Mój Kotek

Przedszkola

Gdańsk, Wacława Balcerskiego 26 (Osowa)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Matka dzieci bez spektrum - zwykłych, żywych dzieci - ocena Kotek Osowa-pragnę powiedzieć ze to cudowne miejsce dla dzieci. 98%personelu...
~Matka dzieci bez spektrum - zwyk
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 marca 2024

Biały Kotek jest SUPER wątek zamknięty Przedszkole i Żłobek w jednym fantastycznie zagospodarowanym budynku gdzie...
~Aga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lipca 2019

Pozytywnie wątek zamknięty wracamy tam już z drugim dzieckiem nie chcę przechwalić ale to...
~Merkuriusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Przedszkole nastawione na spokojną naukę i radość dziecka. Polecam wszystkim,...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

Cudowne miejsce! wątek zamknięty Bardzo polecam :) Dzieci mają do dyspozycji smaczną, własną kuchnię, duży...
~Rodzic*
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 listopada 2013

Polecam ... Kotka wątek zamknięty jako Ojciec nie znam się na ... wielu rzeczach ......
~Krystian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Mój synek uczęszcza do Białego Kotka od pierwszego roku życia, aktualnie ma...
~Anna Kraskowska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Początki były ok wątek zamknięty Teraz niestety zaczyna sie psuć coraz bardziej. Nie ma już zajęć z...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 września 2012

prawdziwe przedszkole wątek zamknięty przedszkole jak z moich dziecinnych lat,jak sie wchodzi to zapach kuchni...
~rodzice
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

polecam wątek zamknięty infrastruktura bardzo dobra: duży ogród z placem zabaw (rzadkość na Osowie),...
~Ruda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry