Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
z endomonod samsung gear sport
frania902
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Trenujcie w marcu biegniemy półmaraton w Gdyni Trenujcie w marcu biegniemy półmaraton w Gdyni
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lutego 2018

ktos chętny na bieganie; -)? Tak jak w tytule, jest ktos chetny na wieczorne marszo-biegi , jestem...
~Varg Veumm
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

Bieganie Morena Ktoś chętny na wspólne przebieżki na Morence? Jestem osoba początkującą :)
~kinga
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

Ktoś chętny do biegania, jazdy na rowerze? Cześć :) Poszukuję osób które biegały amatorsko i chciałyby wrócić do tego...
~kasia
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Szukam trenera dla biegacza Witam ! Szukam trenera aby poprawić technikę biegu. Mam kilka problemów,...
~Tomassimo
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Kto pobiega z pulpetem? :D Gdańsk Tak jak powyżej. Szukam towarzystwa które pomoże przy rozpoczęciu przygody z...
~Pulpet :)
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Wieczorne Biegi we Wrzeszczu Znajdzie się wesoła biegaczka do towarzyszenia w popołudniowych lub...
~Run
10

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 października 2017

buty trekking Hej, szukam butów do trekkingu i dłuższych wycieczek. Chcę zamówić...
~Tytus
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

Bieganie we Wrzeszczu Biegam we Wrzeszczu - alejki, JD - szukam partnerki do utrzymania rozsądnego...
~Runner
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

argumentative essay argumentative essay
~argumentativeessay
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Profesjonalne treningi biegowe dla początkujących i zaawansowanych w Wejherowie Chcesz zacząć się ruszać/biegać, ale ciężko Ci się zmotywować? A może już...
docere6
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Szukam kompana do biegania / siłowni Hej , szukam koleżanki do wspólnego biegania , aktualnie biegam w okolicach...
~Werka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2017

Wings for life world run Poznan jedzie ktos z Gdyni Wings for life world run Poznan jedzie ktos z Gdyni
~Biegacz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2017

W Wejherowie rusza MOTYWATORNIA - zdrowie i aktywność fizyczna-zapraszamy!!! Chcesz zacząć się ruszać, ale ciężko Ci się zmotywować? A może miałaś/miałeś...
docere6
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

~Runner
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2017

Bieganie po lesie Cisowa Mama 2 malutkich dzieci chce zrzucić wagę po 2 ciążach, ale się wstydzi :)...
martas89
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

bieganie wrzeszcz Chetny ktoś na bieganie 3-4 razy w tygodniu?
~niedzielny runner
5

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Drogomierz do wytyczenia trasy / długości biegu Ponieważ drogomierz to nie taka tania sprawa, około 180 zł minimum, wypożyczę...
~Maciek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry