Browar Piwna

Browary

Gdańsk, Piwna 50/51

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bylym pierwszy raz w minibrowarze wątek zamknięty Bylym pierwszy raz w minibrowarze, wiec nie za bardzo znam sie na takich...
~Claude
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Zawiodłam się wątek zamknięty Długo wyczekiwałam wolnego wieczoru aby się wybrać do "świeżo" powstałego...
~zawiedziona klientka.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

slabiutko... wątek zamknięty lokal kompletnie bez klimatu, cos pomiedzy McDonalds a imprezownią... czyli...
~inz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

świetne piwo i ciekawe wnętrze wątek zamknięty bardzo dobre piwo robione na miejscu, niepowtarzalny wystrój wnętrza, świetne...
~DS
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

porażka wątek zamknięty ZNAKOMITE jasne piwo w bardzo wysokiej cenie. nieciekawe menu, niezbyt...
~Krzy$iek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

MOŻE BYĆ ale ..... wątek zamknięty Moi drodzy, chęć spróbowania nowego piwa wielka. Piwko OK. Do piwka...
~ann
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

Szkoda wątek zamknięty Zaprowadziłem znajomych do nowego browaru na wejsciu spotkalismy kilku...
~mk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 czerwca 2012

Nie, dziękuję wątek zamknięty byłem raz, wypiłem 2 rodzaje ich piwa - przeciętna klasa wyższa jeśli chodzi...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

Dokładnie słabiutko wątek zamknięty Zgadzam się z wcześniejszą opinią. Byłem i się rozczarowałem. Prawdę mówiąc...
~piwosz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Polecam wątek zamknięty Odwiedziłam już kilkakrotnie to miejsce i na pewno zostanę stałym klientem....
~xxx
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

Mieszane uczucia wątek zamknięty Mieszane uczucia. Trzeba powiedziec, ze jednoznaczna ocena jest trudna....
~Piotr Zedler
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 czerwca 2012

Słabe piwo.. wątek zamknięty W smaku. Kto to warzy? Ci amatorzy muszą się jeszcze dużo nauczyć zanim coś...
~Barti
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 czerwca 2012

bardzo dobre jedzenie, ale w środku śmierdzi wątek zamknięty Charakterystyczny wystrój oparty o motywy zespołu The Beatles to pierwsze co...
~Roy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry