Fitness Klub Zdrofit

Siłownie i fitness kluby

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Oliwier sojka - ocena nowy temat Bardzo dobrze wyposażona siłownia Miła obsługa, Drogie i dobre maszyny,...
~Oliwier sojka
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 10 kwietnia 2024

Fabianitos - opinia Głównie korzystam z zajęć grupowych tzw spinning (rowery). Niestety sprzęt...
~Fabianitos
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Zaneta Rokita - opinia Serdecznie polecam siłownię calipso .na Morenie. Chodzę tam od tygodnia .Na...
~Zaneta Rokita
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 sierpnia 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Calipso Morena bardzo się popsuło, trenerzy super, grafik do bani, coraz...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Fajne miejsce dla osób lubiących ćwiczyć z wolnym ciężarem wątek zamknięty Duży plus stanowiska na których można robić ćwiczenia z wolnym ciężarem -...
~Pat
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2019

Slabo. wątek zamknięty Ciasno,brak mat do indywidualnych ćwiczeń i miejsca do ich wykonywania....
~joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

jest dobrze,ale mogłoby być lepiej wątek zamknięty po pół roku trenowania czas na kolejną ocenę,duża szóstka za ilość...
~Życzliwy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Jak najbardziej zasłużone 5 gwiazdek. Jestem klientką od października. Grafik...
~Dominika H
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Siłka ok, ale instruktorzy to ostatnie lenie. wątek zamknięty Bardzo lubię to miejsce i generalnie nie ma się o co przyczepić - poza...
~JFK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Zajęcia fitness wątek zamknięty Bylam dzisiaj pierwszy raz w calypso na zajeciach fitness ze stepem. Bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Porażka - omijać z daleka wątek zamknięty Wady: - bród - smród - obsługa dająca odczuć, ze Klient przeszkadza - tłok...
~ALEKSANDRA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Brudno, bardzo brudno wątek zamknięty Wszechobecny brud. Wszędzie papierki, kurz na szafkach nawet na deskach...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Czystość ! wątek zamknięty Witam, Co do samego sprzętu nie mam zastrzeżeń, jednak co do czystości to...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Brudno wątek zamknięty Niestety mocno jestem rozczarowana czystością klubu. Papier toaletowy w...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Klub przystępny, brudny wątek zamknięty Korzystałem kilkukrotnie, za kazdym razem brudno, pełno ,,dziadow" i śmiecił....
~Leon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 grudnia 2016

Moja opinia wątek zamknięty Moje wrażenia z Calypso Morena: Siłownia jest na 2. piętrze CH Morena, nie ma...
~Wuj Janusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

spoko ale... wątek zamknięty Apeluję do przedmówcy - najtańsze mydło w płynie pod prysznic to koszt kilku...
~osiłek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

byłam na otwarciu wątek zamknięty Jak wiadomo, na otwarciu bardziej się starają. Jak będzie potem? Panie na...
~zyguzygu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry