...
~bran
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 marca 2008

TO KPINA wątek zamknięty USŁUGI DROGIE I NIETERMINOWE: OCZEKIWANIE NA WYMIANĘ WTYCZKI 2 DOBY, KOSZT...
~TOMASZ ZIÓŁKOWSKI
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 marca 2008

pani na morenie wątek zamknięty Dotyczy pani , która jest obecnie na Morenie .Jest bardzo...
~cierpliwy klient
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 stycznia 2008

ah te awarie... wątek zamknięty Mieszkam na Lipowicza i początkowo byłem zadowolony a nawet bardzo zadowolony...
~teh_pp
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 stycznia 2008

Kpina wątek zamknięty Niestety jakosc lacza jest slaba, malo tego czeste awarie doprowadzaja do...
~Nagan
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 listopada 2007

idiotyzm... wątek zamknięty firma wymaga pisemnego powiadomienia o fakcie podłączenia w domu routera...
~kamil
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
150

postów

86

wątków

do góry