Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ford focus wątek zamknięty nie życzę nikomu stłuczki ale jak już się coś stanie to z czystym sumieniem...
~Paweł
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

100% satysfakcji wątek zamknięty posiadam 2 letnia skode fabie. serwisuje ja u Plichty.mialem wypadek i...
~wladyslaw
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 listopada 2011

Jeszcze raz polecam! wątek zamknięty Druga robota w tym warsztacie i drugi raz jestem zadowolony. :) Polecam...
~Wadim
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 października 2011

goraco polecam wątek zamknięty warsztat profesjonalny,usluga wykonana na wysokim poziomie. auto zastepcze na...
~gosia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Polecam wątek zamknięty Z czystym sercem mogę polecić warsztat do wszelkich napraw...
~Marek P.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

POMALOWANY ZDERZAK W MERCEDESIE CL 600 wątek zamknięty PAN WOJTEK JEST PRAWDZIWYM FACHOWCEM,POMALOWANY ZDERZAK NA 100% ,SERWIS...
~zuza
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 października 2011

Polecam. wątek zamknięty Jeden z nielicznych warsztatów, z których korzystałem do tej pory gdzie...
~Rafał M.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 października 2011

omega wątek zamknięty Jak najbardziej polecam, właściciel konkretny, zna się w tym temacie, bardzo...
~Przemek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 września 2011

Serwis godny polecenia! wątek zamknięty Doświadczona kadra, z którą przez cały okres serwisowania miałem doskonały...
~Radek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

Świetna fachowa pomoc wątek zamknięty Witam! Przyjechałem do warsztatu z wydawało by się dużym problemem. Po...
~Grzegorz M
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

Profesjonalnie wątek zamknięty Auto wymagało drobnych poprawek lakierniczych , wszystko zostało zrobione...
~Golf III
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

Profesjonalnie i dokładnie wątek zamknięty Dzisiaj odebrałem moją octavię. Samochód wymagał kilku drobnych poprawek...
~Obroos
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2011

Druga naprawa - drugi sukces :-) wątek zamknięty Profesjonalne podejście i super kontakt. Priorytetem jest zadowolenie...
~Robert
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

Perfekt !!! wątek zamknięty Powoli traciłem nadzieje,ze w usługach sa jeszcze uczciwe firmy,lecz po...
~VW Touareg
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

Peugeot Partner wątek zamknięty Na początku trochę niedowierzałem w oceny innych użytkowników (prawie same...
~Paweł Peugeot Partner
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi, terminu wykonania i jakości. Na czas...
~Irena Zadrożna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

Szczerze polecam! wątek zamknięty Witam serdecznie, Polecam wszystkim usługi blacharsko-lakiernicze w tym...
~Maciej
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

!!!! POLECAM !!!!!! wątek zamknięty Zlecenie wykonane perfekcyjnie, malowane część zderzaka oraz część bagażnika...
~Michał
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2011

A4 CABRIO WYLAKIEROWNE PO NIEMIECKU!!!! wątek zamknięty Witam, dotychczas korzystalem tylko i wylacznie z najlepszych serwisow w...
~Zadowolony klient z Rumii
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 marca 2011

Ford Mondeo wątek zamknięty Polecam wszystkim ten warsztat. Naprawdę fachowo wykonana usługa...
~Leszek P.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
567

postów

304

wątków

do góry