Body Help Sopot

Rehabilitacja Masażyści

Gdańsk, al. Grunwaldzka 470

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
BARDZO POLECAM wątek zamknięty Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm w gabinecie, bardzo miła atmosfera, do...
~xxx
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

UWAGA!!!! Masaże u Pana Roberta uzależniają :D wątek zamknięty Odkąd zaczęłam chodzić na masaże do Pana Roberta czuję się po każdym zabiegu...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2017

\'\'ręcę które leczą" :) wątek zamknięty Hmmm..... Jak to się mówi reklama dźwignią handlu, ale Pan Robert zasługuje...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Dziękuję wątek zamknięty Specjalista z powołania. Czułam się bardzo zrelaksowana po wizycie i pełna...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2016

Ulga dla ciała wątek zamknięty Po masażu u pana Roberta , mój odcinek górny szyjnego kręgosłupa się...
~Izabela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Masaż jakiego jeszcze nie mieliście wątek zamknięty Jestem już po drugim masażu i jestem w niebo wzięta! Bylam już u wielu...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

GORĄCO POLECAMY !!!! wątek zamknięty Jesteśmy wraz z mężem bardzo zadowoleni z masażów u Pana Roberta. To...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2016

Fantastyczny fachowiec z darem i powołaniem wątek zamknięty Prawda jest taka, że w tych czasach oferta masaży dostępnych na rynku jest...
~Agnieszka Cegielska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Profesjonalne podejście, empatia i entuzjazm Pana Roberta oraz różnorodne...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

bóle krzyżowo-lędżwiowe na razie ustąpiły wątek zamknięty Sceptycznie podchodziłam do skuteczności masaży, raczej kierowałam się...
~Klaudyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Masaże wątek zamknięty Mam problemy z bólami kręgosłupa w karku i odcinku lędźwiowym (praca przy...
~perkoz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Rewelacja wątek zamknięty Po raz pierwszy skorzystaliśmy razem z Mężem z usług Pana Roberta....
~Kasia i Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Serdecznie polecam molom biuowym i nie tylko wątek zamknięty Kilka wizyt pozbawiła mnie bólu pleców (środkowego odcinka)...
~Damian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Adam - opinia wątek zamknięty Zawsze byłem sceptycznie nastawiony co do leczniczej skuteczności masaży,...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2016

Konkretny dobry masaż z luzowaniem miesni wątek zamknięty Polecam, rozsądna cena, wysoka jakość
~Szymon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

profesjonalny masaż, jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Jestem zaskoczona jakością masażu i jego efektami. Zmagam się z bólem pleców...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Jestem bardzo zadowolony wątek zamknięty Masaż był bardzo konkretny, wymagał dużego zaangażowania masażysty. Miła...
~Michał W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Best of the Best wątek zamknięty Charyzmatyczny masażysta i terapeuta. Klasa sama w sobie. Nie tylko klasa ,...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

Masaż pleców - polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam masaże w gabinecie p.Roberta. Mając problem z bólami...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Bardzo Polecam, Plecy/kark/nogi Dziękują Panu Robertowi! wątek zamknięty Polecam serdecznie usługi pana Roberta, nie dość, że czuję się dużo lepiej...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry