Widok

Bóg mordu

Bóg mordu Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Bóg mordu.
Bóg mordu
Yasmina Reza

Przekład: Barbara Grzegorzewska

Niesamowity, zaskakujący, a miejscami nawet przerażający komediodramat, w którym tekst staje się pretekstem do wirtuozerskiej gry aktorów. Na jego podstawie Roman Polański nakręcił swój ostatni film, nieprzypadkowo zatytułowany "Rzeź".

Oto dwa małżeństwa spotykają się, by wyjaśnić nieporozumienie między ich nastoletnimi synami, ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozdrawiam Pana Bogdana :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bogdan Smagacki najlepszy aktor Teatru Miejskiego

Trzymam kciuki za to żeby Pan Bogdan Smagacki został w Teatrze Miejskim jak najdlużej, bo to zdecydowana gwiazda tego teatru.Niech nikt Pana nam nie porwie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nowy widz

Spektakl dobry, role jeszcze lepsze , aktorzy na wysokim poziomie. Ponad przeciętny -genialny, Szymon Sędrowski.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Szymon Sędrowski lepszy od Ala Pacino..........niesamowite
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Życie...

...i małe rodzinne piekiełka, świetnie zagrane przez naszych Aktorów - bardzo bardzo polecam!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

ehh
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie porywa...

spektakl mało wciągający nawet dla nie wymagających widzów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

ciekawe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

fakt, nie porywa

aktorzy spisali się świetnie, ale sam spektakl jak dla mnie chaotyczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

rewelacja

cieszę się że spektakl będę mógł zobaczyć w Orłowie, zabiorą znajomych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

REWELACJA!!

widziałem spektakl w lutym. Pójdę jeszcze raz i namówie znajomych, bo warto. Mam nadzieję, że dostanę zniżkę :)
Kto nie wiedział polecam gorąco, ubaw po pachy!!!
Pan Bogdan jest extra!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry spektakl na miły wieczór
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Świetny spektakl bardzo dobra gra aktorów można się zrelaksować tym domowym piekiełkiem muszę przyznać Pan Sędrowski bardzo dobry ale moim idolem jest jest Pan B. Smagacki jego uwielbiam ,Dziewczyny też świetne POLECAM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ubaw po pachy?

Kiedyś p.Pszoniak i p.Fronczeski odgrywali świetny skecz kończący się słowami :" i z czego się śmiejecie-sami z siebie się śmiejecie. " super zagrana sztuka ,dająca do myślenia. podziwiam aktorów z "miejskiego"-szkoda ,że mało ich widać na małym i dużym ekranie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeznia Romana Polanskiego?

Tak brzmi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy październik to

dobry czas na spektakl na świeżym powietrzu ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W dniu 15, odbył się ten spektakl w Warszawskim teatrze na 6 piętrze w obsadzie m.in Cezarego Pazury i Anny Dereszowskiej i musze przyznać iż spektakl byl fenomenalny a obsada jeszcze lepsza ! Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

8/10

Komediodramat w genialnym wydaniu! Smutna karykatura nas samych, z ktorej wychodzi sie z bolem watroby, oczywiscie ze smiechu! Rozmowa Szymona Sędrowskiego z matka Michela - g e n i a l n a! :-D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

serio?

na serio to reklamujecie teraz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie mój klimat

ogólnie chciałam już wyjść po paru pierwszych minutach, ale zostałam do końca i żałuje - strata czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie w moim stylu

Chodzę często do Teatru, bo bardzo lubię. Ta sztuka kompletnie nie przypadła mi do gustu. Po 20 minutach miałam ochotę wyjść, ale myślałam, że może potem będzie coś lepiej. Nic bardziej mylnego.Jeżeli ktoś lubi oglądać,, pijane,, osoby na scenie, to polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety, ja tez wyszedłem ale z Dnia Świra. Nie dało się oglądać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obejrzałem spektakl parę razy na małej scenie i z chęcią wybiorę się do Orłowa żeby obejrzeć jeszcze raz. Cała czwórka gra znakomicie, ale moją faworytką w tym spektaklu jest p. Elżbieta Mrozinska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Dwie połówki pomarańczy (11 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dwie połówki pomarańczy . Teatr Capitol w Warszawie Dwie połówki...

Kobieta, która ugotowała męża (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kobieta, która ugotowała męża . "Kobieta, która ugotowała męża" Pikantny...

Punkt zero (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Punkt zero . PUNKT ZERO na Scenie Malarnia W Teatrze Wybrzeże trwają...

do góry