Widok

Bohaterowie są ... umoczeni

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, więc trudno dziwić się władzom Gdańska, z ich oprzyrządowaniem intelektualnym, które mieliśmy okazję niejednokrotnie podziwiać, że mają takich bohaterów, a nie innych. Lechu, Henia a teraz Pawełek. Na takich bohaterów zasługują i takich sobie wybierają. Zero zdziwień. Im bardziej umoczony, tym większy bohater.

Nawet NYT dał się na to nabrać i gloryfikuje bohatera. Nie uwierzycie, o kogo chodzi.

https://wpolityce.pl/polityka/481632-marsz-prawnikow-dla-zagranicy-nawet-tuleya-dostal-laurke
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wczoraj odkrylem, ze w Gdansku jest ulica Lecha Kaczynskiego. Jak to sie stalo? Ktos wie? Zatrzymalem sie na tym, ze Pawel Adamowicz przeforsowal pozostawienie tych komunistycznych partyzantow, co walczyli z wielkim bohaterem, Franco, a potem zasilili ochoczo szeregi manikirzystow z UB

https://m.youtube.com/watch?v=KV4Rg2UFN0o
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Jak ja bym chciał normalnie żyć, nie musieć głodować, zjeść jak cżłowiek, móc gdzieś wyjechać itp. Niestety całe życiue nie mogłem ale przecież nie powiem głośno, że jestem nieudacznikiem - więc napiszę "Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma".

Trudno dziwić się władzom Gdańska, z ich oprzyrządowaniem intelektualnym, które mieliśmy okazję niejednokrotnie podziwiać, że mają takich bohaterów, a nie innych.
Nie mogę pojąć dlaczego w Gdańsku i Trójmieście nie wygrywają komuniści. Ciągle przegrywamy. Towarzysze niewiele znaczą na tym obszarze. Dlaczego? Mieszkają tu głupi ludzie. I tyle!

Lechu, Henia a teraz Pawełek.
Co za durni ludzie tu mieszkają. Dlaczego nikt tu nie ceni prawdziwych bohaterów, jak np. prok. S.P. Tacy jak on mają prawdziwe zasługi dla kraju.

Im bardziej umoczony, tym większy bohater.
Im więcej opozycjonistów skazał na kary więzienia przezd 80 r. tym lepiej. Towarzysze górą!

PS.
Czekam na lato. Będę tak jak w ubiegłym roku siadał na pętli Havla i oglądał młodych chłopców w obcisłych, krótkich spodenkach. Wtedy ślinka mi leci i mam po co żyć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Biedactwa, nie mają odwagi do zmierzenia się z marnością swoich bohaterów, więc muszą się podszywać. Albo pod obrońców uciśnionych, wykluczonych, albo podczepiać pod rozmaite, najczęściej dalekie, zagraniczne autorytety i niestety zawsze kończą w sitwie samych swoich popaprańców. Takie są dole i niedole lewactwa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Biedactwa, nie mają odwagi
Ja całe życie byłem dzielny. Doprawdy nie rozumiem dlaczego "S" mnie wywaliła. Teraz popieram tylko towarzyszy. Pytanie tylko dlaczego nadal muszę żyć za 852 zł. Kurcze, co ze mną jest nie tak?

... z marnością swoich bohaterów.
Wzorem polskiego bohatera jest prok.S.P. Wsadził za kratki wielu opozycjonistów. Teraz kiedy towarysze ponownie u władzy - został nagrodzony ponownie. Ku chwale ojczyzny!

Takie są dole i niedole lewactwa.
Coś mi odpi....dala. Jak byłem w "S" to prawactwo było dobre. Jak wywalili mnie z "S" to prawactwo było najgorsze. Teraz popieram już tylko komunistycznych towarzyszy. Dlaczego więc krytykuje lewactwo? Ku...a sam już nie wiem co robię. Wybaczcie, to wina wieku. Po 80-tce zwoje mózgowe już ch.....wo działają.

PS.
kiedy będzie lato? Nie mogę sie doczekać. Ach ci chłopcy, ach te tyłeczki.....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

> kiedy będzie lato? Nie mogę sie doczekać. Ach ci chłopcy, ach te tyłeczki.....

@cieciu stoczniowy:
Zamiast w stoczni poszukaj fuchy na cieciówce na np. jakimś Orliku. Będziesz miał chłopaczków pod dostatkiem.
Pytanie tylko, czy umysłowa impotencja nie ma następstw somatycznych?
Chyba, że sam ślinotok cię rajcuje wystarczająco.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja to zawsze czekam az odezwie sie zbadylony.
Przypomnijmy kto zacz.
Facecik 60letni bez żony, dzieci, rodziny, samotny. Facecik, ktory nie spełnił się jako ojciec czy mąż woec nic nie wie o takim życiu.
Alkoholik, zapijajacy smutki nedznego życia tanią wódą. Robiacy pod siebie, co musiała scierac jego ex panna, co opisywala tu ze szczegółami.
Cale zycie w gdanskich slumsach - dolnej oruni, gdzie dorobił się rudery z piecem na wungiel.
Ponadto właściciel bmki z lat 90-tych. Jego motto: "mam czerwoną bmke i wsrod meneli na dzielni jestem numerem jeden".
Od niedawna poszczescilo mu sie zawodowo i dostał posadę ciecia w domu starców.
Czloopozbawiony sensu życia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

post @Gdynianina mówi o nim samym, o tym jakim jest człowiekiem
zastanawia mnie tylko jedno : jak w taki małym człowieku mieści się tak dużo żółci i jadu
A @sadyla nie musisz nam przedstawiać, znamy go osobiście a nie jak ty, tylko ze "słyszenia"
musisz być strasznie smutnym człowiekiem że wylawiasz tylko czarne historie
twój świat musi nieźle śmierdzieć, i sam sobie to robisz
pomyśl nad tym
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bije od ciebie frustracja dziecinko. Zreszta jak od was wszystkich goniacych za średnią krajową.
Tak tak pamietam - auto z ratą 300 zl.
Ciekawe dlaczego skrytykowalas mnie a nie starego capa. Pytanie retoryczne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kocio,
nie warto zawracać sobie głowy charakterem tych ludzi z mentalnością peerelowską, bo najlepiej oddaje jego istotę linkowany tekst o parobkach:

https://www.salon24.pl/u/dobrowolski/1012017,do-parobkow-ze-wschodu-a-zwlaszcza-z-polski
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie warto zawracać sobie głowy charakterem tych ludzi z mentalnością peerelowską

sam już straciłem rachubę kogo ja nienawidzę a kogo lubię. prawactwa chyba teraz nienawidzę. cholera, tylko już nie pamiętam dlaczego. czy to oni wywalili mnie z "S"? chyba tak ale pewności nie mam.
jeśli dobrze kojarzę, to teraz cenię towarzyszy komunistycznych. dlaczego więc wczoraj napisałem o peerelowskiej mentalności? pojęcia nie mam. mi się już wszystko miesza. dlatego najlepiej dla mnie jak codziennie rano przyjdą wytyczne kogo mam lubić a kogo tak szczerze po katolicku nienawidzić. wtedy nie muszę już myśleć a życie jest prostsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Ja to zawsze czekam az odezwie sie zbadylony.

Miło mi, lecz nie licz na wzajemnośc.
Żenujące miazmaty wydalane przez waszą trzodę wiszą mi zwiędłym kalafiorem.
Gdyby cieć stoczniowy nie podszywał się pod Zetjota, nie chciałoby mi się gęby do was otworzyć. Zbyt to poniżające.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie otwierasz geby cieciu z domu starców.
Piszesz na forum bo to jedyne miejsce gdzie tacy jak wy sami sobie udowadniaja ze cos moga.
Powyzsze fakty o tobie mówią wszystko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gdy... Gdy... Gdybyś ... choć trochę bardziej ludzki był :[
Głodny jesteś? Boli Cię co?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Po co karmicie trolla?
Niekarmiony troll zdechnie z głodu.
A ten konkretny troll nie zasługuje na nic innego niż lekceważące wzruszenie ramion.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Brawo pajeczak, chociaz raz cos madrego napisales.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

@Gdynianin, znasz z fizyki że każdej akcji odpowiada reakcja
Bez krępacji i publicznie wylewasz wiadro pomyj na gościa którego znam i sobie cenię,
i jesteś zdziwiony że dostajesz rykoszetem swoich własnych słów?
Dziwi mnie twoje zdziwienie
Za kogo ty nas tutaj masz? Nam makaronu na uszy nie nawiniesz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

A kogo tak cenisz? Starego menela czy chlora z dolnej oruni?
Za kogo was mam? Za tych, ktorymi jestescie. A jestescie bandą sfrustrowanych nieudaczników, innymi slowy trojmiejska nizina społeczną.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po raz.kolejny człowiek pokiwa głową, wzruszy ramionami i pomyśli: gość jest po prostu upośledzony.
Proszę nie karmić trolla.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Masz rację pająku, łowca od dawna powinien być zbandowany. To podły troll.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Łowca bez wątpienia zajmuje się agitacją polityczną, tak jak ty. Robi to nachalnie i nieumiejętnie, tak jak ty.
Skoro twierdzisz że on jest podłym trollem i powinien zostać zbanowany to ty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pajączku,

Mała poprawka _ nie agituję politycznie, przedstawiam ewolucyjne i cywilizacyjne uwarunkowania życia gatunku ludzkiego i z uwarunkować cywilizacyjnych wyprowadzam węższe wnioski polityczno-społeczne. Logika procesów społecznych jest jednoznaczna dla ludzi wnikliwych, natomiast lemingi zainteresowane są pozorami i powierzchownymi elementami życia. Pesymiści podsumowują to tak: człowiek nie świnia, wszystko zeżre. A potem to wydala na forach, jak te postkomuchy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mała poprawka _ nie agituję politycznie
Uwierzcie mi ja tego nie robię. Sam już nie wiem kogo lubię a kogo nienawidzę. Zazwyczaj budzę się z nienawiścią do wszystkich - i do prawactwa i do lewactwa.

przedstawiam ewolucyjne i cywilizacyjne uwarunkowania życia gatunku ludzkiego i z uwarunkować cywilizacyjnych wyprowadzam węższe wnioski polityczno-społeczne.
Po 80-tce postanowiłem się ujawnić z nadzieją, że mnie pokochacie a wy co? Plujecie na mnie w wersji hetero i homo.

Logika procesów społecznych jest jednoznaczna dla ludzi wnikliwych
Jestem bardzo wnikliwy, bardzo mądry i mam zgrabne (choć bardzo stare) nogi. Dlaczego więc po ponad 60 latach ciężkiej pracy muszę żyć za 825 zł? To wasza wina wy zdradzieckie mordy!

natomiast lemingi zainteresowane są pozorami i powierzchownymi elementami życia.
durnie i d**ile. ja mądry i do wielkich celów stworzony! dlaczego więc wy macie pieniądze a ja jestem żebraczyną? nie rozumiem tego!

Pesymiści podsumowują to tak: człowiek nie świnia, wszystko zeżre.
Ja mimo moich 825 zł emerytury jestem optymistą. Wciąż mam nadzieję, że zrobię dobry biznes i znajdę wówczas chłopaka.

A potem to wydala na forach, jak te postkomuchy.
Pomóżcie mi proszę, bo już mi ręce opadają. Spinam się a potem kibel zapchany. Kogo ja popieram? Towarzyszy czy prawactwo?
Ja nienawidzę was wszystkich wy zdradzieckie mordy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Kącik zdrowo Infantylnych cz.2 (2419 odpowiedzi)

https://forum.trojmiasto.pl/Kacik-zdrowo-Infantylnych-t991133,1,30.html

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...

do góry