Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przywrócic Jacka Kołodzieja ! wątek zamknięty zajecia spinning bez trenera Jacka Kołodzieja nie maja juz sensu, reszta...
~xxx
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

Wszystko super, ale... wątek zamknięty Bardzo przyjemnie się ćwiczy na tej siłowni, jest dużo maszyn, ciężarów jest...
~Bezlebub Piotr
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 marca 2014

nikt jak Artur Biernat wątek zamknięty tego się nie spodziewałam, ale na zajęciach z Arturem naprawdę tańczę salsę,...
~Joanna
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

zajęcia w calypso w Sopocie wątek zamknięty Od ponad dwóch miesięcy jestem posiadaczem karnetu w Calypso w Sopocie, do...
~xxx
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

klub ok tylko kradną tam. wątek zamknięty szkoda ze właściciele nie dbają o to by szafki klubowiczów byly bezpieczne....
~entuzjasta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 stycznia 2014

Calypso wątek zamknięty Posiadam karnet od ponad pół roku i bardzo jestem zadowolona, panie na...
~BBB
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

m - opinia wątek zamknięty Pierwsze moje wrazenie po wizycie w calypso-sopot jest calkiem pozytywne....
~m
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Polecam zajęcia taneczne z Arturem:) wątek zamknięty Świetna zabawa, ciekawe choreografie, dobra muzyka a do tego pełen...
~M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

Zajęcia taneczne z Arturem :) wątek zamknięty Chodzę na wszystkie od ponad pół roku. Artur potrafi uczyć tańca jak nikt...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lipca 2013

zajęcia taneczne z Arturem Biernatem wątek zamknięty Cudowne zajęcia!!Te zajęcia to oferta, jakiej szukałam od dawna. Wspaniała...
~Oriana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

Zajęcia taneczne wątek zamknięty Wszystkim miłośnikom żywiołowego latino, zmysłowej burleski oraz tańca...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

ocena wątek zamknięty Zajęcia z Panią Dorotą są super, zawsze pełna energii i usmiechnieta :)...
~kuk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry