Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
.. wątek zamknięty Cała kadra calypso jest ok fajni pozytywni ludzie. Nowe szefostwo natomiast...
~wkórwiony rosomak
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

spinning wątek zamknięty Bardzo wysoki poziom zajęć u M. Sulewskiej i S. Kopera. Przemyślane...
~E.
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 grudnia 2011

Bartek wątek zamknięty Witam,jesli chodzi o sale do cwiczen to jest spoko pod warunkiem ze masz...
~Bartek
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Tragedia wątek zamknięty Bylo super. Do stycznia. Abonament-super dla kogos kto nigdy nie wyjezdza,...
~Marta
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lutego 2012

Do Andzrzeja vel Rafała vel Lucyny vel dzeja vel Boba vel STRASZNEGO TŁUKA! wątek zamknięty Skup się: soniżej pseudonimu, którym się posługujesz i daty dodania postu,...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

totalna kicha wątek zamknięty Panie na recepci gwiazduja na maxa nic sie od nich nie dowiecie a jesli cos...
~dzej
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Nie polecam tego klubu to jest jakas farsa nie ma zadnych informacji o...
~andrzej
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

tragedia wątek zamknięty ten klub fitnes to jakas porazka nie mylic z silownia brak sprzetu zeby mogl...
~dzej
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

studenci wątek zamknięty Widzę że został zrobiony karnet dla studentów za zachęcającą cenę 99 zł....
~Artur
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Nie patrzcie na moją ocenę ! wątek zamknięty Trudno ocenić mi obsługę wyposażenie klimat czy wystrój ale napewno ocenię...
~ola
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 stycznia 2012

O co chodzi? wątek zamknięty Witam. Uczęszczałam do Państwa klubu jednak teraz miałam przerwę w tym...
~JA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 stycznia 2012

Jedyny profesjonalny klub wątek zamknięty Moim zdaniem Calypso to na dzień dzisiejszy jedyny naprawdę profesjonalny...
~Zadowolona
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 listopada 2011

Polecam klub wątek zamknięty Korzystam z klubu już prawie trzy miesiące i muszę przyznać, że jestem bardzo...
~Andrzej F.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 listopada 2011

Zdecydowanie na tak wątek zamknięty Jestem klientką tego klubu od dnia otwarcia. Trenerzy przesympatyczni i...
~D.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 listopada 2011

zajefajny klub wątek zamknięty C - ciekawe zajęcia z szerokim wachlarzem opcji, A - alternatywne formy...
~eM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 listopada 2011

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Ogólnie atmosfera w klubie jest fajna. Brak 'lansu' to wielki plus dla...
~Krzysztof
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

Do Krzysztof ? wątek zamknięty Jestem stałą klientką klubu i kompletnie się nie zgadzam z opinią P....
~Koralik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 listopada 2011

Dobry klub wątek zamknięty Jestem stalym bywalcem silowni i moge zdecydowanie go polecic innym chetnym...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 listopada 2011

nie zgadzam sie wątek zamknięty Naszczescie ja mam calkowicie odmienne zdanie. Zawsze jestem mile wirana i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 listopada 2011

Dlaczego zmieniono instruktora zumby w piątki i soboty? wątek zamknięty Zumba z Asią była naprawdę świetna, nie byłam jeszcze na zajęciach u nowej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry