Mon Balzac

Restauracje

Gdańsk, Chmielna 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kiepsko wątek zamknięty Wpadliśmy któregoś wieczora za znajomymi..coś przekąsić..ceny nas...
~kotek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2012

Fatalnie. wątek zamknięty Byłam w tym lokalu kilkakrotnie ze względu na jego niepowtarzalny klimat....
~Dominika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 czerwca 2012

średnio wątek zamknięty Wiele pozycji z menu jest niedostępna. Pierwszy raz spotkałam się ze...
~Mar
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 maja 2012

rzoczarowana wątek zamknięty nie bede sie rozpisywac, bo widze, że nie jestem jedyna niezadowoloną osobą....
~asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

czuję się oszukany jakością potraw wątek zamknięty niestety była to moja pierwsza i zarazem ostatnia wizyta w tej restauracji....
~góral
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

Dominika - opinia wątek zamknięty Chodziłam wielokrotnie do Balzaca, ale nigdy nie rezerwowałam stolika. Tym...
~Dominika
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

to była ostatnia wizyta!! wątek zamknięty około dwa miesiące temu byłem w Balzacu na imprezie firmowej i wszystko było...
~:)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

bardzo miła obsługa wątek zamknięty Pozdrowienia dla Pani, która mimo późnej pory (okolo północy) serwowała nam...
~aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

PORAZKA wątek zamknięty Zachęcona opiniami poszłam ze znajomymi na sobotnią kolację do Balzaca, ale...
~Monika
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

Najwieksza porazka tej knajpy jest jej obsluga. wątek zamknięty Wpadlismy na piwko i jakas salatke. Poniewaz juz tam kilka razy bylismy wiec...
~Piotr J.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2011

Kiedyś ulubiony lokal... wątek zamknięty W Mon Balzac bywaliśmy kilkakrotnie, jednak po ostatniej wizycie...
~J
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

M - opinia wątek zamknięty Obszerne menu, z którego jest co wybrać. Dania (jedliśmy i zamawialiśmy...
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

Nie polecane na obiad/kolację wątek zamknięty Zamówione dania (2 z dań głównych - kurczak i ryba) - nieświeże. Ziemniaki...
~PK
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

Góralska noc! wątek zamknięty W ostatnią sobotę miałam przyjemność gościć w Mon Balzac wraz z przyjaciółką,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2011

wszystko pięknie tylko ten koncert... wątek zamknięty Wczoraj spotkaliśmy się ze znajomymi w balzaku. Odwiedzilismy tę restaurację...
~monika.b
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 maja 2011

Dłuuuuuugo! wątek zamknięty Wczoraj z moim chłopakiem postanowiliśmy zatrzymać się na piwo i sałatkę....
~Mimi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2011

zdziwiona wątek zamknięty Pierwszy raz w życiu spotkałam się z obsługą, która zwraca się do klienta na...
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2011

Mon Bazlak - Mon Amour! wątek zamknięty Dziwne że wcześniej nie zwróciłam uwagi na to miejsce. Wydawało mi się, że...
~Lena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

świetna muzyka wątek zamknięty Sympatyczna obsługa, smaczne jedzonko w przystępnych cenach a przede...
~Ania_Z
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 marca 2011

miłe zaskoczenie wątek zamknięty Przyjechaliśmy na małą wycieczkę do gdańska do Balzaca trafiliśmy tak...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
135

postów

116

wątków

do góry