Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona Wylezińska - opinia wątek zamknięty Nie polecam!!!! O ile potrawy były ok o tyle obsługa masakra. Przez 2...
~Iwona Wylezińska
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 maja 2020

Aga - opinia wątek zamknięty Zła ocena podyktowana problemami z odzyskaniem 27,5 zł za niedostarczony...
~Aga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Zaluje niestety ze zamowilam ten catering, dwa dni dopiero mialam, ale...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2020

Ola - opinia wątek zamknięty nie polecam usług tej firmy, nie dość, że sama jakość posiłków i ich estetyka...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jedzenie tragedia, a co gorsza anulowałam zamówienie i czekam już od ponad...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Badziew - opinia wątek zamknięty Jeden wieli badziew nigdy w zyciu nikomu bym tego nie polecił nawet za darmo...
~Badziew
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 stycznia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Co tu dużo pisać. tragedia. omijać szerokim Łukiem. Jedzenie ... odbiegające...
~Kasia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Olaf - opinia wątek zamknięty 5 dni. Dwa razy nie dowiezli. Z tego jeden dzień przesunięty a jeden nigdy...
~Olaf
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 stycznia 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Od ponad 2 tygodni czekam na zwrot kosztów za niezrealizowane zamowienie ....
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 grudnia 2019

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Niestety dania, które otrzymałam nie do zjedzenia, zdarzały się też dania po...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Mocno niezadowolona - opinia wątek zamknięty Niesmaczne, niezbilansowane posiłki. Pieniądze wyrzucone w błoto. Wątpliwej...
~Mocno niezadowolona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 listopada 2019

Niezadowolony klient - opinia wątek zamknięty Na 10 dni dwa razy brak dostawy. To jakiś obłęd. No i tłumaczenia, że się w...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

Vaniur - opinia wątek zamknięty Jedzenie jeszcze da sie zjeść (często są potrawy grubo zaprawione kokosem,...
~Vaniur
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 listopada 2019

Olgs - opinia wątek zamknięty Jestem zawiedziona. Skorzystałam z pakietu 1200 kcal, korzystałam już z...
~Olgs
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Mieliśmy z mężem 30dniowy catering, oboje 1500 kalorii. Ciągle...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Nie polecam!!! 21 października kierowca nie przywiózł mi mojego cateringu,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 listopada 2019

Nie polecam!!!! wątek zamknięty Posiłki są dostarczane po godzinach ujętych w regulaminie!! Zdaża się, że...
~Jola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Żenada, masakra, zero dbałości o klienta. Zrezygnowałam po tym jak nie...
~Justyna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 października 2019

nie polecam wątek zamknięty korzystałam z usług tego cateringu przez 3 miesiące i na pewno nie przedłużę...
~Dosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Dramat! wątek zamknięty Fatalny catering. Brak regularnych dostaw, brak kontaktu, posiłki słabe pod...
~Kinga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry