Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Współpraca wzorowa :) wątek zamknięty Kupiłam mieszkanie z pomocą Pana Romana. Współpraca przebiegła bardzo szybko,...
~Bogusława
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 maja 2019

Współpraca w zakresie najmu wątek zamknięty Właściciel firmy jest bardzo kompetentny i profesjonalnie prowadzi swoje...
~Właściciel Villi Stylius
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 maja 2019

Godny polecenia! wątek zamknięty Szybko,sprawnie i rzeczowo.W trzy tygodnie i mieszkanie wynajęte.polecam!
~Klara
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2019

Zdecydowanie polecam !!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Oferta trafiona w moje gusta i potrzeby. W odróżnieniu...
~Marlena
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2019

Pozytywna opinia wątek zamknięty Pan Roman nie ma sobie równych, jeśli chodzi o ceny, zakres usług, fachowość...
~Radek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 marca 2019

Rzetelna firma wątek zamknięty Polecam ta firmę. Rzetelne podejscie do klienta fachowa i sprawna obsługa....
~DanBal
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 marca 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Mimo, że nie doszło (jeszcze), do finalizacji kupna wymarzonego domu lub...
~Lena
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lutego 2019

strzał w dziesiątkę wątek zamknięty Chcieliśmy kupić mieszkanie i mieliśmy bardzo mało czasu na podjęcie...
~Joanna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 stycznia 2019

Serwis warty rekomendacji wątek zamknięty Zawsze miałam sceptyczne podejscie do spedawania przez pośrednictwo. Ponieważ...
~Joanna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 stycznia 2019

Polecamy! wątek zamknięty Szczerze polecamy. Pan Roman jest bardzo profesjonalny i pomocny. Super się...
~Magda
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Polecam! wątek zamknięty Z całą pewnością mogę Państwu polecić Pana Romana Rajskiego i jego Biuro...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 listopada 2018

jedyny w swoim rodzaju :) wątek zamknięty Szukałam osoby do sprzedaży domu na wsi, nowego, ale wymagającego...
~Karolina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 października 2018

Agent, który spełnił oczekiwania w 100% wątek zamknięty Mieliśmy niewątpliwą przyjemność współpracować z Panem Romanem Rajskim...
~Michał
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

Polecam wątek zamknięty Pan Roman Rajski, był agentem, który pomógł mi szybko i w ustalonej cenie...
~Maciej
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Bardzo profesjonalna pomoc ze strony Pana Romana. Dba o klienta, czy to...
~Kalina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

Profesjonalista pod każdym względem wątek zamknięty Jeśli nie masz czasu, a zależy ci na sprzedaży/wynajmie nieruchomości to nie...
~Przemysław
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

Szczerze polecam współpracę z p. Romanem Rajskim wątek zamknięty Pan Roman Rajski to profesjonalista pod każdym względem. Oprócz gruntownej...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Polecam! wątek zamknięty Pan Roman Rajski to bardzo miły, sympatyczny i konkretny człowiek. Pomocny i...
~kkk
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Szczerze polecam współpracę z Panem Romanem !!! wątek zamknięty Zawsze z niechęcią podchodziłem do wszelkiego rodzaju usług pośrednictwa...
~Sylwester Zalewski
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Bardzo polecam współpracę z biurem Namor! wątek zamknięty Miałam przyjemność skorzystać z usług Biura Namor przy sprzedaży mieszkania....
~Agnieszka Pieczka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry