Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katja - opinia Gorąco polecam instruktora Macieja Głouszka! Zaangażowany, cierpliwy, uczy...
~Katja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lipca 2022

Sabina - opinia Szkoła dobra polecam jeździłam z panem Jackiem Chrabączewskim dobrze uczy
~Sabina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lipca 2022

Zuzanna - opinia Serdecznie polecam szkołę jazdy rondobis w Gdyni, bardzo miła obsługa w...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 maja 2022

Luna - opinia Super instruktor. Pan Jacek Chrabąszczewski-wymaga ale nauczy. Zdałam za 2...
~Luna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 maja 2022

Luna - opinia Super instruktor. Pan Jacek Chrabąszczewski-wymaga ale nauczy. Zdałam za 2...
~Luna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 maja 2022

Marco - opinia Bardzo serdecznie polecam instruktora Pana Jacka Chrabąszczewskiego. Zdałem...
~Marco
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2022

Katarzyna K - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie instruktora Pana Jacka Chrabąszczewskiego. Mimo długiej...
~Katarzyna K
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2022

Marzena K - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam Rondobis w Gdyni. Nigdy w życiu nie pomyślałabym, że...
~Marzena K
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 marca 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Super przygotowanie pod egzamin. Zdany za pierwszym razem. Jazda z panem...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 marca 2022

Cecylia - opinia wątek zamknięty Polecam szkółkę jak i instruktora Pana Jacka Chrabąszczewskiego, egzamin z...
~Cecylia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 marca 2022

Justyna - opinia wątek zamknięty Zdałam po prawie 10 latach przerwy dzięki p. Jackowi Chrabąszczewskiemu. Jest...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 marca 2022

Marta N - opinia wątek zamknięty Bardzo chciałam podziękować Panu Jackowi Chrabąszczewskiemu bo dzięki niemu...
~Marta N
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lutego 2022

Milosz - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Jacka Chrabąszczewskiego, dobrze przygotował mnie do egzaminu....
~Milosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lutego 2022

Agnieszka W. - opinia wątek zamknięty Polecam...! Najlepsze Centrum Szkolenia Kierowców jakie może być. Dziękuję...
~Agnieszka W.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 stycznia 2022

Gość z Wejherowa ;) - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam instruktora Macieja G. Człowiek, który nie tylko potrafi...
~Gość z Wejherowa ;)
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 grudnia 2021

Asia - opinia wątek zamknięty Super szkoła. Polecam wszystkim. Zwłaszcza Macieja. Świetnie przygotował mnie...
~Asia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

Jacek - opinia wątek zamknięty Serdecznie Polecam instruktora Pana Macieja, który perfekcyjnie wyszkoli...
~Jacek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

sara - opinia wątek zamknięty zdałam za 1 razem z pomocą pana Jacka Chrabąszczewskiego. teoria rowniez za 1...
~sara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 września 2021

Martyna - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemna szkoła jazdy. Ciekawe wykłady i zawsze miła obsługa w...
~Martyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Emil - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony, z usługi jaką daje Rondobis
~Emil
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry