Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grażyna - opinia wątek zamknięty Byłam i na pewno wrócę. Bardzo miły i rzeczowy właściciel i mechanicy. Autko...
~Grażyna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Grażyna - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, klimatyzacja mrozi aż miło mimo mojego kilkuletniego...
~Grażyna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Tomek - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam, fachowa obsługa, wyjątkowe podejście do klienta - najwyższy...
~Tomek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 maja 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Rzetelność. Fachowa pomoc w załatwieniu sprawy powypadkowej. Wzorowy kontakt...
~Marcin
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 maja 2020

Jerzy Pasiński - opinia wątek zamknięty Od wielu lat naprawiam samochody u Pana Wojtka i zawsze terminowo i...
~Jerzy Pasiński
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

Jimmy Chominski - opinia wątek zamknięty Auto po wypadku oddałem ekipie Pana Wojtka w ręce. Mimo tego, że naprawa była...
~Jimmy Chominski
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Kazimierz (Opel Corsa) - opinia wątek zamknięty Oddałem samochód do lakierowania zderzaka. Bardzo szybka, fachowa, solidna...
~Kazimierz (Opel Corsa)
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Krzysztof (Golf V) - opinia wątek zamknięty Korzystałem z Warsztatu dwukrotnie - obsługa szybka, konkretna i na...
~Krzysztof (Golf V)
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Piotr(Clio) - opinia wątek zamknięty W Auto Service Car Czajkowski korzystałem już kilka razy z usług...
~Piotr(Clio)
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Świetny warsztat, bardzo miła obsługa i wysoka jakość oferowanych usług. Po...
~Ola
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Marian Włodarski - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry warsztat i bardzo sympatyczna obsługa, polecam innym...
~Marian Włodarski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

Patryk - opinia wątek zamknięty Świetny warsztat, szybko zrealizowana usługa na miejscu, przemiła atmosfera....
~Patryk
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 września 2019

slawek - opinia wątek zamknięty Bezproblemowa naprawa z OC, wszystko szybko i bardzo sprawnie, samochód...
~slawek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 czerwca 2019

Polecam! wątek zamknięty Błyskawicznie wykonana usługa , przemili pracownicy, szybkie zdiagnozowano...
~Patryk
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2019

Rewelacyjna robota!! wątek zamknięty Super wykonana robota lakiernicza. Zderzak polakierowany w 4 godziny. Nie...
~Kierowca Opla Astry
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2019

Ford Focus Mk2 wątek zamknięty Solidna i fachowa usługa. Dobry kontakt z szefem. Zderzak wygląda jak nowy....
~Rafał
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lutego 2019

Podziękowania wątek zamknięty Super obsługa. Konkretnie, miło i solidnie. Szef jest bardzo miły i uczciwy...
~Jerzy
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Polecam warsztat na stałe wątek zamknięty Polecam warsztat, samochód toyota corolla po stłuczce lepszy od nowego. Warto...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Tak dobrą i uczciwą robotę trzeba pochwalić :) wątek zamknięty Koszmar kierowcy stał się moim udziałem :( znaczy uszczelka pod głowicą...
~Kaśka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

polecam wątek zamknięty wgnieciony zderzak audi 6, jestesmy bardzo zadowoleni dobra robota fachowo i...
~dariusz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
567

postów

304

wątków

do góry