Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia wątek zamknięty Najgorszy catering pod sloncem!!Posilki mylone każdego dnia,(...) Kedna...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lipca 2021

Sandra - opinia wątek zamknięty Dno i kilometr mułu. W ciągu tygodnia 3 razy nie dowieźli zamówienia, a ten...
~Sandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lipca 2021

Wojciech - opinia wątek zamknięty 3 lipca anulowałem zamówienie, zwrot miał być w ciągu 14 dni. Jest 1,5...
~Wojciech
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Jedna wielka porażka!!! Jedzenie beznadziejne! Brak menu na cały tydzień!...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lipca 2021

Jowita - opinia wątek zamknięty Jedzenie za ta cene nawet ok, ale reszta to totalny brak profesjonalizmu, na...
~Jowita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lipca 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Notoryczny brak jednego z dwóch zestawow diety. Pozrywane etykiety lub...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Tragedia !!! Nie polecam !! Zamówiłam, po dwóch dniach kiedy mi nie dowiezli...
~Ewa
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty Niestety rezygnacja po 2 dniu pierwszego catering nie przyjechał 2...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Kuba - opinia wątek zamknięty Firma kompletnie oderwana od rzeczywistości. Dania niezgodne z opisem...
~Kuba
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 czerwca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Okropny catering. Gotowce, mnóstwo cukru, nie wierzę w to ile jem kalorii....
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 maja 2021

Jacek - opinia wątek zamknięty Beznadzieja. Nierzetelni. Nie dostarczają posiłków i trudno odzyskać kasę
~Jacek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lutego 2021

Ja - opinia wątek zamknięty Okropieństwo. Bardzo niesmaczne jedzenie
~Ja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

ja - opinia wątek zamknięty tragedia, bardzo niesmaczne jedzenie i ciężka komunikacja z obsługą
~ja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 listopada 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Dramat, nic nie funkcjonuje tak jak powinno...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

SapaczPies - opinia wątek zamknięty Po zmianie terminu dostawy posiłki nadal przyjeżdżały. Wczoraj przyjechal...
~SapaczPies
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Ala - opinia wątek zamknięty Katastrofa, kopalnia soli, cukier w ilościach niedopuszczalnych. Nie ma to...
~Ala
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Jedzenie poprostu tragedia. Wszystko przesolone,zero warzyw, surowek. Niemal...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Jakze zaluje ze nie czytalam opinii przed zamowieniem...Zamowilam diete...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lipca 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Catering dla osób o bardzo silnych nerwach. Dzień pierwszy brak cateringu, w...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 czerwca 2020

Barbara - opinia wątek zamknięty Dwa dni z rzedu nie otrzymalam zamowienia, ani zwrotu pieniedzy. Obsluga...
~Barbara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry