Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Danka - opinia wątek zamknięty Świetnie wyposażony salon, tak na prawdę to wystarczyły odwiedziny tylko w...
~Danka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 marca 2020

Profesjonalni doradcy (w tym projektant) + bardzo bogata oferta wątek zamknięty Salon Bokaro na Trakcie św. Wojciecha w Gdańsku ujął nad na wejściu bogatą...
~Sławek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lipca 2019

Odradzam korzystanie z Bokaro na Trakcie wątek zamknięty Generalnie do Pań obsługujących klientów nie mam specjalnie zastrzeżeń. Są...
~zccvxdfgdrtye
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

bardzo zadowolony klient wątek zamknięty Bardzo polecam,pomogli w doborze materiałów do łazienki,chociaż mieliśmy duże...
~JAkub
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Salon z bardzo dużą ekspozycją , obsługa Pani Kasia i Pani projektant Olga...
~Piotr Marzena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

super wątek zamknięty zakupiliśmy w tym roku nowe mieszkanie które urządziliśmy przy pomocy Pani...
~Krzysztof i Monika T.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2014

Niepoważna firma wątek zamknięty Firma z jakością obsługi z PRLU, jak już towar został zamówiony i zarobili to...
~Krzysztof Kotkiewicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

bardzo zadowolona :) wątek zamknięty bardzo miła i profesjonalna obsługa. bardzo duzy wybór glazury, przystepne...
~M. Ignaciuk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

tak trzymać wątek zamknięty Muszę przyznać że kilkakrotnie korzystałem z usług Bokaro. Obsługa jest...
~Krystian Opolski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lipca 2012

ok wątek zamknięty Miałem przyjemność gościć w firmie Bokaro. Jak każdy rozsądny człowiek chcący...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2012

nie polecam wątek zamknięty Odwiedziliśmy salon Bokaro; wybraliśmy kafelki; mąż pojechał złożyć...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

Naprawdę OK wątek zamknięty Zakupów w Bokaro dokonywaliśmy kilkakrotnie, duży wybór glazury, przestronna...
~Mirek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

Niesmak wątek zamknięty W skrócie: salon fajny, oferta fajna, projekt fajny - tylko pracownicy nie...
~klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2011

Zofia - opinia wątek zamknięty Polecam złaszcza usługi projektowe Pani Olgi. Ma świetne pomysły. Miałam...
~Zofia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2011

Co z tą obsługą?! wątek zamknięty Odwiedziliśmy salon, wybraliśmy płytki, zrobiliśmy projekt łazienki,...
~Była klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 marca 2011

Polecam zakupy wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z formy obsługi w tym salonie, pracownicy bardzo...
~Tobiasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 grudnia 2010

Fajny salon wątek zamknięty Witam odwiedziliśmy salon bokaro na począktku grudnia, duży wybór ,bardzo...
~zadowoleni
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 grudnia 2010

Niewidzialny klient wątek zamknięty Miałem okazję odwiedzić Salon Bokaro i przez prawie godzinę poczuć się jak...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry