Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam, polecam i jeszcze raz polecam !!! wątek zamknięty Warsztat znalazłam przez internet, bo szukałam warsztatu, który oferuje...
~Janina Wielgoszyńska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Dobre ceny dla klienta za najlepszą jakość i obsługę wątek zamknięty Korzystam z pomocy całego zespołu z właścicielem warsztatu na czele...
~Kwiatek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Warsztat na stałe wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy chcą mieć szybko i solidnie zrobioną naprawę i...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Jestem klientką od lat. Nigdy nie ma kręcenia nosem, że się przyjechało. Ci...
~Ewa
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Opel wątek zamknięty Sprawnie przeprowadzona naprawa "wgniotki" i lakierowania, kolor lakieru bez...
~ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Jak zwykle kawał dobrej roboty! wątek zamknięty To już kolejny raz, kiedy odbieram z tego warsztatu nowe auto po kolejnej...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Opel Astra 2 wątek zamknięty Kontakt który warto mieć w telefonie. Nic dodać nic ująć, jak zwykle wszystko...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Właścicielka Mikry wątek zamknięty Polecam wszystkim usługi w tym super warsztacie. Szybka i solidna diagnoza,...
~Wanda
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Naprawde godni polecenia wątek zamknięty Moj stary mercedes mial pare drobnych usterek , blyskawiczna diagnoza, mila...
~ArekDK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Audi Q7 wątek zamknięty Profesjonalne podejscie do klijenta ,natychmiastowe znalezienie przyczyn...
~irek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Naprawa zderzaka w toyocie yaris wątek zamknięty Polecam wszystkim usługi w tym warsztacie. Jesteśmy bardzo zadowoleni....
~Sławek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Naprawa po stłuczce Peugeot 508 wątek zamknięty Takiego profesjonalizmu się nie spodziewałem. Ludzkie podejście do klienta,...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

gorąco polecam wątek zamknięty Samochód naprawiony szybko i profesjonalnie, po stłuczce nie było śladu.
~Patryk
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

warsztat godny polecenia wątek zamknięty 10.11.2016 tuż przed zamknięciem warsztatu pojawiłam się ja, z moim skromnym...
~zuza
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

na razie OK wątek zamknięty od roku ponad jeżdżę i przyznam, że jest dobrze. czasami ceny są wg mnie za...
~Zu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Mega polecam ten warsztat, fachowa robota wątek zamknięty Podjechałem z Dacią, w sumie nie były to jakieś poważne szkody, ale zostało...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

Polecam! wątek zamknięty Prace blacharskie i lakiernicze uszkodzonego nadkola w BMW Compact zostały...
~A.L.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

holowano przez assistance wątek zamknięty Uszkodzone auto (assistance avivy) holowano mi z Helu, do zaprzyjaźnionego...
~mac
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

polerowanie reflektorów przednich wątek zamknięty Jestem Bardzo mile zaskoczony jakością wykonania. Naprawdę rewelacja,...
~kierowca Peugeot 307
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

Ibiza wątek zamknięty Usluga: wymiana dwoch przednich blotnikow i naprawa progu z malowaniem. Jak...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
567

postów

304

wątków

do góry