Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obsługa MASAKRA!!!! wątek zamknięty Towaru może sporo z cenami nie ma szału. BoboRaj sklep wogóle nie...
~mama *3
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 maja 2011

Fajna Hurtownia wątek zamknięty Duży wybór zabawek znanych marek w przystępnych cenach. Ubranek i akcesoriów...
~Megan
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 grudnia 2010

Niskie Ceny , Różnorodność Asortymentu wątek zamknięty Ceny zabawek dla maluchów są o wiele niższe niż w innych renomowanych...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

Duży wybór, Atrakcyjne Ceny wątek zamknięty Witam, Niedawno byłam w tej Hurtowni i zobaczyłam duży wybór zabawek oraz...
~Aleksandra Polak
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 września 2010

DUŻO MARKOWYCH ZABAWEK wątek zamknięty NIE UKRYWAM,ŻE JESTEM STAŁĄ KLIENTKA BOBORAJ. Z BIEGIEM CZASU TA HURTOWNIA...
~CIOCIA NATALKI
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 września 2010

Hurtownia jest O.K. wątek zamknięty Duży wybór zabawek. Zabawki w przystępnych cenach. Według mnie jest tam...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 czerwca 2010

SKLEP PRZYJAZNY DZIECIOM? NIE!!! wątek zamknięty WITAM! KILKA RAZY PROBOWALAM SIE DOSTAC DO TEJ HURTOWNI. MAM 2LETNIA CORECZKE...
~DIANA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2010

Nie polecam!!!! wątek zamknięty Zdecydowanie, nie polecam, przy kasie siedzi gburowaty Pan, ktory nawet nie...
~niezadowolnona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 marca 2010

POLECAM;) wątek zamknięty Zrobiłam w tym sklepie zakupy mikołajkowe dla moich maluchów i jestem...
~kiki1139
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 grudnia 2009

Duży wybór ciuszków, chodzików, rowerków. wątek zamknięty Duży wybór bielizny niemowlęcej w przystępnych cenach. Duży wybór rowerków i...
~Kwiatek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 września 2009

MOJE ZAKUPY wątek zamknięty Dzisiaj dokonała tam zakupów po raz pierwszy, i na pewno nie ostatni. Szeroki...
~Karusia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

31

wątków

do góry