Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NIGDY WIĘCEJ Jakiś czas temu zostawiłem u nich samochód w dieslu do naprawy - miał...
~Anonim
2

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 lipca 2017

NIGDY WIĘCEJ Zostawiłem u nich samochód w dieslu do naprawy, miał problemy z odpalaniem....
~mężczyzna 30-40l
0

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 17 czerwca 2017

Nigdy więcej... Po pierwsze, czas oczekiwania: Pierwszy tydzień czekałem na wolne miejsce i...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 lutego 2017

Nigdy więcej Pezal został mi polecony jako dobry, ale drogi. Jedno się zgadza faktycznie...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 lutego 2017

ogólnie zadowolony długo czekałem na termin ale myśle ze było warto. W poczekalni spędziłem...
~Patrycja
0

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 13 lutego 2017

Pamiętacie czasy Stanisława Bareji i jego super filmu Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz Jeżeli masz ochotę cofnąć się w te cudowne czasy nic bardziej trudnego należy...
~Mach
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 października 2016

Audi A4 2,5TDi V6 BDG - wiedzą co robią Jak w tytule wyklęta przez mechaników i użytkowników problemowa V-szóstka w...
~LJ
0

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2016

Najlepszy serwis samochodowy z jakim miałem do czynienia Przerobiłem już sporo usługodawców od serwisowania aut - od ciasnych garaży...
~Wojtek Zengteler
0

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 września 2016

Nie znam lepszych niż Pezal Jeżdżę autami ponad 40 lat. Żałuję, że dopiero teraz poznałem tą firmę. To...
~Andrzej Łukaszewski
0

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 sierpnia 2016

Polecam! Załoga Pezala podjęła się naprawy usterki w moim samochodzie kiedy inni...
~Bartek S.
0

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Naprawa samochodu w firmie PEZAL Niestety mimo wielkiej reklamy i pozytywnych opini nie polecam. W żadnym...
~Jarek
9

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 marca 2012

Warsztat godny polecenia Jeśli masz problem z samochodem to śmiało możesz pojechać do Pezala, a jak...
~Paweł
0

dodano: 8 października 2015

~ulff
0

dodano: 22 września 2015

nie polecam MI jak cos naprawiali to za każdym razem wyjeżdżałem z nową usterką, która...
~Damian
0

dodano: 4 września 2015

Jesli zalezy Ci na Twoim samochodzie Polecam Profesjonalisci, wiedza co robia. Auto dziala bezproblemowo.
~Jola
0

dodano: 30 lipca 2015

Wygonili demony z mojego Volvo Volvo V50 2.0D Powershift. Piękne auto, ale niestety zostało opętane przez...
~Dominika Kubrak
0

dodano: 20 maja 2015

Pracownicy W firmie pracuje pan G. który wczesniej prowadził własną działalnosc pod...
~Niezadowolony
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2014

Sprawnie, w przystepnej cenie i bez pudla. Polecam!!! Auto naprawione szybko, bez naciagania, w przystępnej cenie. Pan...
~Adam J.
0

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 czerwca 2014

wielka reklama - bez rezultatu jeżeli chcesz pojeżdzić swoim autem nie oddawaj go do PEZALA brak...
~ja
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2011

problem z pompą w audi A6 2.5 mam problem z pompą w swoim a6 proszę o podpowiedz czy warto zostawić auto...
~kobra
11

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
72

32

wątków

do góry