Widok

Blisko 3 tysiące uczestników na Gdańsk Biega 2018

Opinie do artykułu: Blisko 3 tysiące uczestników na Gdańsk Biega 2018.


Blisko 3 tys. uczestników wzięło udział w dziesiątej już edycji Gdańsk Biega. Wydarzenie odbyło się w Brzeźnie, a jego uczestnicy musieli wybrać, a następnie pokonać we własnym tempie dystans 3,3 lub 6 kilometrów.

Gdańsk Biega 2018 zapowiadaliśmy w naszym kalendarzu imprez.

Sobotni słoneczny poranek zapowiadał się obiecująco. Na starcie przy molo w Brzeźnie ustawiło się około 3 tys uczestników, którzy bieg poprzedzili 15-minutową rozgrzewką w rytmie zumby. Mniej ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko pamiętajcie bieganie po asfalcie...po kilku latach stawy i kości jak u 80 latka...jak biegać to po lesie,15 minet maks 2 razy w tygodniu.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 18

Seven, znowu ludzi straszysz? I to jeszcze takimi bzdurami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Do roboty weź się trollu, na każdym forum pustostanie jesteś i piszesz bzdury.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rację ma Sven

Żadne buty, nawet najlepsze nie ochronią stawów, na betonie i asfalcie. Tylko po lesie, tylko po scieżkach, ewentualnie po plaży na ubitym bardziej piasku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A 80-cio latkowie którzy biegają to jakie stawy mają?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mów jesli wiesz

Kolego, możesz wygłaszać takie opinie dopiero jak zdobędziesz większa wiedzę.
Ja mam 70 lat przebiegłem 3 maratony, w tym roku 5 półmaratonów i wiele setek kilometrów w czasie treningów. Asfalt nie jest ideałem dla biegacza, ale mając dobre buty i technikę nie robi
wielkiej krzywdy, no chyba że biegniesz ultramaraton.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie przesadzajcie z tymi tysiącami uczestników. Było mniej niż w poprzednich biegach. Impreza gubi rozmach ale i tak jest klimatycznie, plaża, piach, szum fal, i te rodziny z małymi dziećmi budujące. To jest nasz bieg.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajnie

A zupa jaka pyszna
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ostatnie

To już ostatnie Gdańsk Biega. Cieszy pożegnanie w dobrym stylu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Fajna impreza. W tym roku zdecydowanie mniej ludzi. Pogoda super a grochóweczka jak zwykle mega. W domu nie do odtworzenia. Miła obsługa od grochówki. Dziekuje.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mniej ludzi

Bo organizatorowi przestało zalez eć na frekwencji,ja na tej imprezie byłem kilka razy ale jeżeli mam specjalnie przyjeżdzać do Gdańska dzień wcześniej żeby sobie odebrać koszulke to nie dziękuję.Tak jakby nie można było ich też wydawać w dniu imprezy na miejscu jak było w poprzednich latach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brak mozliwości

odbioru pakietu startowego na miejscu czyli w dniu zawodów jak kilka lat temu w Brzeżnie.Sorki ale wielu ludziom z Sopotu czy Gdyni nie opłaca się dojazd na stary stadion Lechii w celu odebrania koszulki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Chciałem przyjechać z Gdyni

Na rowerze i odebrać koszulkę w Brzeżnie ale niestety nie było takiej mozliwości.Szkoda.Następnym razem napiszcie w regulaminie impreza zamknięta dla mieszkańców Gdańska.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Biedota

Ta 3 tysiąca się zapisało bo dawali koszulki za darmo a pobiegło ledwo ponad tysiąc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Totalny bajzel nigdzie nie można dojechać brawo za zablokowanie dróg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry