Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jakub - ocena Szybka wysylka, 2 dni realizacja! Polecam.
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 8 listopada 2023

A.Walerczak - opinia odradzam zakup w tym sklepie ,tocze batalie o zwrot pieniedzy od dwoch...
~A.Walerczak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2022

pawel - opinia wątek zamknięty jest ok, fachowa firma, dostawa na następny dzień
~pawel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2022

Marcin - opinia wątek zamknięty Ponad 3 tygodnie czekam na zwrot pieniędzy za zamówienie którego nie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 grudnia 2021

Ceny z innej galaktyki wątek zamknięty Sklep dla leniuchów, płytki ładne, ale ceny kosmosx2. NO i jeśli nie kupisz...
~mk
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 stycznia 2019

Łukasz - opinia wątek zamknięty Po uprzedniej wizycie w magazynie, zlozylem zamowienie online . Otrzymalem...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 stycznia 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Zamówienie w Gdańsku w sklepie stacjonarnym płytek, które są jak to pan...
~Karolina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lutego 2020

nie polecam wątek zamknięty Obluga beznadziejna, ciezko sie dogadac, a opine o sobie maja wygorowane
~Niezadowolona kilentka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

pozytywna ocena wątek zamknięty Wszystko pozytywnie. Płytki ładne i dobre pod względem jakości. Dostarczone...
~Anka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Świetne płytki wątek zamknięty W zeszłym miesiącu zakupowaliśmy tutaj genialne płytki, dodatkowo mogliśmy...
~Neonicek77
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Zadowolony klient! wątek zamknięty Super kontakt ze strony sprzedawcy, o wszystkim dokładnie mnie...
~Macko32
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Super wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolona z paneli kupionych w waszym sklepie. Wybrałam razem...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Świetny zakup wątek zamknięty Świetna jakość towaru. Polecam serdecznie, sklep służył także pomocą przy...
~AlicjaS
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Super!! wątek zamknięty Rewelacyjny sklep z ogromnym wyborem wszystkiego :) Polecam gorąco.
~Maciek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

Jestem zachwycona wątek zamknięty Kupiliśmy z mężem u nich płytki 3d i wyglądają rewelacyjnie. Fakt że troche...
~Martyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Nie polecam!!! wątek zamknięty Kultura osobista właścicieli poniżej zera oraz wiedza na temat sprzedaży...
~JA
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

Polecam!! wątek zamknięty Fachowa i bardzo cierpliwa obsługa. Krótki czas realizacji zamówienia....
~Donata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Płytki naprawde wyśmienitej jakości wątek zamknięty Płytki naprawde wyśmienitej jakości. Nieco długi czas oczekiwania na niektóre...
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2017

Nie polecam! wątek zamknięty Jakość usług poniżej poziomu moich oczekiwań. Byłam bardzo rozczarowana...
~Jola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Witam. Serdecznie polecam Państwu miłą i kompetentną obsługę, fachowe...
~Renata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry