BULLET MOVE

Przeprowadzki Transport bagażowy

Gdańsk, Tadeusza Sygietyńskiego 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wk - opinia wątek zamknięty Serdzecznie polecam panów z Bullet Move. Szybko i sprawnie pomogli nam w...
~wk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2021

gdynianka - opinia wątek zamknięty Ekspresowa i profesjonalna przeprowadzka. Panowie bardzo zgrani, a nasze...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Super zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, punktualność, rzetelność. Ekipa bardzo miła, uczynna....
~Super zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 listopada 2020

Piotr Jaskuła - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam przeprowadzkę z firmą BulletMove. Panowie Krystian, Maciej i...
~Piotr Jaskuła
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Adam Szymanowski - opinia wątek zamknięty Sprawnie, rzetelnie, sympatycznie. Konkurencyjna cena.
~Adam Szymanowski
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

profesjonalizm - delikatność - siła wątek zamknięty Serdecznie pozdrawiam uprzejmych Panów z firmy Bullet-Trans, którzy za...
~Elżbieta z Osowej
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2019

Bardzo solidna firma wątek zamknięty Skorzystalismy z uslugi w dniu 10.05.2019r. Od początku kontakt z firma byl...
~Ola
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 maja 2019

Firma godna zaufania wątek zamknięty Wraz z moją żoną zamówiliśmy usługę przeprowadzenia naszego domu 200m2 do...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Przeprowadzka z Lęborka do Gdańska wątek zamknięty Usługa przeprowadzki została zrealizowana zgodnie z umową- terminowo,...
~Maciej M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Polecam zdecydowanie ! wątek zamknięty Jeśli transport to tylko z Bullet Trans. Profesjonalnie, sprawnie, w miłej...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

Zdecydowanie polecam !!!! wątek zamknięty Niebywałe, że firma może być taka sprawna i kulturalna, aż chce się...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 czerwca 2016

POLECAM! wątek zamknięty Panowie działają szybko i sprawnie. Są bardzo uprzejmi, żaden gabaryt nie...
~Ania M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty Szczerze mogę polecić firmę BULLET-TRANS. Miałem różne oferty, ale ich...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim tą firmę, panowie bardzo mili i profesjonalnie przygotowani...
~Przemek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

Polecam wątek zamknięty Przeprowadzka z kawalerki do kawalerki. Ceny przystępne, panowie bardzo mili,...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Polecam bullet trans wątek zamknięty Przeprowadzałem mieszkanie i skorzystałem z usług tej firmy. Przyjechali...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry