Widok

Brak porozumienia ws. podwyżek w GAiT

Opinie do artykułu: Brak porozumienia ws. podwyżek w GAiT.
Artykuł na temat: Awarie i wypadki tramwajów

Związki zawodowe nie porozumiały się z władzami spółki Gdańskie Autobusy i Tramwaje w sprawie podwyżek dla kierowców i motorniczych. - Naszym zdaniem potrzebna jest interwencja miasta - mówią związkowcy. Prezes Maciej Lisicki odpowiada: - Propozycja leży na stole. Nie mogę dać więcej nawet o 1 zł, bo pójdę siedzieć.

Obie strony w mijającym tygodniu spotkały się dwukrotnie. Najpierw w poniedziałek, a potem w czwartek. Na obu spotkaniach rozmawiano głównie o podwyżkach dla kierowców i ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autobusy

I co ludzi na bruk..,.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Absurd!

To nic nie da. Specjalnie tak mówi żeby ludzie się nie "pyszczyli". Bo co - dostanę podwyżkę kosztem kogoś kogo zwolnią? Niech sobie obniży pensje do 3500. Na tle innych pracowników w trójmieście nie będzie zarabiał wcale najmniej! Te pozostałe 20000 czy nawet więcej byłoby dla załogi. 1 Listopada jakby był strajk kasa od razu by się znalazła bo w niektóre m-ca tylko autobusy mogą tego dnia jeździć!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3

fachowiec

tzw. darmozjad, wszyscy na wysokich stanowiskach w dużych spółkach z kapitałem państwowym są do d... opierają się tylko na pracy doradców i tp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Propozycje

Co to za propozycja kiedy proponuje się 1zł brutto a wzamian chce odebrać to co jest czyli np. Dam 100 ale wezmę 400 to zarąbjoza.
Prezesowa sama bierze z ZUS i kontrakt niezła kasa to co jej trzeba.
Synek na zajezdni w Nowym Porcie dwie fuchy nawet tam ludzie mają lepsze premie choć nic nie robią no w końcu synek tam kieruje i ogólnie łatwiej się pracuje jak mamusia ma pieczę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Propozycja

Potrzebny ktoś z jajami Strajk i juz inaczej możecie się pocałować w d....
Lisiecki szuka z prezesów oszczędności zwolnić wszystkich w ZTM instytucja powiela Ga i t sama może załatwić swoje sprawy a tam ci co nie mieszczą się w urzędzie znajomi rodzina do tego niech sami obniżą swoje pensje kasy będzie jeszcze zostanie a nie bzdury i farmazony ludziom opowiadać jeszcze raz strajk iść na całość a nie jakieś włoskie strajki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co z tego 400 dali a za chwile zabiorą odprawy i gratyfikacje i wyjdą na tym jeszcze lepiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiedzialam ze nasz prezes ma taka piekna opinie, na motorniczego trzeba miec nienaganna opinie bo inaczej Ci nie przyjma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pytanie?

A skąd budyniowe mają ponad 5 milionów rocznie na utrzymanie renomiarzy?
Plus bonus za wypisane mandaty?
A ile zarabie szef tego balaganu?
Ten sam pod ktorego okiem chandlowano mieszkaniami komunalnymi?
popieram tę opinię 115 nie zgadzam się z tą opinią 32

Nie dam

Nie dam bo pójdę siedzieć.
Zamkną szefa grajdola, to i pozostalych.
Panie Lisicki czy prokuratura wyjasnila już sprawę chandlowania mieszkaniami komunalnymi?
Nadzór nad tym to chyba pan sprawował?
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 14

Co to znaczy "chandlować"? Już identyczny błąd zrobiłeś trzy komentarze wyżej jako "Kk". Musisz się bardziej postarać jak chcesz trollować pod kilkoma pseudonimami.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 9

chlopy z renomy są spoko
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

kasuj bilety pisowski trollu to mandatu nie dostaniesz

A jak dostaniesz to zapłacisz z 500+
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

W Gdyni komunikacja punktualna i wszyscy zadowoleni

A w Gdansku stare busy i ciągle problemy.

Niedlugo pewnie pojda w slady Szemuda i Kalkowskiego - brak komunikacji w weekendy i swieta.
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 83

no z tym taborem to bym polemizował!

W Gdańsku nie ma ani jednego autobusu, który ma tzw. ręczne wyświetlacze, a Gdynia ile ma jeszcze tych jelczedesów? Dodatkowo GAiT co jakiś czas kupuje nowy tabor, a w Gdyni decydują o tym prywaciarze wygrywający przetarg.... Tabor PKM i PKA swoje czasy świetności już miał, w Gdańsku nie ma już Neoplanów, a w Gdyni ile ich jeszcze? Mercedesy z 1994 których jest ok. 8 szt. są po prostu jak rasowe niemki. Bardzo brzydkie, ale dobre w eksploatacji!
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 8

7 jelczedesów z 1996r. żaden nie ma ręcznych wyświetlaczy

jest ogłoszony przetarg na 55 autobusów więc nie pisz głupot.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Po pierwsze, wylicz mi proszę, ile gdyńskich autobusów ma "tzw. ręczne wyświetlacze". Po drugie, Jelczedesów jest całe 9 sztuk, a Neoplanów jest dycha, która zniknie gdy przyjdzie najbliższa partia nowych wozów, czyli pewnie w przyszłym roku. Po trzecie, w Gdańsku nie ma Neoplanów? Mnie się wydaje, że są jeszcze trzy krótkie sztuki. Po czwarte, Merów w Gdyni jest 6, ja w Gdańsku naliczyłem ich 12 z rocznika '94 (przeguby i solówki). Wszystkich Merów z lat '94-'98 jest w Gdańsku 59.
Bądź, proszę, rzetelny w swoich porównaniach.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Troll i rzetelność.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

chyba o jakiejś innej Gdyni piszesz

dziś "W" spóźnione jak zwykle, stare śmierdzące spalinami Volvo całe rozklekotane
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zmień pracę,weź kredyt i kup sobie samochód.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pracownik

I tak pójdziesz siedzieć...
popieram tę opinię 119 nie zgadzam się z tą opinią 11

Mam nadzieję że Lisicki, Mongrid i Charkiewicz wylecą na zbyty pysk... i przy okazji do więzienia
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 3

do więzienia może też ale przede wszystkim zabrać im kasę i prace przymusowe, o i jeszcze Cacy
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 3

A loża VIP na stadionie?

Nadal jest dla prezesa gait finansowana z kasy spółki?
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 2

szok

I spółka nie ma pieniędzy dla ludzi? To jest tzw. rozrzutność i powinna być karalna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lisicki...

Ty nie konbinuj! Ile Ty zarabiadz za siedzenie na tyłku i głupa palenie? Kierowcy jak i motorniczy mają zbyt odpowiedzialną pracę by jeźdzuć za te marne grosze...
popieram tę opinię 180 nie zgadzam się z tą opinią 15

czy stacja paliw, która przynosiła zyski już ejst zamknięta żeby opylić grunt deweloperom?

Czy tak postępuje prezes dla dobra spółki w której zasiada? Jak GAiT upadnie to pójdzie siedzieć ale na inny stołek. To przecież Gdańsk, gdzie prezesów spółek miejskich Budyń struga z banana za wierność i lojalność.
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 3

jakie siedzisz na tyłku?, przecież on nawet do pracy nie przychodzi
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 3

3 netto plus premia i wysluga lat tak powinno to wygladac
popieram tę opinię 88 nie zgadzam się z tą opinią 9

wysługa lat? premia?
lol

to we wszystkich firmach tak zrobić wtedy
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4

możesz jeszcze szkodliwe, wczasy pod gruszą, 13ka i wczesna emerytura
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 17

może jeszcze dodatek drożyźniany jak w 1980 roku? Panowie, wy się weźcie na warsztatach do roboty by wozy wyjeżdżały sprawne i awarii CODZIENNIE nie było.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

Twoje bachory niech się wezmą za robotę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Żeby nie te warsztaty to tłumu nigdzie byś napewno nie pojechał
Warsztaty bez ciebie mogą żyć ale odwrotnie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Propozycje

Szkoda łąki że jak coś rospirdzielisz ze swojej winy to na te warsztaty przychodzisz i skamlrsz jak pies bo może się da coświata załatwić
Aty to prawdziwy pracuj
Co nie którym to się we łbach poprzewracało miesiąc pracuje i pan przez małe p motorniczy
Na warsztatach robią też tacy co jeździli i te różę znają więc lamusa sam we się do roboty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co najmniej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Nie mogę dać więcej nawet o 1 zł, bo pójdę siedzieć" - ale podwyższyć ceny biletów w ciągu 8 lat 2.5 krotnie pomimo, że ani paliwo ani zarobki o tyle w tym okresie nie wzrosły to Pan może?
popieram tę opinię 189 nie zgadzam się z tą opinią 13

2,5 krotnie? To by wychodziło, że bilet normalny kosztował 8 lat temu 1,30 zł

Także coś kręcisz, tyle bilet normalny kosztował jakieś 15 lat temu. A 8 lat temu kosztował 2,40 zł czy coś koło tego. Poza tym, Lisicki rządzi w GAiT od trzech lat i tylko raz podwyższył cenę biletów. Wcześniejsze podwyżki to zasługa jego poprzednika - Dobaczewskiego
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 43

pod koniec 2008 roku bilet godzinny kosztował 1.60 zł. 3.80/1.60 = 2.37 - można więc zaokrąglić do 2.5
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ale bzdety

Zajrzyj sobie na taką stronkę archive.org - znajdziesz tam archiwalne strony sprzed lat, w tym również ZTM. Cytuję tabelkę cen (normalnych) wg stanu na 30.12.2008, obowiązującą od 1.07.2008: 15-minutowy 2,00 zł, 45-minutowy 2,80 zł, 60-MINUTOWY 4,20 ZŁ, 24-godzinny 9,10 zł, jednorazowy na jedną linię 3,00 zł. Wynika zatem z tego, że akurat GODZINNY bilet POTANIAŁ względem 2008 r. Zaskakujące, ale jednak.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dlatego czeba czytać komentarze

A nie artykuły :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lisicki to GAiT,a bilety to ZTM Gdańsk.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ceny biletów podwyższa Rada Miasta, a nie GAIT...
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od kiedy GAiT ustala ceny biletów ?

Jak już piszesz to pisz z sensem i prawdę a nie siej fermentu .Fanem Lisickiego nie byłem i pewnie nigdy nie zostanę ale obarczać go winą za podwyżki biletów to skrajna głupota albo brak podstawowej wiedzy !!!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podwyżki biletów zawsze są tłumaczone rosnącymi kosztami, czyli albo cenami paliw albo rosnącymi zarobkami. A się okazuje, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale jak lisicki byl vice prezydentem to on wnosil do rady miasta o podwyzke biletow
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

A KIM JEST SYN PREZESOWEJ

Nie każdy wie że syn pani prezes ma dwie fuchy jako mistrz na zajezdni oraz druga pensja jako konserwator i tak się dzieli siano w GAIT
popieram tę opinię 155 nie zgadzam się z tą opinią 6

Rodzinny interes....

.... .dlaczego mnie to nie dziwi. Jakby głębiej poskrobał to pewnie jeszcze nie jeden taki podwójny etacie by się znalazł
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 3

Cicho - sza, bo znowu POwcy napiszą o Misiewiczu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a synek Kowalskiego na zajezdni HAllera, a jego córec zka na jaśkowej, a żona Krawczyka na Wita Stwosza
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kierownik na hallera. Syn dyrektora z wita stwosza.

A o chrześniaków prezesów, kierowników, też liczymy bo tych na stołkach w biurach jest masa. Tylko nikt za kierownicę się nie pali.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wszyscy wiedzą jak tam jest

tylko na zewnątrz mydłą oczy
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

teraz juz awansowal synek ,ludzie na kierownika Zaj.Nowy Port,mamusia zadbała .sama mamusia juz dawno powinna byc na emeryturze ale zachłanna widac jest na kasę a fucha dobra, to
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

oni mają za ciemno w pracy
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

1 Listopada! Wtedy będzie efekt!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hee

No i tak to wyglada w samorządzie. Wzorem minister Radziwiłł..
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

Komunikacja w miescie powinna byc w prywatnych rękach

I nie byłoby problemu.
Wiadomo, że samorząd skąpi na pracownikach jak może i jest "po taniości" ale wymagania kosmiczne.. Kierowcy powstrzymując siku (brak toalet) mają być pod krawatem i wydawać resztę ze 100 zł drugą reką operując wajchą
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 17

dziwne, że mądre głowy nie wymyśliły automatów w pojazdach, wtedy kierowca by miał spokój
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prywatne ręce...

...też nie chcą płacić tyle ile powinni
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu, za małymi wyjątkami...

...strajki organizuje się tam, gdzie w grę wchodzą państwowe/samorządowe pieniądze?
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 8

Poprawka

Poprawka, to nasze pieniądze, z podatków.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo tu wlasnie zle placa
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie zacznijcie pracy, zadzwonić po TVP, i zaraz pieniądze będą.
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 6

Lepiej tam niż do niemieckiej...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie chodzic z wolnego ani na zamiany jak 15-nascie autobusow i tramwaji nie wyjedzie kazdego dnia to pieniadze sie znajda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i co?

Jak związki nie doprowadzą w razie potrzeby do strajku, to My sami go zrobimy.Zbyt zdesperowani juz jestesmy. Nie ma żadnego problemu. I niech spróbują kogokolwiek zwolnić za to...
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 5

Był strajk to nie braliście udziału, wszyscy zlali strajk włoski
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wszyscy. Nie brali udziału delegaci
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

ha ha

Włoski strajk to sobie w buty wsadz
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jaki strajk zgodnie z przepisami pracować to nie strajk tylko uczciwa praca.
Strajk bedzie jak wszyscy przestana przychodzić do pracy w swoje grafikowo dni wolne i komunikacja by stanęła
Tylu kierowców brakuje.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgodnie z regulaminem firmy, włączając w to polecenia służbowe. Przepisy a regulamin wew. firmy to dwie różne sprawy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

a Stencel

A Stencel i jeszcze dwoje innych przewodniczących Związkow juz mogą pakowac walizki. Taczki czekają.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niestety za mało odważnych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

wystarczy dwóch kierowców, dwa autobusy na bramie wjazdowej i wyjazdowej. I nikt się nie wyłamie bo nie będzie jak wyjechać. Tak samo z tramwajami - stary sprawdzony i jakże skuteczny sposób. I tak jak wcześniej było napisane - zrobić to 1 Listopada. Efekt natychmiastowy
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wystarczy wstawić biletomaty w pojazdach

I cała banda p gołampkowej przestanie być utrzymywana z naszej pensji to też daje parę tys miesięcznie zysku dla gait ale po co darmo zjazdów trzeba utrzymać na stołku
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie i Panowie walczyć o swoje.
Myślę że musicie zrobić strajk i to taki gruby. Kasa dla Was jest tylko że sknerusy trzymają i oszczędzają Bóg wie na co.
popieram tę opinię 54 nie zgadzam się z tą opinią 5

Oszczedzaja dla siebie na nagrody
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Komunikacja za darmo.

Przejazd Komunikacją miejską powinien być za darmo. Pamiętajcie wybory samorządowe za rok!
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 15

komunikacja za darmo czyli wszyscy płacący podatki w mieście do niej dopłacają
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

i tak płacimy... prawie każdy ma kogoś, kto korzysta z tego.

więc nie widzę sensu poboru opłat od mieszkańców. Tym bardziej, że zwróci się na drogach. Każdy mieszkaniec Gd za darmo. A reszta niech płaci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kto za ta komunikacje zaplaci? Kosmici?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Premie uciąć motorniczym i dać kierowcą autobusów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 43

W Gait osoby na tym samym stanowisku mają różne pensje za tą samą pracę
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pan Lisicki niech daje podwyzke i idzie siedziec.
popieram tę opinię 64 nie zgadzam się z tą opinią 4

No, Panie Stanisławie Stencel, Pan rzeczywiście jest na bieżąco z naszymi dyskusjami. To teraz rusz tyłek, spotkaj się z załogą i patrząc nam prosto w oczy powiedz prawdę. Chociaż raz. Ja osobiście chcę usłyszeć, jak wypowiada Pan takie trudne słowa: " przepraszam za...".
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przepraszam ?

Stencel i słowo "przepraszam"? To chyba jakiś żart...
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciągle się łudzę, że jednak zna to TRUDNE słowo
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie zna...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki bogu

że ja się zwolniłem i mam święty spokój. To co się w GAiT dzieje to jakieś nie porozumienie. A najlepsze, wymagać od pracownika by wyglądali jednolicie. Jak jest taki wymóg, to powinien pracodawca swoich pracowników ubrać jak to każda normalna firma robi.
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 2

Haha ja też już tam nie pracuję

I żałuję tylko jednego że wcześniej się nie zwolniłem szkoda tych zmarnowanych lat w tej firmie
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

ważne że słynący z kompetencji niesamowicie ważni ludzie na stołkach mają się dobrze
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 2

?

A kto konkretnie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

strajkować głodować duda przyjedzie pani broszka itd.....
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 8

gamoniu

tutaj przyjedzie twój złodziej budyń bo to jego podwórko a nie rządu
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

broszka z adrianem da mimo wszystko gamoniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Będzie strsjk

Jak nie dostaniemy podwyżki do końca października to 1 listopada staniemy z związkami czy bez dokumenty są gotowe podwyżki to jeden postulat z wielu
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 3

"Nie rozumiem też tego, że kierowców i motorniczych ściga się i kara za drobne uchybienia czy pyskówkę z pasażerem" - jak pan nie rozumie, że "pyskówka" z pasażerem, to coś nagannego, to nie powinien pan pracować z ludźmi. Dramat jakiś...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 30

Ludzie prowokują!!! To nie moja wina że nie mam wydać reszty. Nikt mnie w drobne nie wyposaża. To nie moja wina że są wieczne zatory przy dworcu i gdzieś jadę -15. To nie moja wina że klima nie działa. To nie moja wina że syf w autobusie. To nie moja wina że znowu się popsuł. Ale pasażer zawsze rację... G.. .o prawda. Zapraszam państwa do naszej firmy aby się wykazać i pokazać jak to się robi.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tylko w tym momencie powinno się chociaż w miarę obojętnie i spokojnie odpowiedzieć 'nie mam na to wpływu/są korki', a zaczepki ignorować. A jak słyszę kierowcę czy motorniczego warczącego 'zajmij się sobą/przesiądź się na taxi' to się słabo robi...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

Sto razy powtarzasz a jeden z drugim swoje i co???
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie zrozumiesz do puki sam tego nie doświadczysz uwierz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kierowca sam nie zaczyna . A ciekawe jakiś byłbyś mądry jak jeden z drugim by ci ublizal pluł w pysk a Ty masz myśleć,że deszcz pada i się uśmiechać! Pasażerowie to banda rozszczeniowcow a kierownictwo powinno być i stać za pracownikiem
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niestety - pracując z klientem trzeba zachowywać pewien poziom kultury, tego samego wymaga się od urzędnika, ekspedientki w sklepie czy kelnera w restauracji. Jak nie rozumiesz - idź na budowę, zarobisz więcej niż w GAIT a i kilentów tam nie ma :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

Zarabiamy

Fakt, czasami może nam się i uda, ale jakim kosztem? Nadgodzi to norma, jesteśmy zmęczeni, spędzamy mało czasu z rodziną. Mam nadzieję że Związki Zawodowe nie odpuszczą.
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 4

pan zbyszek jest słaby, ja bym poszedł do nijakiego on tak potrafi jak żaden inny głupek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jacy chojni

140 dla kierowców i motorniczych a 420 dla pionu kierowniczego przecież to peowskie złodziejstwo a lisicki to już dawno powinien siedzieć on już wie za co banda kombinatorów i złodziej
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 4

Lisicki słusznie obawia się pierdla

I to nie za podwyżki, a aferę z mieszkaniami komunalnymi, nad którym jako wiceprezydent sprawował nadzór. Zarzuty prokuratorskie ma już ponad 40 osób, a Lisicki ciągle nietykalny? Gdzie jest PiS w tym mieście?
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 6

GAiT, DCT

Związki zawodowe to jakiś relikt przeszłości, trzeba się tego pozbyć.
Jak się ludziom nie podoba niech znajdą inną pracę. W końcu w trójmieście jej pod dostatkiem.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 46

Jesteś gamoń.

Nawet w Ameryce mają związki - gdybyś nie wiedział.Ale tam związki trzymają szefów za mordę.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

he he

Mlodzi teraz nie chcą jezdzic. Przychodzą i za góra rok odchodzą. Gdyby nie stara gwardia, to nie wiem kto by jezdzil. Ale stara gwardia sie wykrusza z powodu przejscia na emeryture. Liczcie na mlodych, liczcie a sie przeliczycie. A Ty cwaniaczku, ktory mowisz ze pracy w trojmiescie pełno, juz kupuj rower. Bo na prawo jazdy za głupi jestes i nigdy nie zrobisz. I zapie****j rowerem do pracy. Wy niektórzy gdańszczanie jestescie od nas kierowcow autobusow uzależnieni. A kto i czym bedzie Wam d*py do pracy wozil?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mnie to już przestaje interesować. Jeszcze chwilę i też odejdę. Z wolnego niech prezes idzie jeździć! W nagrodę dostanie bo przecież wyparuje z godzin np.200 zł. Teraz premia: premii dostanie o te 200 zł. mniej. Czyli robisz godziny zarabiasz i zostajesz na zero! To jest gwałt!!!!
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prezesi, kierownicy, itd....

Przerost administracji. Czterech prezesów,sekretarki, auta sluzbowe, kierowników jak psów , niektórzy też mają sekretarkę, dwie Centrale Ruchu w Gdańsku itd. itd....Tu są pieniądze. Kiedyś w brygadzie naprawczej na zmianie pracowało 10-ciu mechaników teraz brygada to 4 osoby. Wiecie więc dlaczego tramwaje masowo się psują, bo są łatane a nie naprawiane. 1//3 załogi to administracja.
popieram tę opinię 63 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dwóch Prezesów

Dwóch Prezesów, a nie czterech - Panie motorowy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Kowalski prawie jak Prezes, Krawczyk prawie jak Prezes, no i Cacy - prezes po 15:00
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3

a po jaką cholerę te dwie centrale ruchu, chyba tylko żeby Nowicki mógł się szarogęsić i udawać ważniejszego niż jest
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

... i jeszcze dwa systemy pasażerskie (w ZTM i w GAiT)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pasazer

To 1 Listopada komunikacja nie bedzie jezdzila?
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tak
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

będzie...

będzie jeździła ale do tyłu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po zabierać premie prezesem dyrektorom to i będą pieniądze dla kierowców i motorniczych
Skąd były pieniądze na zmianę nazwy firmy??? . Bo chyba nie z własnej kieszeni wyciągnęli pieniądze
A po drugie kierowcy według przepisów powinni mieć po 4-5 h jazdy przerwę a nie mają i już są łamane przepisy ????
I czemu zawsze muszą robić nadgodziny??? Mowa tu o grafiku
Za ich ciężka odpowiedzialna pracę powinni dużo dużo więcej zarabiać a to co teraz zarabiają to jakieś marne grosze
Odpowiedzialni są za pasażerów
Czemu autobusu nie są ubezpieczone??
I czemu kierowcom i motorniczym nie zapewniają uniformow koszule, bluzy lub polar??? to jest skandal XXI a kierowca we własnym zakresie musi kupować koszule i nikt im za to nie zwraca
Do tego jeżdżą popsute autobusy.. Zakupili nowe i już się psują śmieszne to jest. póki będą rządzić nie odpowiedzialni ludzie to tak ta firma będzie chodzić czyli fatalnie
popieram tę opinię 55 nie zgadzam się z tą opinią 1

Stencel

odpowie Ci dlaczego nie ma mundurówki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

"średnie płace w GAiT zwiększyły się o 9 procent"
Ciekawe kogo? Chyba zarządu i kierowników, bo w załodze tego nie widać.
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 3

Stańcie!!!

Porozumienie związków z firma? Śmieszne! Jak stanie komunikacja to coś wywalczycie! Tylko w takim przypadku macie szanse na lepsze jutro!
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie zarabiam mało.

Ty pajacu Lisicki, 2800 na rękę przy 193godz. pracy. Wstaję do roboty o 3 rano, wyjazd 4:18 z bazy Hallera. Kończę przed 14, w domu jestem o 16. Jeszcze bilety rozliczyć. Zjem śniadanio obiado kolację i spać. Bujaj się, zwalniam się i nie wrócę do GAiT nigdy. Koniec z kolesiostwem.
popieram tę opinię 86 nie zgadzam się z tą opinią 5

parodia

jeśli motorniczy przy około 193h zarabia 2800 to około 15zł na godzine...mało im za jazdę tylko do przodu po szynach a nie w ruchu ulicznym?
poprzewracało się w głowach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 33

Aleś Ty głupi. Przyjdź popracuj choć tydzień i pokieruj pojazd tylko po szynach!!! A potem dopiero wtrąc swoje trzy grosze!
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2

heheh

nie no praca mlekiem i miodem płynąca... przyjedź i pokieruje..? jak pokieruje tam nie ma żadnej kierownicy tylko gaz i hamulec (przyspieszacza i zwalniacz) mój znajomy jest motorniczym i jakoś taki młotek potrafi kierować... nawet sami cofać tramwaju nie możecie.. ciekawe dlaczego... aha no i czasem drzewo musicie odblokowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

drzwi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

brak środków na rególacje płac?

Przecież to kpina, wystarczy poszukać tych pieniędzy wewnątrz firmy. należy zrestrukturyzować diametralnie firmę, a pieniądze się znajdą. przecież GAiT dostają za kilometr ponad złotówkę więcej niż pozostali przewoźnicy, a w PKS dostają kierowcy 20 zł na godz. i jeszcze umundurowanie. to więc co z pieniędzmi które dostaje GAiT. może kierowników za dużo. Kierownik Stacji, a nad nim kierownik wydziału, jeden mechanik a nad nim mistrz, jakieś działy socjalne (przechowalnia), jakiś nic nie wiedzący "starszy mistrz" o nazwisku KOwalski (czyżby tylko zbieżnośc nazwisk z dyrektorem Kowalskim? przecież u nas więcej kierowników i urzędników niż zwykłych "produkcyjnych "pracowników. a jak wprowadzali system informatyzacji to twierdzili, że będzie na odwrót. Nie oszukujcie ludzi chcemy pracować nie strajkować tylko nam zapłaćcie uczciwie i zredukujcie niepotrzebne stanowiska kierowców prezesów jakichś nadkierowników itd.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie rozumiem tych ludzi... Nie chcą dać podwyżki i tam siedzicie za te grosze? Nie mówię, że macie się od razu zwalniać ale szukać innej pracy jak najbardziej! Olać ich!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ja lubię tą pracę. Chcę jedynie za wypłatę godnie miesiąc przeżyć. Teraz do końca miesiąca mi wystarcza, ale wypłata 10- go.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

heheh

trzeba się było uczyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Ty masz ogromne braki w wykształceniu. A już na pewno masz ogromną wiedzę na temat mojego życia.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubisz nie lubisz, lepiej ją zmienić zamiast się męczyć z marną wypłatą...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj

się Duda weźmie za takich, oj się weźmie ;-)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Skandal

Ja taka stawkę godzinowa miałem 20cia lat temu a odpowiedzialność niska Obecnie mam 32 zł na godzinę wiec widać różnicę podwyżek. Nie wyobrażam sobie być kierowcą o takiej odpowiedzialności osób i zarabiać najniższa krajowa.Wywalic ten Zarząd. Strajkujcie powodzenia.
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 6

Podwyżka

Jak zorganizujemy strajk to pieniądze na podwyżki szybko się znajdą. Ciekawe czy Pan prezes tak szybko znajdzie tak intratną posadzkę?
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 3

sprowadzić Ukraińców jako Polakom się nie chce pracować

będzie taniej i terminowo
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 57

A bilet będziesz kupował z translatorem , oj głupiś ty.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

obrzydliwy jesteś

Dlaczego tak mówisz, że nie chcą pracować?
Przecież chcą. Chcą jak wszyscy normalnie do pracy iść, wozić ludzi, a potem dostać normalną kasę za tą prace.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Brak porozumienia ws. podwyżek w GAiT

to usiądź i popracuj a poza tym rąbnij się w głowę polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ależ próbowali jak agencja pracy im wyliczyła 25 zeta za zwykłą godzinę (a gdzie nocne godz i niedziele) To cytuję Lepiej dać naszym kierowcą 20 na godz. a teraz ściema że brak kasy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ukraincy sie cenia za grosze to tylko polacy pracuja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polskie pensje za taką samą pracę w UE są 3-4 krotnie niższe. Zarobek w wysokości 600-700EUR to kpina. Zacznijmy sie w końcu szanować i pracodawcy niech zaczną uczciwie płacić. Ceny mamy zachodnie a zarobki jakieś nie takie
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 3

te kris a będziesz płacił 2, 80 euro za bilet jednoprzejazdowy jak w Berlinie ?

Jak chcesz podwyżki płac do europejkich
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

To jest własnie cyrk wszyscy nagle chca podwyzek kosmicznie wysokich!Tylko z kasy państwa!Dlaczego w prywacie nikt nie strajkuje

Dlaczego tylko wybrana grupa ma miec podwyżki? Albo wszyscy albo nikt.!Miasto w pierwszej kolejnosci powinno inwestowac w tabor .Jak bedziemy mieli nowy tabor wygodny i czesto działajacy to bedzie 5 razy wiecej klientów wtedy bedzie kasa i na podwyżki!
Ale trzeba tez wprowadzic oplaty dla blachosmrodów które powodują ze mało kto che z komunikacji korzystać.

Miasto wydaje setki milionów by blachosmrody miały wygodnie zamiast na komunikacje miejską!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 20

A kto te nowe nieśmigane Autobusy będzie prowadził ? obecnie brakuje 45 kier.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech pan idzie siedzieć

Panie Lisicki niech pan idzie siedzieć byłoby to z korzyścią dla naszej firmy bo dość mamy pana rządów.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale ten pan nie ma zielonego pojęcia o rządzeniu firma nawet nie wie na czym ta praca polega.. Załatwili mu ciepła posadzkę to siedzi...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kierowca

Strajk
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 5

Madryt

3,5 mln. Mieszkańców, miasto 8x większe. Bilet 3.5x droższy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

oj jest ich bardzo dużo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dyrektor Kowalski

Dla synka dyrektora Kowalskiego zostało stworzone stanowisko w bazie na hallera i został od razu mistrzem a córcia Karolinka tez pracuje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Gierdziejewska

Synuś na zajezdni w Nowym Porcie siedzi i głupi pali
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dyrektor Krawczyk

Żona pracuje w zajezdni na Wita Stwosza
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ziółkowska szefowa kadr

Córcia pracuje i zawsze z pogardą mamuśka podchodzi do pracownika oraz stały tekst brak mozliwosci
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla prezesa tez stanowisko stworzono

A jak odszedł Zglik został prezesem po niby konkursie.Wiadomo ze wygra bo po co by tu przychodził a kumpel Budyn musiał gdzieś go upchnac po aferze z jego udziałem w Urzędzie Miasta
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak równo to równo

Wprowadzić bilety po 2 czy 2,5 euro a Gdańszczaninowi pensję Wiedeńczyka lub Paryżanina i będzie po sprawie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiedeń

4x większy od Gdańska. Bilet 4x droższy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lisicki

kupuje sobie nowe nieruchomości, nie może dać za dużo bo mu nie starczy.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

Po kiego diabła chodzicie z wolnego ???? Po co pozwalacie zamieniać wolne ??? Róbcie to co każe podział a ten syf szybko padnie . Jeśli oczywiście tego chcecie .
P.S. Panowie Kierownicy ! Rynek pracy dla kierowców jest bardzo chłonny i Wasi pracownicy mają dokąd iść . Nie jesteście w stanie zaoferować NIC . Świadczy o tym brak kilkudziesięciu kierowców . I codzienne wydzwanianie pań z planowania błagających o chodzenie z wolnego .
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 0

Amsterdam

Ok 2x większy od Gdańska, bilet droższy ok 3x. Stan taboru i torowisk 100x lepszy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Regulanie słyszy się o zmianie układu zbiorowego w firmie . I zawsze na niekorzyść starych pracowników , których jest coraz mniej..." Przywileje " ...ciągle o tym słyszę . Jakie ja mam przywileje ???? Bilet wolnej jazdy ??? Na całym świecie tak jest ! Fakt - mogę codziennie oglądać schód słońca bo wstaję o 3.00 rano do pracy . Poza tym żadnych przywilejów . Co najwyżej opieprz od każdego . Nawet menel może napluć mi na szybę .
Mam tego dość !!! Zwalniam się , wolę wozić śmieci , taki sam prestiż a mniej nerwów .
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pracowałem tam kilka lat

Jako motorniczy i powiem jedno nie życzę takich warunków pracy najgorszemu wrogowi nie będę wspominał już że jeździłem tramwajami które nie powinny na tory wyjechać nie wspomnę o chamskim zachowaniu dyspozytorów typu np Pawełek nie wspomnę że pracowałem każde święto i sylwestra a zarabiałem grosze nie wspomnę że gdy przyszedłem z wolnego to dostawałem mniejszą premię nie wspomnę że gdy szedłem rozliczyć się z biletów musiałem mieć same papierowe pieniądze bo w kasie drobnych którymi ludzie płacili nie chcieli przyjąć itd itd itd........ teraz powiem kolegom co zostali nie warto tam się nigdy nie zmieni szkoda zdrowia nerwów rodziny
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ach ten mały prosty i hamski Pawełek :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni gdyby mogli to by nam jeszcze kawę pasażerom

Robić kazali żeby tylko ich z tych stołków nie usunąć kosztem szarego pracownika przykład chcieli żebyśmy mieli obowiązek wydawać resztę gdzie żyjemy w XXl wieku i wszędzie są biletomaty w pojazdach nawet w wejcherowie czy rumi
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 5

Idziesz na jaśkową dolinę coś załatwić

Zmęczony bo miałeś brygadę co ma wyjazd o 4 rano a tam wchodzisz i widzisz kawka ciasteczko i siedzą w pokoju po kilka osób gdzie miejsca już brakuje i co jak co pracować nie pracują tylko udają że coś robią a ciebie kierowcę motorniczego w dyby i do roboty za groszę gonią
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 5

to dyskryminacja

czemu premia zależy od wysługi a nie od jakości pracy. Za ta samą pracę należna jest taka sama płaca - kłania się kodeks pracy. Za wysługę powinni mieć ewentualnie inny dodatek.

......................."Oczywiście doświadczeni pracownicy z dużą wysługą lat otrzymują premie nieco inne od tych dopiero przyjętych do pracy"....................M. Lisicki
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

dyskry..........

"Oczywiście doświadczeni pracownicy z dużą wysługą lat otrzymują premie nieco inne od tych dopiero przyjętych do pracy"....................M. Lisicki. Nieco inne, czyli mniejsze,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sorry ale w Biedronce zarabiaja lepiej niz w GAIT wstyd panie Lisicki
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pamiętam, jak było zawsze

Przecież wiesz, że dałbym ci gdybym miał, ale skąd wezmę?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

To Pan prezes nie pamięta swoich słów"NIECH SIĘ WSZYSCY ZWOLNIĄ TO PRZYNAJMNIEJ ZAMKNE ZAKŁAD!!!"?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bronek gra w gry na służbowym komputerze

Na dyspozytorni nowy port pali papierosy ale on może w końcu paru do kierownika p......... i ma spokój
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bodzio byl tak znerwicowany że jak dostal 8

To ręce trzesly mu się jak liście na wietrze robił wszystko żeby jeździć tylko na dobrych brygadach a baska mu w tym pomagała kosztem inny motorniczych i nie ważne że bodzio był długi stażem inni też tyle jezdzili i nie migali się jak on
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

P basia też bodziowi tylko helmuty podmieniala

A innym starą 105 po złości bo na tej brygadzie helmut nie przysługuje i trzeba było jeździć złomem a na zajezdni helmuty dla wybranych stały nic nie warta jak bronek
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak to ona p.basia mówiła gdy dyspozytor robił podział

U mnie to bogdan zawszę będzie miał 4 i na tym polega kołchoz GAIT taki ktoś który siedzi wyżej od motorniczego ma go za nic i dba tylko o swojego w tym przypadku gacha
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bodzio u baski to na śrubę mógł zjechać

A tobie kazała jeździć z otwartymi drzwiami i fochy że podmiane chcesz a bodzio jak brygade na 105 miał to Baska zaraz helmuta mu załatwiła zwróć jej uwagę to będziesz miał pozamiatane
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale ogólnie bodzio jest ok też bym korzystał

Tylko chodzi o to że baska Ciebie zmiesza z błotem a za plecami swoim już ma w d...... że zjechał bezpodstawnie tak tam jest zwyczaj proś o podmiane często to z 105 nie zejdziesz a o helmucie będziesz marzył wykończymy Cię tak czy inaczej a ty chcesz tylko.zmianę wyjeździc sprawnym wozem ale nawet tego nie możesz bo prosić dyspozytora o podmiane to uraza majestatu bo np bronek właśnie stawia pasjans i ma Cię w d....... a ty zostajesz sam z awarią i ludzmi na karku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawda

Ja też bym chciał więcej
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

w firmie jest 190 fikcyjnych etatów i niema na podwyżki ?!?!?!? pan Lisicki narozrabiał w UM teraz chce rozwalić GAiT wstyd gdzie szacunek dla człowieka
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pan S. nie może się postawić się panu L. bo siedzi w jego kieszeni , te związki zawodowe to jest kabaret , dziwię się że jeszcze do nich należycie
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

podwyżka raz na 2 lata 0,50 gr dla 75% załogi i tak do końca świata to będzie wyglądało w GAIT - Gdańsk morze możliwości
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bzdurs

Panie Lisickib zastępców kierowników jest u was od cholery! Jakoś w Warszawie, we Wrocławiu potrafią godnie w miarę zapłacić za 10 h dniowki.
A tu śmiech na sali.! 12zł za h!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdyby zlikwidowac Zwiazki Zawodowe nagle pojawiloby sie w kasie GAiT kilkadziesiat tys miesiecznie

pensje tych darmozjadow, koszty lokalu, telefonow itd to pochlania to co mogloby pojsc na podwyzki.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4

będzie podwyżka czyli bilety pójdą w górę ....

efekt będzie taki, że dadzą kierowcom i motorniczym a nie kupi się nowego taboru
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16

Brak porozumienia ws. podwyżek w GAiT

chyba stary złom popatrz jakie są tramwaje same złomy i co chwile protertram i naprawa lub kosmettyka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

13.70 najniższa krajowa

Jakie podwyżki? Z13.50 na 13.70 bo tyle będzie wynosić najniższa krajowa?
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Smutna prawda

Malo tego w tą najniższą krajową wliczane są premie. Wiec jeśli razem z premią wyjdzie Ci więcej niż minimalna krajowa, wcale nie musisz dostać podwyżki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Prison Gait!!

Na godzinę 13,50 brutto a już 4 i pół roku w tym zakładzie pracy chronionej. Premię zabierają częściowo lub w całość, dzieki temu mogą dać reszcie. Nigdy nie wiesz ile zarobisz. I to ma być poważna firma ?
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1

i Ty w takiej niepoważnej firmie pracujesz? Przecież to niepoważne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Autobusy i Tramwaje

Skoro p Lisicki się tak odgraża,że nie może dać nawet złotówki bo pójdzie siedzieć to do diabła z nim .Już dawno powinien siedzieć za to co wyprawiał z lokatorami mieszkań jak był w-ce prezydentem.Teraz jest po to aby firma upadła.Czas na strajk generalny w firmie i wywóz na taczce prezesa.Popieram pracowników.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawda jest tylko jedna i przykra : p. Stencel - szef związków zawodowych - ma totalnie gdzieś pracowników i ich problemy . Widać to po dotychczasowych działaniach . Na bazie Hallera pojawia się gdy nadchodzą wybory . Młodzi pracownicy nie wiedzą nawet kto to jest . Pan Stencel znany jest z tego , że jeszcze nigdy , nic nie wywalczył dla pracowników . Może dlatego , że gabinet mieści się 15 m od gabinetu Prezesa .
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szczera prawda pracuje 7 lat a gościa pierwszy raz widzę tylko dzięki tym wiadomością
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak długo będą jeszcze czekać na rozpoczęcie procesu za przyznawanie mieszkań socjalnych za łapówki,aż się przedawni?

Jest nowy prezes sądu to może się coś ruszy w Gdańsku.
Wybory samorządowe w Gdańsku powinny być przyspieszone,szkoda miasta.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Syn kolezanki

pracowal tam jak kierowva. Zadnych uwag do jego pracy, praktycznie nie bylo go w domu, stale nadgodziny bo brak ludzi,a umowa latami na czas oznaczony. Wyplata taka ze banki nie udzielaly kredytu na chate. maja racje!!!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

Brak porozumienia ws. podwyżek w GAiT

pieniądze są likwidacja biur ORAZ czaso umila czy na zajezdniach i zwolnienie osób które biorą emerytury i jeszcze pracują a zwykły etat w niedziele nie może lub do 6 godzin a pani Sylwia z biura może na wita stfosza i sobota i niedziela dorobić bhp też sobota lub niedziela dorobić śmiało a z wolnego tylko od pon do piątku a sobota niedziela nie
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5

Analfabetyzm......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sonda "Obawiasz się, że ze względu na spór komunikacja w mieście może stanąć?"

Łby powinny "polecieć" jak i ilska tak i adamowicza.
Być może wtedy zapanuje jako taki porządek.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety zarząd już sobie przyznał premie i podwyżki

...dla zwykłych pracowników nie starczy!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

13.5 zl brutto

Na poczatek w gait. Podziekowalem
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zarobki tam to jest kpina.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na wiosnę

Na wiosnę wracam do GAiT. Podobała mi się ta praca. Wynagrodzenie jako takie...jak wszędzie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 18

Motorniczy_dziwolągi...

Nie płacą jak należy to do BIEDRONKI...!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 20

takich w gebie mocnych jak ty jest wielu

ty madralo , co ty wiesz -sam bys w majtki narobil gdybys musial tam 1 dzien przepracowac!
co w biedronce maja wiecej - ta placa motorniczych jest z nadgodzinami- niedzielami i dniami z wolnego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale skoro jest tak źle, to dlaczego tam siedzisz? Masochistą jesteś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Praca

Wyobraź sobie że już niedługo będę tu siedział.A ...praca jest tak stresująca i ciężka że nie masz pojęcia.Ranne wstawanie .Nocne wracanie.Brak przerw na śniadanie i toaletę.Panie z biur nawet nie mają pojęcia jak to jest przez 10 godz nie móc zjeść i skorzystać z wc ,a zarabiają więcej.Za taką pracę powinno być godne wynagrodzenie a nie ochłapy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co mają do tego "panie z biur"? Czy to one są winne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oj Ty dziwolagu dobrze by było żebyś od czasu do czasu jeszcze mózg uruchomił ale Ty masz już wypruty to o czym tu mówić. Obrażać tylko innych potrafisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powinni całkowicie zaprotestować

I wtedy Lisiecki zobaczy zarabiają mniej niż 20 lat temu
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ludzie przestańcie słuchać tego co mówi przewodniczący pseudozwiazkow bo on dla nas nic nie wywalczy,tutaj trzeba prosto z mostu STRAJK!!!!!!!!!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie jak nie będzie strajku to będą tak gadać i gadać i gadać i nic z tego nie będzie
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie tylko Lisicki powinien siedzieć .Tomek szef bazy też - za stan techniczny wozów , pociotek jeden. o
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

tomuś najlepszym szefem!

dał mi banana po 12 latach pracy. Dobry kierownik!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzki pan

Ale po odstawieniu Neoplanów nie mógł dać nic gorszego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiedziałem że w Gaicie kierowcy to poloniści!

..kierowcy-poloniści prowadzący!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie nie polezie to kłopoty

Jak nie mieszkania za łapówki to ludzie robią za grosze.Po wyborach bez komisji specjalnej Gdańska się nie oczyści.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak prokuratura Gdańska nie potrafiła wymierzyć sprawiedliwość to bierzcie taczki bo znowu gdzieś na prezesa awansuje i będą

kłopoty gdzie indziej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

do roboty

Starszyzna odchodzi na emeryturę mieli wysługi młodzi za 13'50 mają ciągnąć firmę duże wymagania za grosze dobrze że trójmiasto rośnie w siłę strajkujcie nic nie tracicie pracy jest coraz więcej walczcie o swoje popieram ciężki chlebek musi być dobrze opłacany
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wypłata za Wrzesień 2600 na netto 3 Niedziele i 175 godz. żenada po 10 latach
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak pewnie zakończenie pracy o godz. 00:30 normalnie super Soboty Niedziele w pracy a kurs kierowcy około 8000zł
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

O matko

Masakra jakaś!
Róbcie coś z tym nie poddawać się!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Straciłeś

Straciłeś 10 lat życia. Ale jest z tobą coś nie tak, skoro nie zauważyłeś przez taki szmat czasu że jesteś co miesiąc oszukiwany? Żal mi tylko twojej rodziny, bo ona cierpi przez to najbardziej, że nie miałeś jaj żeby zmienić to po trzeciej wypłacie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Spoko ,od przyszlego miesiaca wrzucam kwoty jakie dostaje na przelew z zkm ( screeny) pofatyguje sie i rowniez wrzuce cala fakture za przepracowany miesiac. Co wtedy powie ten marny kumpel budynia?;)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

1 LISTOPADA STRAJK

Jednoczymy się i przepraszamy pasażerów. Musimy walczyć o swoje. STRAJK ŻADEN TRAMWAJ NIEWYJEDZIE Z ZAJEZDNI DO MOMENTU POROZUMIENIA
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 4

Super
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chciałbym by tak bylo, niestety wszyscy sa pos... i nikt nie ma odwagi na takie cos. Skoro strajkow wloskich nawet sie boja to nikt Ci w bazie nie zostanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Strajk i koniec niech walczą o swoje :-)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie ma czego się bać!!! Miasto bez komunikacji leży.

Strajk to jedyne rozwiązanie. Kasa na podwyżki jest tylko koperty były by do likwidacji co Panu Steclowi i jego kolegom mocno nie na rękę...
Zmiana umowy prawnej to 8 godzin pracy prawnika i to niezbyt rozgarnietego Panie Lisiecki.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

za morde HAMA i na taczke go!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panie Lisicki

Wez Pan pensję pracownika z 47-o letnim stażem pracy i żyj cały miesiąc .Moim skromnym zdaniem zrobiłbym czystkę w dyrekcji (kadry 8-em osób +kierowniczka) księgowość też bym zmniejszył o połowę i jeszcze kilka innych działów i pieniążki by się znalazły.Pan też mógłby trochę zmniejszyć sobie pensje bo już dość się dorobił na ludzkiej krzywdzie.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

zreformowac przedsiebiorstwo za duzo ludzi w biurze...dyrektor moze dac podwyzke nikt nie bedzie plakac jak go zamkna:)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bierzcie przykład z rezydentów...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Strajk 1 listopada to może zrozumiom....

A po drugie po co jest ten ztm ile miejsc biurkowych sie znalazło...
kiedyś ztemu nie było i wszystko jeżdziło i toi lepiej niż dzisiaj
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja proponuje strajk na wiosne pierwszego maja napewno bedzie piekna pogoda bedzie milo posiedziec na trawce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem za, niech oan Lisicki idzie siedzieć.

Może przynajmniej raz zrobi coś dobrego dla Gdańska. A tak na serio, to ta średnia płaca wyliczana jest również na podstawie jego pensji? I zwróćmy uwagę, że w zamian za podwyżki propnuje... zwolnienia. Zwyczajowy styl tego pana, tylko czemu nazywa się go stonowanym? Skoro problemem jest za niska wobe realiów rynkowych umowa z miastem, to chyba właśnie przedstawiciele załogi mają rację mówiąc, że z Lisickim nie ma po co gadać?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Stalinogród

Na szczęście wszyscy lub prawie wszyscy odchodzą z gait dość już mają tego terroru stalinowskiego pod każdym względem jak ktoś nie wierzy zapraszam niech się przekona na własnej skórze jaka to jest super firma praca i płaca
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

ktos napisal zarabiacie malo i siedzicie

guzik wiesz , cicho sza, chetnych na kursy brak, prezes ma braki -dostaje wypowiedzenie zalezy mu nja pracowniku - nie zwalnia ! zaraz bedzie placz , tabletki beda brac na uspokojenie bo nie bedzie komu pracpwac .Ale udaja ze wszystko gra! dlaczego w takiej sytuacji panie lisicki nie zadbasz pan o pracownikow... nie trzeba tam pracowac zeby takie rzeczy slyszec, duzo sie slyszy stojac na przystanku !
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

brawo lisicki

przychodzi lalunia -czy moge za bilet zaplacic karta? pasazerom jeszcze kawke postaw , aswoich pracownikow traktujecie jak zlo konieczne ? dlaczego pracuja po 10 h ? a gdzie bezpieczenstwo! siedzicie za biurkiem i nie macie pojecia o pracy jakiejkolwiek! usiadz Pan przepracuj mc -za 1800 bez premii bo tyle dajecie ludziom , dlatego sie zwalnaiaja , a swiezy nabytek po miesiacu won! sam odchodzi ...Bravo ! rewelacja!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

jeszcze trochę i wszyscy odejdą

Praca po 10 godzin dziennie i... Taka płaca.Śmiechu warte.A godziny pracy zaczynanie o 3 rano albo koniec 1 w nocy.I jeszcze ciągle narzekający pasażerowie.A dlaczego spóźniony a dlaczego nie ma klimy a dlaczego nie może pan wydać ze 100 .Hmm
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeszcze trochę i wszyscy odejdą

Praca po 10 godzin dziennie i... Taka płaca.Śmiechu warte.A godziny pracy zaczynanie o 3 rano albo koniec 1 w nocy.I jeszcze ciągle narzekający pasażerowie.A dlaczego spóźniony a dlaczego nie ma klimy a dlaczego nie może pan wydać ze 100 .Hmm
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

przerost stanowisk biurowych

Trzeba zacząć od redukcji stanowisk w administracji a znajdą się pieniążki dla kierowców
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest bardzo proste budyn wysylal lisickiego do gait zeby zrobil tam pozadek tj podzielic duza spolke na kilka mniejszych tj po co 1 prezez jak moze byc ich 4 ? Budyn wyborow juz nie wygra wiec chetnie jedno stanowsika prezeza obejmie proste? Dobre zarobki w gait? No tak jak lisicki ma 14 tys plus dodatki na reke no to nie jest zle haha lisiciki ty durniu opamietaj sie sieciowcow juz wyprowadziles po za firme kto nastepny? I ile dostales od rajbudu? Moze sie ktos tym zaintersuje? Zamiast uczyc sie na bledach ze rozbijanie wszystkiego na mniejsze firmy jest zle to oni dalej od lat to powielaja? Czy ktos to zatrzyma zanim bedzie za pozno halo ???
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podwyzka

Niech im dadzą tą podwyzke a nie kiszą flotę dla Siebie... Co kierowcy/motorniczy czasem sie uzerają z pasażerami....
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam się prosi....

Cyt:,,Pójdę siedzieć" brzmi jak proroctwo.Taka prawda: za dziwne wspieranie dziwnych deweloperów i
całokształt reformy polityki mieszkaniowej od dawna należą się kraty.
W Sztumie czeka wolne miejsce-jedna piętrowa prycza.Na górze Paweł na dole Gaweł Flaga.
Wszystko według zasług.
A nie znajdzie się w GAiT jakaś sprawna taczka skoro tak trudno o sprawne tramwaje i autobusy ?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Smiech

Premia Mobingowa nigdy nie wiesz za co zabrana.. Placa jak w Lidlu. Odpowiedzialnosc juz nie jak w markecie
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

...

skoro jest aż tak źle i nie da się pracować - odejdź
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Hmm

Pinokio
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracownik gait

Trzeba przuznać że utrzymanie infrastruktury poszło w prywatne ręce i jest taniej i lepiej jakościowo.i to jakie oszczędności przy takich kosztach żaden przewoźnik nie wytrzyma
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pracownik

Praca w GAiT ochrona mienia 10.80 zł na godzinę...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm

Za spanie to dużo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hmm

Basiu litości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdański transport miejski

Były pan w-ce prezydent nie poradzil sobie w miescie a teraz połozy cały transport w nim.Od stycznie częśc transportu autobusowego przejdzie w ręce lubelskiej firmy zamiast oddac to miejscowym firmom nie zawsze najtaniej jest najlepiej w przetargach,trzeba wspomagać miejscowy rynek a nie obcy
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wczoraj autoabus linii 110 o 9:25 z lotniska

9:35 wciąż nie ma dzwonię na infolinię zkm a tam informacja, że opóźniony o 50 minut.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i? Korki i jeszcze raz korki .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

I do kogo pretensje??? Do kierowcy??? No tak on jeździ specjalnie tak powoli tak żeby Ku***a nie mieć przerwy! Moze pretensje do tworu ZTM??? Za rozklady tak pieknie ulozone lub do pasazerow kupujacych bileciki a biletomat na przystanku no ale to zs ciezko. Lepiej wlezc i kupić u kierowcy. A jak widzę madam jedna z druga jak wchodzi do autobusu czy tramwaju to jakby po nią taxi podjechalo i po kij wsiadac sprawnie ?! Sami do siebie pretensje a potem czepiać się kierowcy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Już tylko Gdańsk,Sopot,Kraków,Poznań,Wrocław,Łódz,Inowrocław pozostają "zielonymi wyspami" Tuska.

Do wyborów samorządowych nic się nie zmieni.Musicie jakoś ten okres przetrzymać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Strajk

Panie i panowie motorniczowie i kierowcy mechanicy musimy się z organizować i stanąć na 1 listopada
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

H

Stasiu dlaczego???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za nramą są chętni volvo za 5pln/h będą pracować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda by było gdyby pan Lisiewicz siedział za złotówkę. Może znajdzie się ktoś kto posadzi za więcej...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strajku nie będzie bo kto go zorganizowuje , na pewno nie starzy motorowi i kierowcy bo oni maja takie wyslugi że im pensja pasuje a wiec fikac nie będą żeby tego nie stracić a młodzi się boją bo ich zastraszą że nie przedluzą umowy , brak jednosci w firmie to caly obraz GAIT
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hmm

A może Sten&Zira blokują nasze podwyżki bo wciąż mało mają te tłuste koty.
Podobno pensja jednego starczyłaby dla trzech kierowców.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prezes

Tak czytam te opinie i nie wierzę jak mozna panie Lisicki w tak krótkim czasie (bo ile pan jest w GAiT-cie) być tak znienawidzonym przez swoich pracowników.To ze na mieście ma pan bardzo niskie notowania to już inna sprawa ale zostaje pan w dziwnych okolicznoscia prezesem ZKM obecnie GAIT i po tych paru miesiącach ludzie tam pracujący gardza tobą twoją osoba mają cie za grabarza ich firmy pluja na ciebie ..Zresztą szkoda cokolwiek tu pisać reszte sam sobie dopowiedz
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

FARSA NIE PROPOZYCJA

Oficjalna propozycja jest taka i dobrze aby wszyscy mieszkańcy wiedzieli co proponuje Pani Prezes g*wna Księgowa Związkom zawodowym motorniczym i kierowcom dodać 140-480 kosztem zaplecza.
I tak dla złogi w 40% 1 zł brutto w zamian odbieramy część premii i nagród to jest ta wspaniała propozycja , to jest propozycja osoby której nie powinno już być i żyć spokojnie na emeryturze, ale ma czym się zajmować pilnuje aby syn miał dobrą pensje i dobrze mu się działo i nie miał krzywdy, a reszta załogi to ludzie bez potrzeb i zobowiązań. W firmie już dawno brak dobrej atmosfery związki niczego nie załatwią bo są na etatach a w takich okolicznościach brak bezinteresowności!!
Sami zrobić musimy strajk ,albo żegnaj Genia ,brak ludzi z jajami!
Szukają Pieniędzy ZTM cały to przechowalnia znajomych i rodziny po co komu ten pośrednik między urzędem a GA i T i biura to wszyscy na których my musimy pracować..
Po prostu przykro i żal
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zróbcie w końcu porządek!!!!

W spółce Gait nie ma gospodarza tak jak już wcześniej ktoś wspomniał co niektórzy mają po 2 etaty a nawet nie wypracowują 1-etatu , lub są stworzone fikcyjnej stanowiska tj.fikcyjne stanowiska kierownicze, brygadziści mają fikcję ludzi , nie mają żadnego kontaktu z pracownikami nie wypełniają im karty pracy (egerii) poprostu jest tak by mógł pobierać dodatkowe wynagrodzenie tj.dodatek brygadzisty no i premię o100% większą od zwykłego pracownika .A co najważniejsze te dodatki mają wpływ na wysługę ZKM im większe wynagrodzenie tym większa wysługa tj około 1400 zł i gdzie tu sprawiedliwości !!! Pracownik zatrudniony na nowych zasadach jest już na starcie przegrany od 500 zł do 700 zł. To już pora żeby to zmienić i każdy pracownik był jednakowo traktowany w końcu wszyscy pracują w tym samym zakładzie. Krótko mówiąc zlikwidować fikcję a pieniądze się znajdą no i oczywiście wystarczy spojrzeć na zamówienia tj.czesci do tramwaji i inne produkty, które są zamawiane.To tam są pieniądze.Niech zarząd w końcu zabierze się do pracy lub podda się do dymisji !!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kierownik Wydziału Sieci GAiT

Pracuje na dwóch etatach - w GAiT i Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga panowie kierowcy zakaz chodzenia z wolnego i na zamianę w miesiącu listopad ostrzegawczo przede wszystkim panowie na dodatkach sprawdzamy kto będzie pracował w soboty i niedziele propozycje zakład utylizacji kierowców są skandaliczne i nie dajcie się podzielić na młodych i starych pracowników bo do tego dąży obecnie git propozycją przedstawioną pracownikom
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Będę chodził z wolnego bo to dobra kasa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moje zdanie

No tak, najlepiej jakby kierowcy i motorniczowie jezdzili za darmo, o wtedy to by byli dobrzy ludzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry