Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zabieg korekty wzroku wątek zamknięty Przeszłam swój zabieg indywidualizowany Femtolasik dwa tygodnie temu, w...
~teraKotka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

Korekta powiek wątek zamknięty Pani Dr Anna Jurska-Jaśko to lekarz cierpliwy i rzeczowy, ktory niespiesznie...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2019

Bardzo dziękuję dr Witoldowi! wątek zamknięty Jak w nagłówku, dziękuję serdecznie. Nowe życie, naprawdę. Bez koloryzowania....
~MC
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Bajecznie ^^ wątek zamknięty Tyle było zaciskania kciuków przez całą rodzinę, żebym się zkwalifkowała,...
~Anne
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2018

Serdecznie polecam dr Aniśko wątek zamknięty Dzięki Pani Doktor i zabiegowi na oczy udało mi się zdać bardzo ważne dla...
~Wróbel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Wielkie zaskoczenie - na plus. wątek zamknięty Ostrość widzenia po zabiegu mam znakomitą. Jestem naprawdę zaskoczony, bo...
~Z. Trz.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Dr Aniśko-Słomińska doskonały okulista z Trójmiasta wątek zamknięty Pani dr Aniśko-Słomińska to doskonały lekarz okulista. 4 lata temu doznałem...
~Mario
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 grudnia 2016

Cudowne uczucie widzieć :) wątek zamknięty Nie będę tu opisywać całej mojej historii, bo jest bardzo długa i zanudziłaby...
~Rafał A.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2016

Opinia o lekarzu wątek zamknięty Trafiłem do Pani doktor Aniśko-Słomińskiej po tym, jak u mojego brata doktor...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 listopada 2015

bardzo zadowolona wątek zamknięty Miesiąc temu przeszłam korekcje w Blikpolu u doktora Czuszyńskiego. Lekarz od...
~Ela Sz.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2014

okulary do szuflady wątek zamknięty żałuję, że dopiero teraz zrobiłem sobie laserową korektę wzroku. mam stracone...
~Janusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Blikpol - opinia wątek zamknięty Chciałabym podzielić się swoimi wrażeniami. Decyzję o laserowej korekcji...
~Z.Z.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

JESTEM JUZ PO ZABIEGU!!! wątek zamknięty MOJE ZYCIE SIE ZMIENILO BO W RESZCIE WIDZE!!! :))) CHCIALABYM BAAAAAAAARDZO...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

WIDZE!!! wątek zamknięty Wreszcie widze!!! XDDD Nie musze juz nosic tych piekielnych okularow! Geez!...
~kaczinho
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Brigitte - opinia wątek zamknięty Powtórzę opinię, którą już zamieszczono gdzie indziej, bo jak najbardziej...
~Brigitte
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2012

Robert Janeczek - opinia wątek zamknięty Krótkowzroczność hodowałem od ćwierćwiecza dobijając do -3.5 -4. Pozbyłem się...
~Robert Janeczek
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

Michał wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, całe życie chciałem pracować jako zawodowy wojskowy, co...
~Michał
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

Astygmatyzm wątek zamknięty Zdecydowałam się na laser ze względu na duży astygmatyzm i minusy. Nadszedł...
~Joanna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 marca 2014

ZABIEK CZY NIE? wątek zamknięty Witam! Nosze się z zamiarem korekcji mojej wady wzroku . Byłem już na...
~Sławek 29
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

Bardzo na plus :) wątek zamknięty Zapomniałam, no po prostu zapomniałam - tak szybko to się dzieje :)...
~Meelow
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
56

postów

46

wątków

do góry