Widok

Biuro rachunkowe jaki kurs

Jaki kurs zrobić aby moc pracować w biurze rachunkowym ? Zapisałam się na kurs podstawy rachunkowości z elementami rachunkowości informatycznej
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe co kryje się pod pojęciem rachunkowości informatycznej. ;)
Po samym kursie, bez doświadczenia raczej nie przyjmą Cię do biura rachunkowego jako samodzielną księgową.
Do biura rachunkowego(na księgowego) są najczęściej przyjmowane osoby po studiach rachunkowych lub kursach ale z doświadczeniem min.3 letnim(przynajmniej ja takie ogłoszenia znajduję).
Być może na pomoc księgowej już tak, szybciej dostaniesz pracę w jednym z centrów finansowych w Gdańsku ale wymagany jest język obcy.

Powodzenia
Ania;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podstawowe księgowanie i księgowanie na symfonii w chwili obecnej pracuje jako pomoc księgowej
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest szansa że załapiesz się do biura :) łapiesz już doświadczenie wiedzę więc jak trafisz na sensownych pracodawców to będzie ok.

W mojej ocenie biuro rachunkowe to ciężka praca, uganianie się za klientami żeby donieśli papiery, pamiętanie o wszystkich terminach.
Ale można się nauczyć dużo więcej niż w centrum finansowym z tym że za gorszą płacę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i zapomniałam dodać że najchętniej branym po d uwagę kursem jest kurs ze stowarzyszenia księgowych.
ew. podyplomówka na PG.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiałam się nad kursem w towarzystwie ekonomicznym
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To już Twoja decyzja:) ja tylko mówię z czym się spotkałam.
U mnie w firmie najważniejsza była wiedza oraz język angielski.
Kursy, studia opłacą o ile dany pracownik chce się rozwijać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystacie z jakiegoś oprogramowania do rozliczania faktur? Ja polecam https://www.taxomatic.pl/post/ksiega-pzychodow-i-rozchodow-co-powinien-miec-program, program ma dużo ciekawych funkcji i narzędzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?

do góry