Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Odradzam wątek zamknięty Byłam kilka razy, odradzam szczerze. Na ćwiczeniach jogi, weszłam trochę...
~Ania
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lutego 2019

Odradzam zawita ie transakcji przez Intetnet wątek zamknięty Stanowczo odradzam !!!!! Zawarłam przez internet umowę na karnet Fitness...
~Weronika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

:-( wątek zamknięty Chodzę już prawie od dwóch lat na siłownię a razi mnie tylko że większość...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

odradzam wątek zamknięty Chodziłam do siłowni na morenie odradzam mało miejsc na prysznic trenerzy...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

Calypso Fitness Obrońców Wybrzeża wątek zamknięty Od niedawna chodzę do tego klubu i powiem,że żałuję,że wcześniej się nie...
~Sila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

Niestety niemiłe wrażenie wątek zamknięty Nigdy nie miałam zastrzeżeń do trenerów/prowadzących zajęcia - zawsze na...
~Runner
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

coraz gorzej! wątek zamknięty Od ponad 2 lat chodzę do tego klubu i z miesiąca na miesiąc jest coraz...
~Karolina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Fajna siłownia ale..... wątek zamknięty Siłownia z klimatem, dobrze wyposażona jednak dużym minusem jest zbyt głośna...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lipca 2016

XD - opinia wątek zamknięty Skorzystalem dzisiaj z tej silowni. Na wejsciu przywitala mnie mila...
~XD
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

Klaudia - opinia wątek zamknięty Dp calypso chodzę juz prawie rok i nigdzie nie spotkałam tak cudownej...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Calypso Fitness Club Gdańsk Przymorze wątek zamknięty Od dłuższego czasu chodzę do klubu Calypso mieszczącego się w Galerii...
~Kris
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Najlepsza trenerka - Anka Kaszuba !!! wątek zamknięty Kilka słów na temat Calypso i nie tylko. Myślę, że tłok jest i będzie zawsze,...
~FitAnka skakanka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Hmmm wątek zamknięty Bardzo fajna oferta zajęć fitness, chociaż szkoda ze nie ma spimningu od...
~K
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

Jest Dobrze wątek zamknięty Pod koniec listopada wybrałam tę siłownię jako docelową, więc przyszedł w...
~Gosia
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

polecam wątek zamknięty Atmosfera klubu zasługuje na duży plus. Przychodzę tu z uśmiechem. Panie z...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 października 2015

Trochę szkoda wątek zamknięty Chodzę do klubu od początku jego otwarcia i trochę szkoda,źe nic się nie...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

Calypso, jeden trener nadriabial za wszystkich wątek zamknięty Witam. Na calypso zaczelam chodzic w lipcu tamtego roku. Uczeszczalam tam...
~M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 października 2015

Świetna obsługa, miła atmosfera wątek zamknięty Już na wejściu witają nas bardzo miłe panie na recepcji, a dalej jest tylko...
~D.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

ekipa na wypasie wątek zamknięty Klub ma szeroką ofertę zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Sama...
~Andźula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2015

ZAJĘCIA wątek zamknięty Nie przeszkadza mi już syf (sorry ale łagodniej nie da się tego określić) w...
~KICIA
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry