BUNKIER

Kluby, dyskoteki Puby Galerie

Gdańsk, Olejarna 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Świetne miejsce, gorąco polecam czwartkowe imprezy!
~Krychaa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

super wątek zamknięty super klimat, super obsługa. klimatycznie.
~just19991a
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Goryle to buce wątek zamknięty Nalezy zwolnic tych goryli, nie umieja odnosic sie do klientow, teksty w...
~Zgorszona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

Bunkier rządzi! wątek zamknięty To najfajniejsza miejscówka w całym 3mieście! Zawsze tam zaglądam, jak jestem...
~beniec
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Pewnie fajnie,ale nie pozwolono nam wejść. wątek zamknięty Chcieliśmy wczoraj wejść koło godziny 22 ,jednak usłyszeliśmy że nie...
~Michał
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 grudnia 2013

Klubogaleria Bunkier wątek zamknięty Naprawdę polecam to miejsce, dwa parkiety gdzie każdy znajdzie coś dla...
~Arthur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

toaleta!! wątek zamknięty Chyba jeszcze nie byłem w klubie, w którym w toalecie tak okrutnie...
~mm
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

Burak na bramce. wątek zamknięty Wystrój, muzyka, toalety i barmani super...jednak pan na bramce to jakaś...
~N.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

Najbardziej oryginalne miejsce w Trójmieście! wątek zamknięty WOW! Jestem pod ogromnym wrażeniem tego lokalu. Super barmani (szczególnie...
~kruz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

było pieknie ... wątek zamknięty ..i śie spie....kopało .... bo na selekcji buraków postawiono . pozdrawiamy...
~GRUPA 30 LATKÓW
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 maja 2014

Najlepszy klub trójmiasta wątek zamknięty Jak najbardziej polecam, super klimat, ekstra obsługo, nietuzinkowy wygląd no...
~CRUSADER
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2014

:) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Bawiłem się dobrze, chociaż radziłbym zmienić Dj'a....
~tomson
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2014

POLECAM !!! wątek zamknięty Jestem zachwycona tym klubem! Czegos lepszego jeszcze nie widzialam, o...
~XYZ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Wystrój bomba wątek zamknięty Impreza w piątek przyjemna, obsługa i ochrona na wysokim poziomie. Oceniam na 5+
~Wiadro
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2014

Klub wątek zamknięty Klub bardzo przyjemny obsługa również . Panowie z ochrony bardzo sympatyczni...
~Oni
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Oryginał! wątek zamknięty Jeden z najbardziej oryginalnych klubów w Europie! Wystrój jest tak pomysłowy...
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

OBSŁUGA wątek zamknięty MASKARA PANOWIE CO STOJĄ NA BRAMCE TYPU ,,SELEKCJONERZY,, ŻENADA ,ŻENADA...
~SYLWIA
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2013

Zjazd w dół wątek zamknięty Ej, 15zł za wejście + szatnia i muzyka taka jak w sobote? Do tej pory...
~endrju
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

niewykkorzystane miejsce wątek zamknięty Sam zamysł klubu, wystrój, klimat miejsca, zjawiskowy! Obsługa podczas...
~Zie
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

Uciekaj! wątek zamknięty Pani w szatni jest bardzo miła, za to nie można tego powiedzieć o barmanach,...
~polana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry