Salon Firmowy - Vectra

Telewizja satelitarna

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99/101

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klient - ocena Tragedia. Internet nie działa od tygodnia. Technik mimo trzykrotnego...
~Klient
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 października 2023

Grazyna - opinia Obsługa masakra kto tam pracuje.Jak mam iść na Grunwaldzką załatwić sprawę w...
~Grazyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

Piotr - opinia Droga vectro! Proszę o odpowiedź na forum publicznym na pytanie jak nazwać...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lipca 2022

Dawid - opinia wątek zamknięty To jest dramat. Standardowo dokonana płatność za usługę, z której korzystam...
~Dawid
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Obsluga masakra i ciężko się dodzwonić żeby o cokolwiek zapytać
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Sterro - opinia wątek zamknięty Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia, jakość usług mają fatalna
~Sterro
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 stycznia 2020

obsluga techniczna wątek zamknięty bardzo zla niekompetentna
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 października 2018

żenada i skandal wątek zamknięty Jedna wielka żenada !!!!!!!jestem od tygodnia bez Internetu sprawa zgłoszona....
~Brti
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 października 2018

Promocja wątek zamknięty Ulotka super, promocyjna cena ok tylko fakt malutki taki że przy reklamie...
~Oz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

drwina z klienta wątek zamknięty Mam umowę z vectrą od początku czerwca na dostawę internetu 300MB. Od...
~ben
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

... wątek zamknięty Vectra przejeła Pro-Internet, w pro-internet płaciłem 60 zł i tak jest w...
~Paweł D.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

nenek wątek zamknięty Ja ogólnie jestem zadowolony z usług Vectry oraz z obsługi na infolinii....
~nenek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

Vectra to stan umysłu a nie firma! wątek zamknięty Był przedstawiciel o przepisanie umowy z pro-internet i co? ( mama na TV na...
~maniek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

7-8Mb/s zamiast 100Mb/s wątek zamknięty Mam nieprzyjemność mieć u nich internet, wg umowy 100Mb/s realnie test z...
~db
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Żenada nigdy więcej wątek zamknięty Wszystko fajnie na początku a potem jedna wielka tragedia takie firmy nie...
~Kassan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

tragedia wątek zamknięty lepsza jakosc usług oferowały firmy w Polsce juz 15 lat temu ,fatalna obsługa...
~kriS
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 stycznia 2018

Brak telewizji wątek zamknięty Nigdy wiecej zadnej vectry to sa jakies jaja
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

W sobotę i niedzielę 20i21.01.2018 brak internetu wątek zamknięty Nie polecam Vektry często w soboty i niedziele nie ma Internetu Techniczni...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

dno dna wątek zamknięty obsługa niekompetentna, na rozmowę z serwisem trzeba czekać ponad godzinę....
~znieszmaczony klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

brak kontaktu wątek zamknięty Brak tv od dwoch dni, zero kontaktu z dzialem pomocy technicznej.
~magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry