Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pozostawia wiele do życzenia!!!!! wątek zamknięty Korzystam z tej siłowni od czerwca 2014 r.Stwierdzam,że jest coraz gorzej.Nie...
~Zniesmaczona kobieta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

Może pisanie coś zmieni wątek zamknięty Cieszę się że ktoś poruszył kwestię czystosci w tym klubie.Jestem od kilku...
~Rena
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

nie jest tak źle jak piszą wątek zamknięty Widzę trochę niepochlebnych opinii o tym klubie i to mnie skłoniło do...
~Ania
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 października 2014

FAJNY KLUB wątek zamknięty Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami o klubie, a w szczególności o ludziach...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 października 2014

FAJNE MIEJSCE wątek zamknięty Szanowni Państwo bardzo polecam ten klub, choć może nie powinienem bo będzie...
~Kamik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 października 2014

Gorąco poleca wątek zamknięty Zastanawiam się skąd się biorą te negatywne opinie o instruktorach. Zawsze...
~kobieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

Trenerzy to porażka tego klubu wątek zamknięty Jestem stałym klientem od ok. 3 miesięcy więc mogę wystawić obiektywną...
~Bron
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

ZUMBA :))) wątek zamknięty Jestem stałym klientem Calypso na przymorzu, chodzę na różne zajęcia. Jednak...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam Calypso głownie za jakość treningów grupowych, które prowadzą...
~asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

Dobrze i niedobrze wątek zamknięty Sprzęt, ilość miejsca, czystość może być. Sporo trenujących, ale się wszyscy...
~Foteviken
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2014

lekko naciągana studencka czwórka wątek zamknięty Zacznijmy od instruktorów siłowni: Marcin: poziom jego wiedzy stoi na niskim...
~Paweł Piotr
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Fajnie wątek zamknięty Szkoda czytać te negatywne opinie. Korzystam bardzo często z siłowni i...
~klubowiczka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

Jak dla mnie super wątek zamknięty Czytam te negatywne opinie o trenerach z siłowni i jakoś nie mogę oprzeć się...
~Ela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Weronika - opinia wątek zamknięty Zaskakujące są opinie innych.. Rozumiem ze płacę więc wymagam. Ale ternerzy...
~Weronika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

Mam mieszane uczucia. wątek zamknięty Czytam wcześniejsze opinie i myślę sobie, że jeżeli kiedyś w Calypso na...
~Malwina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

Jakość - ok Obsługa - słabo wątek zamknięty Jeżeli chodzi o wyposażenie siłowni to prawie nie można mieć zastrzeżeń. Dużo...
~Yan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Szczerze Zaskoczony wątek zamknięty Powiem tak zanim trafilem do Calypso mialem prowizoryczny kontakt z roznymi...
~Patryqq
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

MASAKRA! wątek zamknięty Roku temu korzystałam z siłowni wykupując karnet OPEN, musiałam ponieść...
~Beti
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Pełne zadowolenie wątek zamknięty Rewelacja!!! Jak to kobieta czułam się trochę zagubiona ale Pan instruktor,...
~_M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 stycznia 2014

5/6 wątek zamknięty Klub jest naprawdę świetny, korzystam z siłowni + zajęć fitness i jestem...
~Aga
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry