Widok

Buty na WF dla pierwszoklasisty

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam dylemat jakie buty kupić dziecku na WF. Czy lepsze będą tenisówki (miękkie, sztywne) czy jakies lekkie adidasy? Co będzie lepsze dla stopy? Co wy dziewczyny kupiujecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tramki zapinane na rzepy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie trampki, co niektórzy jak kapcie w przedszkolu mają, tupu befado? A w czym w szkole? Czy mogą być te same buty co na WF?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupilam w CCC, nie Lubie tego sklepu, ale kapcie, trampki w wytrzymują
Na Zmianę obuwia cos takiego jak befado , zakryte palce, na jeden rzep
Na WF trampki na 2 rzepy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mojemu nie kupowałam drugiej pary na wf i na zmianę po szkole ,te same miał i tak od 3 lat kupuje takie zwykłe trampki z ccc na rzep za niecałe 30 zł albo z imitacją sznurówek i o dziwo na długo wytrzymaywały .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W decathlonie są teraz fajne trampki na rzepy białe z białą podeszwą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupujecie swoim pociechom buty markowe czy zwykłe? Moja Martynka prosi nas o New Balansy... ale na W-F takie buty: https://new-balance.modisimo.pl/ Co myślicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja nosi reeboki do szkoły na przebranie. Na wf ma te same.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas jest masakra. Wasze dzieciaki też tak mega niszczą buty? Ja co chwilę kupuję nowe, albo oddaję na reklamację. Próbowałyście samodzielnie kleić buty? Nie wiem, czy to jest warte czegokolwiek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Teresia, zachęcam Cię do wypróbowania kleju TADAM®. To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów (głównie sportowych): czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

do góry