Bistro Lubię

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Warszawska 96

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niestety coraz gorzej wątek zamknięty Jestem na prawdę częsta klientka ... I raz jest na 6 , a następnym razem 1 ....
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

zimna pizza wątek zamknięty pizza zamowiona wieczorem,wiec raczej niema korkow.(3,5)km odleglosc dodam...
~eldriver
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 stycznia 2015

Zmiany na gorsze wątek zamknięty Zamawiałam tam wiele razy jedzenie na telefon, było ok. Niestety dwa ostatnie...
~była klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 grudnia 2014

dobra pizza wątek zamknięty Jak dla mnie, to podają tam b. dobrą pizzę. Jesteśmy z moim chłopakiem tam...
~stali bywalcy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

Gramatura to jakaś kpina! wątek zamknięty Często zamawiałam jedzenie w bistro lubię, bo było smaczne, chociaż porcje...
~Była klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

NIE POLECAM wątek zamknięty JEDZNIE OKROPNE,ZAMAWIAŁAM 4 ZESTAWY,DOSTAWA PO PONAD GODZINIE,JEDZENIE...
~MAGDA
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Jedzenie się pogorszyło- horror wątek zamknięty Zamówiliśmy dziś pierogi, które dwa razy przyszły do nas SUROWE i twarde....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2014

Za każdym razem b. dobre jedzenie wątek zamknięty Muszę przyznac (warto pochwalic ludzi, którzy robią rzeczy dobrze), że...
~Iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

Obsługa i kucharz do wymiany - totalna porażka! wątek zamknięty Wystrój lokalu przyjemny i na tym koniec. Kolega z żoną zamówili pizzę "pół...
~Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 marca 2014

Rewelacja wątek zamknięty Po słabszym okresie, Bistro wróciło do dawnej formy :) Znów bez obaw o...
~M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

zmiany na gorsze niestety wątek zamknięty kilka pierwszych wizyt bylo super. Ostatnia wizyta jest jakimś...
~aia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 grudnia 2013

Nigdy wiecej !!! wątek zamknięty Zamowione danie to devolaile z frytkami i surowka.Cena 18 zl.Wrazenia :jakas...
~P
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 grudnia 2013

Bardzo miłe miejsce wątek zamknięty Małe, osiedlowe bistro okazało się dobrym wyborem w poszukiwaniu szybkiego...
~Dawid
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 listopada 2013

Bardzo zadowolony wątek zamknięty Po przeczytaniu poprzednich opinii obawiałem się zamówić pizze z tego lokalu,...
~Kuba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 września 2013

cos sie pozmienialo wątek zamknięty niestety zgadzam sie z kilkoma wczesniejszymi komentarzami kilka tyg....
~czesław :)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Porcje jak dla dziecka, mięso bez smaku wątek zamknięty Zamówiłem dwa dania z kurczakiem na wynos. Otrzymałem porcje jak dla dziecka:...
~co to za praktyki?
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

Jedna z najgorszych pizzeri w Gdańsku wątek zamknięty Niedziela godziny wieczorne, zamówilismy jedna duża hawajska ( 27 zł) na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

brak jedzenia wątek zamknięty zamówiłem szaszłyk - z frytkami -- az zaniemówilem ile frytek dostalem - po...
~don
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Już nie polecam wątek zamknięty Tak jak przedmówca - parę m-cy temu naprawdę było warto. Teraz ciasto już nie...
~Fotfiter
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

BYŁY stały klient wątek zamknięty Jeszcze 2-3 miesiące temu poleciłbym każdemu, teraz jednak dużo się zmieniło...
~przemyska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry