Widok

Byłam tamostatni raz !!

5 lat temu jadałam tam przynajmniej raz w tygodniu:
-jedzenie było dobre, ceny niskie i emerytów sporo, ponieważ było ich na to stać.
Teraz ceny poszybowały o jakieś 50%, a jedzenie się zepsuło.
Dzisiaj wstąpiłam z rodziną na obiad i grochówka, którą kiedyś często zamawiałam okazała się niejadalna w ogóle. Jakiś kamuflaż nieświeżości przez naddatek curry, czy coś w tym rodzaju.
Zwróciłam ją - na co panie zareagowały, że ... im smakuje:)
Mogłyby chociaż zaproponować inną zupę na wymianę, ale cóż... zgadzam się z przedmówcą, że w tym barze Nie obowiązuje powiedzenie "klient nasz pan":/
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
jakość potraw: 2
 
klimat: 1
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie kochani to wszystko prawda po wyreklamowaniu baru za granicą do interesu podłączył się jakiš cwaniak.Wygląd lokalu się poprawił,ale jedzonko stare i tyle.
po zwruconej uwadze,že padlina stara podniõsł siě raban,ale žadna pani nie miała odwagi spröbowač-cxyli wierziały.
teraz ja lokalny patriota siedzę i zajadam w macu i wssystko šwierze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem tam z dzieckiem wiel razy i obowiązuje w menu kilka zasad:
Šwierze tylko to co nie mw mięsa,
Mięso prawie šwierze do południa po nie sprawdzaj nawet,
No i najwarzniejsza zasada-nie zapomnij drobnych do toalety,bo každe mycie räk czy siusiu jest płatne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podpisujë sië pod tä opiniä obiema rëkoma zachëcam do wpisania jakiegoš pozytywnego miejsca tak dla röwnowagi-gdzie jedzonko smaczne,klimat ciekawy a ceny przyzwoite...
POLECAM PIZZERIË PLANETA i ich domowe jedzonko
sprawdzone przeze mnie i warte polecenia sä pierogi
nawet moja prababcia z Ukrainy takich to by sië nie powstydziła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Myšlaľem že co jak co ale zapiekanka to mnie nie zqskoczy a przy hali targowej przy krëgielni majä zapiekankë o smaku studenckiej minetki jak jä jesz masz doznanie niemal sexualne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry