Widok

Buty ze sklepu czy na zamówienie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Gdzie lepiej kupić buty do ślubu od płaskich do +/- 4 cm? Kupićw normalnym sklepie (CCC, Ryłko, Wojas) czy na zamówienie np La Boda, Witt czy z internetu , np białybucik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie kupuję buty na allegro, ale na ślub bałam się kupować bez przymierzania. Na zamówienie było dla mnie za drogo, kupowanie nowych markowych w kosmicznej cenie też odpadało. Kupiłam używane na olx. Pojechałam, przymierzyłam i pasowały :) Podobnie zrobiłam z suknią ślubną. Buty ubrane 2 razy, jak nowe i 1/4 ceny ;)
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie bałaś się że czymś się zarazisz? Nie były brudne, przepocone albo coś w tym stylu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam http://www.bialebuty.pl sama mialam stamtad buty i wiele Panien, dla ktorych przygotowywalam dekrocje i kazda byla zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z kolei zainwestowałam w solidne markowe buty ze skóry- kwota niemała, ale nie były to buty białe, tylko cieliste, bo od początku wiedziałam, że chcę je włożyć więcej niż tylko jeden raz na ślub. Wydatek szybko się zwrócił, od momentu ślubu chodzę w nich niemal codziennie, bo i kolor uniwersalny, i mega wygodne.

Kupowania z internetu bez przymiarki i odsyłania w razie "pudła" nie chciałam ryzykować, a używane nie wchodziły w grę, bo bałam się, że jakieś świństwo złapię, zwyczajnie mnie to obrzydza, po prostu tak mam ;-)

Reasumując- jeśli masz możliwość, kup inne niż białe i w stacjonarnym sklepie ;-) A jeśli finanse pozwalają- zainwestuj w porządne skórzane. To naprawdę inwestycja na lata.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co myślicie o skórzanych butach z Venezia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Buty z Venezii jak dla mnie są bardzo wygodne - szyją jakby na moją stopę ;) Moja mama jest tego samego zdania, także polecamy, ale wiadomo - wszystko zależy od stopy.

A wracając do głównego temat, to od kilku lat nie kupiłam butów stacjonarnie - wszystko online. Mierzę na spokojnie w domu i masowo odsyłam ;) Nie czuję tej presji podczas podejmowania decyzji, kiedy ekspedientka stoi nade mną i dopytuje "i jak?". Zresztą teraz odsyłanie w większości sklepów jest bajecznie proste, często można też zwrócić towar w najbliższym sklepie stacjonarnym :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam dwie pary z Venezii i potwierdzam wpis Oli- warto :) Ale co do kupowania przez internet- tak jak napisałam- jestem sceptyczna, szkoda mi czasu na odsyłanie, jestem z tych, co to chcą mieć od razu idealnie pasujące i " na już" ;-) Ale każdy powinien znaleźć sposób najdogodniejszy dla siebie. Ja mam bardzo problematyczną stopę ( malutką i wąską), więc tym bardziej z internetu nie ryzykuję, bo szansa, że trafię idealnie wyprofilowane za pierwszym razem, jest minimalna ;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie namawiam, ale odsyłanie to teraz w większości sklepów naprawdę prosta sprawa - najczęściej zamawiam z Zalando, często biorę po kilka par, np. ten sam model w kilku rozmiarach. Wiąże się to z "zamrożeniem" na jakiś czas pieniędzy, ale dla mnie nie jest to super duży problem. Zwrot wygląda tak, że zakleja się karton, w którym przyszły rzeczy (klej jest już na kartonie - wystarczy ściągnąć taśmę) i wybiera w panelu użytkownika dzień, w którym chcemy, żeby odwiedził nas kurier. Kurier zabiera rzecz, a po kilku dniach na naszym koncie znowu są pieniądze ;) To naprawdę bardzo wygodne i ja np. wolę takie rozwiązanie od godzin spacerów po zatłoczonych centrach handlowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam buty z Venezii jasny beż (takie: https://www.venezia.pl/czolenka-p-45514-161-14.17.161.html). Świadkowa oraz panie z dwóch salonów ślubnych do których dzwoniłam odradzały mi takie buty zwłaszcza, że nie będę miała nic innego pod kolor. Tak cieszyłam się, że znalazłam dobre buty a teraz szukanie od nowa. Co o tym myślicie? Iść jednak w tych beżowych (biała suknia) czy szukać dalej? Mam jeszcze białe z ccc ale boję sięże mogą być niewygodne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochana, to akurat zrozumiałe, ze panie z salonów ślubnych odradzają buty inne niż białe, bo wówczas mają mniejszy utarg- tam są niemal wyłącznie białe ;-) A co do Twojego pytania- czy suknia jest do ziemi? Bo jeśli tak, to i tak zakryje buty. Najważniejsza jest Twoja wygoda i to, czy czujesz się w nich dobrze. Po drugie- czy Twoja suknia jest idealnie śnieżnobiała? Bo tylko do takiej pasują najlepiej białe buty ;-)

Fakt jest taki, że białe buty i tak włożysz tylko raz. A co potem z nimi zrobić? Można spróbować sprzedać, ale nie wszyscy chcą kupować używane ze względów higienicznych, no i nie uzyskasz za nie 100% ceny.

Ja zostawiłabym cieliste, jeśli są wygodne. Pamiętaj, że masz przed sobą całą noc tańców. Twoje stopy muszą czuć komfort :) Ale zrobisz według uznania :) Pozdrawiam Cię :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Suknia jest do ziemi i jest biała ale czy śnieżnobiała to nie pamiętam. Już zdecydowałam. Zostaje przy tych beżowych. Wcześniej kupiłam w ccc białe ale niezbyt wygodne (za grosze). Jeżeli się rozejdą to założę je do kościoła tak gdyby ktoś się czepiał a beżowe na salę lub na całość imprezy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i super :) Choć nie przejmowałabym się tak tym, że ktoś się może czepiać. To jest Twój dzień i to Ty decydujesz, jak będziesz wyglądać (oraz jak i z kim go spędzisz ) :) Udanych przygotowań :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam, jeśli szuka Pani białych butów na niskim obcasie to mam na sprzedaż swoje ze ślubu, obcas 3,5 cm - długość wkładki 24 cm, sprzedam za bezcen :) jesli bedzie Pani zainteresowana to proszę pisać caila@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry