Mon Balzac

Restauracje

Gdańsk, Chmielna 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Porażka wątek zamknięty Dzisiaj weszliśmy na herbatę i gorącą czekoladę, po 20 min. od złożenia...
~Stegan z Gdańska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 maja 2014

Walentynki w Cafe Mon Balzac wątek zamknięty Smaczne potrawy, cudowny nastrój oraz miła obsługa sprawiły że nasz wieczór...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

Polecam Cafe Bar Mon Balzac wątek zamknięty Rodzinne popołudnie w Mon Balzac uważam za bardzo udane. Owoce morza...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

Cały dzień w Balzacu wątek zamknięty Spotkałam się z przyjaciółką, potem drugą, nie wiem jak to minęło, ale cały...
~Czesław
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 grudnia 2013

NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!! wątek zamknięty Narzeczony zaprosił mnie na kolacje do monbalzac - koszmar wszech czasów....
~zuza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

...nie polecam :( kolejna acz ostatnia wizyta. wątek zamknięty Byliśmy po raz kolejny ze znajomymi, zawsze było bez zastrzeżeń jednak to się...
~klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 grudnia 2013

Fatalna obsługa wątek zamknięty Żenująca obsługa, lody dla dziecka kupowano" na biegu " u Pellowskiego ,...
~ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 listopada 2013

Nie polecam! wątek zamknięty Kolejna wizyta w Mon Balzac i niestety ostatnia. Wcześniej bez zastrzeżen,...
~zabol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

Zero obsługi, jedzenie na niskim poziomie:( wątek zamknięty Poza pięknym wystrojem i dobrą ofertą win no i cudownych koncertach na żywo...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

Mogło być tak pięknie... wątek zamknięty ...gdyby nie leniwa, bezczelna i niekompetentna obsługa
~Marta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

kryterium cena/ilość: nienajepiej wątek zamknięty Weekend za pół ceny, specyficzny okres dla każdego pewnie lokalu...
~roy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2013

Moje ulubione meijsce w Gdansku wątek zamknięty Uwielbiam Mon Balzac i bywam tam za kazdym razem, gdy odwiedzam Gdansk. Ceny...
~Katja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

Koszmarnie długi czas oczekiwania na wszytko wątek zamknięty Byłem w Balzac'u wcześniej chyba 1-2x i nie zauważyłem tak tragicznego...
~Adam
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 listopada 2011

klimat świetny, ale podróby składników wątek zamknięty Sałatka atlantycka posiada w składzie fetę. Otrzymałam sałatkę z twarożkiem...
~klient
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 listopada 2012

Iwona - opinia wątek zamknięty Miejsce z polecenia, odwiedzilam z kolezankami kilka dni temu. Wnetrze bardzo...
~Iwona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

Niespodziewany Gość:) wątek zamknięty przychodzę czasami do Balzaka na wino. ostatnio miałam wrażenie, że przy...
~Beata
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 listopada 2012

Polecam wątek zamknięty Byłam już kilkanaście razy i będę wracała :) Wnętrze bardzo klimatyczne,...
~Andzia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

Cudowne miejsce wątek zamknięty Muszę przyznać, że zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii o tej...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 października 2012

UWAGA! wątek zamknięty OCENA PO WIECZORNEJ WIZYCIE Z PRZYJACIÓŁMI : - wnętrze miłe i przyjazne...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 września 2012

Super wątek zamknięty Dziękujemy za sprawną obsługę konferencji - i bardzo smaczne potrawy.Piotrek
~Piotr.W.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
135

postów

116

wątków

do góry