Widok

Boże Narodzenie i prośba o spokój

Witam Państwa
Rok temu kupiłem duży dom w naszej miejscowości,wydałem niemało pieniędzy,generalnie jestem zadowolony ale...
Już rok temu przed świętami zaczęło się głosne celebrowania i goszczenie w bliższej i dalszej odległości od mojego domu.mieszkam w części zachodniej Banina , i właśnie najazdy gości,alkohol,krzyki,smiecenie,strzelanie w sylwestra,głośne rozmowy obok,wulgaryzmy,wyrzucanie niedopalkow czy zbyt głośne rozmowy po 22.To na prawdę przeszkadza.Do tego ruch samochodowy i brak odśnieżania posesji wokół mojej,I bardzo niestaranne. najgorsze to psy wiecznie szczekające.Lato to grill,basen a w nim dzieci,Boże.
Czy można nieco kulturalniej,czy trzeba utrudniać życie innym.nie chce wzywać straży czy policji,ale jak będę musiał to wezwe.Mieszkałem ,Szanowni. Państwo 30 lat w Szwajcarii i tam jest to nie do pomyślenia. Proszę wobec tego o umiarkowany spokój,zachowanie ciszy nocnej po 22 a wszystko będzie dobrze.Ja i moja żona pracujemy naukowo,jestem pracownikiem naukowym Politechniki Gdańskiej, żona jest adwokatem,my zawsze jesteśmy cisi i kulturalni,czy inni nie mogą być jak my?
dziękuję i pozdrawiam,
piotr
ps.dlaczego wywóz śmieci działa tak nieregularnie,
czy zauważyliście Państwo iż poczta działa bardzo źle?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 32

Oj trzeba było zostać w tej Szwajcarii albo kupić siedlisko co najmniej 3ha, żeby sąsiadów mieć daleko. W tak przeludnionej, nieuporządkowanej i z mnóstwem dzieci wsi może być o spokój ciężko. Jeśli zaś chodzi o zwierzęta to cóż, taka ich natura. Nie wiem jakie psy maja Szwajcarzy ale daje sobie głowę uciąć, że też szczekające.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 4

brawo p. Piotrze,
ja tez jestem za utrzymaniem ciszy i spokoju. podobnie jak pan mam duży dom, ponad 400 m i potrzeba mi duzo spokoju i porzadku. nie znosze wariatow jezdzacych szybko, latajacych w te i nazad dzieci. psom moim kaze byc cicho, po prostu. sa dobrze wytrenowane i sluchaja mnie sie bardzo. ja tez mieszkalem, ale w USA i tez prawie 20 lat. potwierdzam, to sie tam nie zdaza by utrudniac innym zycie. ale ja mam sposob, zatrudnilem ochrone i ona odgania intruzow, i pilnjue porzadku. a i od razu dzwonie na policje. rok temu po sylwestrze, okolo 6 rano, jak na sasiedniej posesji bylo glosno, zadzwonilem na policje, przyjechali i do dzis sasiad cicho chodzi i jest grzeczny, dzieci sie klaniaja. nie pozwalam na zadne imprezy i interweniuje od razu. prosze mi wierzyc, jak chcial wywiesic ostre oswietlenie LED, to zainterweniowalem i zdjąl. rada: od razu prosze interweniowac. tylko silne dzilania. za duzo włozylismy pieniedzy i wysilku. w moim otoczeniu - fakt, same wiile, jest juz cisza i spokoj. pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 23

O psach, kotach, dzieciach czy samochodach czytałem tu nie raz ale wk.rwienie na ledy to jakaś nowość.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteście tacy bogaci, tyle lat w Szwajcarii i USA a kupiliście domy w takiej biednej niekulturalnej wiosce?? Trzeba było kupic apartament w Sky Tower we Wrocławiu zaraz pod samą iglicą, to by był spokój. Nie było Was stać ??
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

I w tym problem: dwadzieścia lat zapierd..nia z bandą szczerbatych murzynów na budowach i ledwo na zapyziałe Banino starczyło, stąd ta frustracja i udowadnianie wszystkim jakie to wspaniałe ranczo nasz azbestowy książę wystrugał.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1

a slyszalem ze Amerykanie slyna z postawy obywatelskiej? gdzie tu dobvre stosunki sasiedzkie? pracowaleś w USA? tam placiles podatki? z stamtąd masz świadczenia? to wypitalaj tam nazad
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Trzeba było przeprowadzić się z USA na Alaske
Bliżej miałbyś na przeprowadzkę. Cisza i spokój
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

szwajcarskie psy szczekaja d*pami..pewnie jest inaczej...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak się zes*ają to fiołkami pachnie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

No więc tak, bierzesz fekalia i robisz z nich roztwór w proporcji...

...A nie, sorry to nie ten wątek ;)

A może jednak ten, porównując poziom sprawy ważnej...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co za trolle
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

obaj mają rację,najazd hunow spowodował upadek obyczajów w Banine
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

To tam były jakieś obyczaje ? Chyba kilku gospodarzy ścigało się w tym, kto ma lepiej wypucowany trekier na niedziele albo kto będzie siedział w pierwszej ławce żeby ksiądz widział. No i najważniejsze !kogo stać na kanę piwa z knajpy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

an ty ci*lu w filcakach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlaczego nie kupiles domu w Gdańsku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do lasu i to dużego takich wywiesc co wszystko przeszkadza, tam napewno cisza i spokojnie. Najlepiej okolice Kociewia
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
moja racji,aszubin,do bywa,a dlaczego bo tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

chłopie..zluzuj rajtuzy..TU jest polska...i takie tam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

co tez deportowali ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Banda gimnazjalistów Was wkreca w co drugim wątku, a wy się dajecie wkręcać
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tez mieszkałem w Szwajcarii kaszubskiej było spokojniej, fakt
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

W jakim kantonie Pan mieszkał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej w kartonie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

podkarpacie, podlaskie, pisowskie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie Sąsiedzi z wyższych sfer . Bardzo się cieszę że w Baninie pojawia się kultura . Ja z moją dzidzia przeprowadziliśmy się ze słonecznej Florydy do niewielkiej posiadłości w Baninie 250m z małym basenem ,nie wyobrażam sobie jak tu można nie posiadać basenu ! Owszem nie było łatwo go tu postawić bo brak kompetentnych ludzi do takiej inwestycji . Ale w dzisiejszych czasach gdzie każdy normalny człowiek ma swój samolot można ściągnąć fachowców z Florydy i zrobią naprawdę fachowo. Mi odgłosy pospulstwa wiejskiej nie przeszkadza mam monitory wokół posesji zainstalowane .Montowała je specjalną ekipa z Waszyngtonu . Dodatkowo mam okna wzmocnione 8kanalowe . Do ochrony powietrznej stosuje sprawdzone drony Mxp 2005 i nadzór satelitarny mogę ci Grzesiu umożliwić dostęp . Z drogami już sobie poradziłem wywiertem i autostrada podziemna wprost do mojego lotniska . I tak ciągniemy ten wózek naukowo kulturowy w Baninie . Musimy kiedyś zrobić miting kilkudniowy w mojej auli wykladowej .
Pozdrowienia i Wesołych Świąt.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

słabe jak na kabaret,Piotr z 8 B był lepszy niż ty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

3-,popraw się bo będzie 3 z polaka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie ktoś sobie z Was jaja robi, kiepska prowokacja nawet nie smieszna i niezbyt prawdziwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prowokacja. Puotr nie istnieje, nie ma domu za bandżola. Nazywa sie Janusz i ma dom w kredycie na 30 lat. Wbrew pozorom lubie głośne pijące towarzystwo i sam lubi żubry i harnasie. Parkową też lubi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

do góry