Bistro Lubię

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Warszawska 96

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pizza - niedobre ciasto wątek zamknięty Przed chwilą zjedliśmy dwie pizze. Ciasto jest okropne, twarde - może za dużo...
~Agnieszka Gdańsk Chełm
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

Rewelacja :D wątek zamknięty Pizza pieczona w piecu ( rzadkość w małych osiedlowych pizzeriach)...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

takiego chamstwa jeszcze nie widziałam wątek zamknięty zamówiłam pizzę.Pomijam prawie półtora godzinny czas oczekiwania, bo to...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 stycznia 2013

TAK, TAK, TAK!!! wątek zamknięty Super lokal- zaczynając od fantastycznego wystroju, na jedzonku kończąc....
~Hanuka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

Do tej pory najlepsza dla mnie wątek zamknięty Korzystam jedynie z dostaw do domu, obsługa dobra, elastyczność obsługi i...
~FunkyKoval
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

Patryk - opinia wątek zamknięty Jak dla mnie rewelacja i bardzo smaczne. Zamowilem zupe i danie główne +...
~Patryk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

ŚWIETNY LOKAL wątek zamknięty świetny lokal, podam przykład. Dziś zamówiłem da volaille na obiad, po ok 20...
~Czaja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2012

Super jedzonko wątek zamknięty Knajpa zdecydowanie godna polecenia, nowoczesny wystroj, jedzenie pyszne,...
~OLA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2012

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Dzisiaj po raz pierwszy zamówiłam pizzę z tego lokalu. To chyba najlepsza...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

Pozytywnie!! wątek zamknięty Bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Pizza pyszna, kawa również! Dziecko się...
~smakoszka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2012

pycha wątek zamknięty byliśmy tam pierwszy raz i na pewno nie ostatni . zamówiliśmy makarony i były...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

kiedyś było lepiej.... wątek zamknięty Jeszcze parę miesięcy temu każdemu bym polecił. Teraz wg mnie zredukowali...
~mc
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

dowóz wątek zamknięty Pizza przyjechała ciepła (co w okolicy ujeściska to jest wyczyn nie dostępny...
~rEne
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

fajne miejsce, godne odwiedzenia wątek zamknięty wpadlismy tam z mezem przypadkiem. Bylismy wczesniej w firmie obok, ktora...
~ca
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

Bez rewelacji wątek zamknięty Zamówiłam raz, ale bez rewelacji. Dla mnie zbyt słone
~Basia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 września 2011

Najlepsza knajpa !!! wątek zamknięty Pewnie większość barów/restauracji dobre komentarze pisze sobie samemu. Nie...
~ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2011

REWELACJA !!! wątek zamknięty Uwielbiam! Bistro Lubię. Mało jest tak przyjemnych lokali, zwłaszcza na...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2011

Lubię ;) wątek zamknięty Idealnie, wybrałem się tam z żoną, córką i synem 2-letnim - krzykaczem - na...
~Michał - Ostrołęcka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry