Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia wątek zamknięty Duże porcje przestępne ceny miła obsługa duży wybór menu
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2020

coraz słabsze jedzenie wątek zamknięty Kiedyś byłam tam częstym gościem, ale czas poszukać innego miejsca. Po...
~Iga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

No jak nie, jak tak! wątek zamknięty Nigdy nie wystawilem opini zadnej firmie na trojmiasto.pl, ale po spotkaniu z...
~Anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Pysznie jak u mamy wątek zamknięty Zdecydowanie polecam wszystkim. Zarówno tym, którzy przyjechali do Castoramy...
~Maja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Słabo wątek zamknięty Sam lokal Ok. Obsluga mila. Potrawy szybko podane i chyba przez to ich slaba...
~Bartek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2014

Zadowolony klient wątek zamknięty Dobre jedzenie w przystępnej cenie. Obsługa bardzo miła, trochę musiałem...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2014

Nic z kuchni swiatowej wątek zamknięty Zachwalany bar jest słaby nic nie ma wspólnego ze światowymi smakami...
~Klient
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

kobieta35 - opinia wątek zamknięty Zamówiłam danie obiadowe ziemniaki z wody fasolke oraz kotlet schabowy...
~kobieta35
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

Lokal godny polecenia wątek zamknięty Jestem miłe zaskoczony jakością dań w tym miejscu. Byłem w weekend z rodziną...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 maja 2014

Godny polecenia lokal bistro wątek zamknięty Jadłem tam w zeszłym tygodniu i muszę powiedzieć, że i jakość potraw jak i...
~Piotruś
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry