Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niezdowolony Klient! Warszawa - opinia wątek zamknięty Niestety nie przeczytałam wcześniej Waszych opinii i zamówiłam. Pierwszy...
~Niezdowolony Klient! Warszawa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

anna - opinia wątek zamknięty dramat!!!!! zero kontaktu, zero dostaw, brak zwrotu środków. ogólnie nie...
~anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Jarosław - opinia wątek zamknięty Najgorszy catering jaki miałem okazję testować. Nie dowożą zamówionych...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 listopada 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Dramat to mało powiedziane kontakt z ich strony tylko pod względem...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 października 2021

Marzena - opinia wątek zamknięty Tragedia! Jedzenie jeśli w ogole jakims cudem zostanie dostarczone, to albo...
~Marzena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Michał - opinia wątek zamknięty od 3 dni dostaję nie swoje zamówienie. naklejka z adresem i rodzajem diety...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Moi drodzy, po długiej walce mailowej odzyskałam pieniądze. Wystarczy...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Odradzam! Złożyłam zamówienie ponad miesiąc temu na 20 dni, nie otrzymałam...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty uwaga brak kontaktu! Pomylone diety, paczki, brak posiłków, jedno wielkie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 października 2021

olga - opinia wątek zamknięty W końcu trafiłam na porządny catering. Dieta jest świetna, produkty są zawsze...
~olga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 października 2021

Klaudia - opinia wątek zamknięty Uważajcie nie dajcie się nabrać jak ja dieta nie przyjeżdża nikt nie odbiera...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 października 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty jedzenie jest pierwsza klasa :) Każdego dnia czekam na boxy bo takie wszystko...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 października 2021

K7 - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Zero kontaktu, nie da się z nimi nic ustalić.
~K7
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 października 2021

andrzej - opinia wątek zamknięty nigdy nie wiadomo czy catering zostanie dostarczony, w chwili obecnej już...
~andrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 września 2021

Ziolek - opinia wątek zamknięty Przez 2 tygodnie nie dostaje swoich zestawów. Na fb mnie zablokowali na maile...
~Ziolek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Adaś - opinia wątek zamknięty Fajnie że każdego dnia jest coś innego. Dania się nie powtarzają i nie ma nudy.
~Adaś
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 września 2021

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Nie polecam! Zrezygnowałam zwrot pieniędzy miał być w ciągu 14dni..minął...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 września 2021

Mila - opinia wątek zamknięty Od 3 dni nic nie dociera do mnie !!masakra,odradzam!
~Mila
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 września 2021

Przemek - opinia wątek zamknięty Odradzam!!! Nie warte jakichkolwiek pieniędzy i zniżek. Jedzenie niesmaczne....
~Przemek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 września 2021

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Kontakt z obsługą jest bardzo dobry, żadne zamówienie nie zostało pomylone no...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry