Widok

Ból w dole pleców

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
hej, czy miałyście w ciąży coś takiego jak ból w dole pleców?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj tak,okrutny ból :( Ciągle mnie plecy masakrycznie bolą :(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie się zastanawiam, czy ma na to wpływ, że w pracy siedzę prawie 8 godzin na "tyłku":) Wypytuje się o każdą pierdołę, ale to pierwsza ciąża i najnormalniej w świecie się boję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w pracy nie dawałam rady właśnie ze względu na plecy dlatego już jestem na zwolnieniu :(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, miałam :P


ból i takie jakby "zmęczenie" pleców - musiałam się pochylać do przodu na kilak minut (np. zawisnąć nad zlewem podczas mycia garów) i wtedy przechodziło.



po ciąży mam nawroty w czasie miesiączki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może nerki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm też się zastanawiałam, ale to chyba wyszłoby w badaniu moczu, że coś nie tak....Czy mogę się mylić??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie tak samo mam.W pierwszej ciąży też mnie plecy bolała,a po porodzie podczas miesiączki miałam wrażenie jak by mi ktoś dolną część pleców łamał.Teraz w ciąży mam tak na okrągło

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taki ból pleców w ciąży to normalka - niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie też niestety dotyczy ten problem, a najgorsze, ze nic mi nie pomaga, a jak juz to tylko na chwile. Zanim nie zaszłam w ciąże wydawało mi sie,że taki bol pleców dotyczy już kobiet z dużum brzucholem:)

Ja nawet byłam u neurologa, ale niestety w ciąży nic nie jesteśmy w stanie z tym zrobic, lekarz mi powiedział, ze w końcu przejdzie prawdopodobnie po porodzie:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może was zaskoczę, ale ja mam za sobą dwie ciążę i plecy nie bolały mnie wcale. to znaczy bolały, ale znalazłam genialny sposób: mata masująca. naprawdę daję ulgę. zresztą to fantastyczny sposób także inne dolegliwości, jak ból od stresu, zmęczenie itp. Ja mam teraz taką matę: http://www.matymasujace.net/maty-masujace/33-mata-masujaca-pro-2012.html , kupiłam nawet drożej niż w linku, mają fajną promocję, naprawdę polecam maty, bo na comiesięczny masaż mało kogo stać, a na matę może sobie każdy pozwolić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie na ból pleców właśnie bardzo pomogła mata masująca od https://medivon.pl/ . Ma naprawdę bardzo dobre i przede wszystkim skuteczne działanie także na pewno będziecie zadowoleni z jej zakupu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

Małe mieszkanko jak sobie radzicie!! :) (116 odpowiedzi)

Troszkę inny wątek mam nadzieje że znajdą się też rodzinki które mieszkają w 1 pokojowym...

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

do góry