Widok

Buty sportowe na wiosnę

Szukam fajnych butów sportowych na wiosnę. Skłaniałam się ku adidas zx flux s78977 ale nigdzie nie mogę ich dostać więc szukam czegoś fajnego, na codzień, butów które będą pasować do wielu stylizacji. Zainspirujcie mnie a może i siebie na wzajem uśmiech wrzucajcie zdjęcia i linki do sklepów gdzie są dostępne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zerknij na eurobuty.com.pl w większości znajdziesz tam buty polskich producentów wysokiej jakości. Ostatnio zamawiałam tam mokasyny zamszowe w takich wiosennych kolorach i są ekstra! Wygodne i przede wszystkim piękne. Masz darmową wysyłkę i po zapisaniu do newslettera 10% zniżki na pierwsze zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuje na Zalando. Tam są często fajne promocje markowych butów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Równiez kupowałam w tym sklepie aczkolwiek warto jest tam kupować jedynie jak są dobre promocje. Niestety ale ostatnio widziałam, że ich normalne ceny są zbyt wysokie :( Zdecydowanie na plus jest tam darmowa dostawa i zwrot kurierem.
Jesli ktoś szukałby dla siebie na lato trampek to proponowałabym jeszcze zajrzeć sobie do sklepu Answear bo równiez maja tam dobre ceny na wiele modeli: https://answear.com/p/trampki-i-tenisowki-2389-k.html I tez jest darmowa dostawa i zwrot.
Osobiscie najbardziej lubię białe trampki converse. Pasują do wszystkiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...

Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował? (28 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego...

paznokcie zelowe gdzie? (75 odpowiedzi)

Gdzie polecacie zrobienie paznokci zelowych?I w miare nie drogo?

do góry