Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM ! :) wątek zamknięty Jeśli nie potrafisz jeździć - w CARUSKU się tego nauczysz :) Bardzo...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Automat też dla ludzi !!! Profesjonalizm w każdym calu !!! wątek zamknięty Bardzo dziękuję za profesjonalizm i cierpliwość. zdałam za pierwszym razem....
~LIDIA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Automat nie taki straszny wątek zamknięty Wszystkim niepewnym siebie kursantom, polecam szkolenie w OSK "Carusek"....
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2016

Laurka dla Caruska :) wątek zamknięty Serdecznie polecam! Nawet, jeśli ktoś uważa się za motoryzacyjną niemotę i...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Szybka i przykemna teoria, dogodne terminy zajęć praktycznych, ostatnie jazdy...
~Kursant
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo fajni , cierpliwi i mili instruktorzy . Polecam każdemu ! :)
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lipca 2016

Super Instrukor i Zdane za pierwszym razem! wątek zamknięty Dzieki Panu Markowi i jego super podejscie do osob uczacych sie prowadzic...
~Nicole Machnikowski
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

POLECAM SERDECZNIE WSZYSTKIM OSK CARUSEK! wątek zamknięty Właśnie zdałam egzamin i mogę śmiało wszystkim polecić OSK Carusek! Teoria -...
~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Zdecydowanie polecam !! (kat. B) wątek zamknięty Bardzo bałam się przystąpić do kursu, ponieważ uważałam, że marny będzie ze...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

Nauka jazdy na 6-nawet po dłuższej przerwie zdasz :) wątek zamknięty Z ogromną przyjemnością mogę polecić jazdę i naukę w OSK Carusek. Osobiście...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2016

Na automacie jazda jest czystą przyjemnością wątek zamknięty Moja przygoda z autem zaczęła się po... czterdziestce. Lepiej późno niż...
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Automat i jeszcze raz automat!!! wątek zamknięty Po 10 latach przerwy zdecydowałam, że zrobię prawo jazdy,ale na automacie, w...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Tylko automat !!! Zdałam za pierwszym razem! wątek zamknięty Po pierwsze polecam Caruska, po drugie polecam zdawać na automacie, po...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Zdecydowanie polecam!!!! ;) wątek zamknięty Po tym jak w poprzednim o.s.k. straciłam wiarę we własne możliwości i...
~MONIA :D
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

POLECAM CARUSKA!! :) wątek zamknięty Instruktorów Caruska wyróżnia profesjonalizm, szacunek do kursantów,...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Najlepsza nauka jazdy !!!! wątek zamknięty Dziękuje za super przygotowanie do egzaminu !!!! Egzamin zdany !!! Nauka z...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

CARUSEK NAJLEPSZY!!! wątek zamknięty Bardzo polecam wszystkim jazde autem z automatyczną skrzynią biegów ....
~Monia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

polecam ! wątek zamknięty Polecam! mimo ,że praktyczny zdałam dopiero ostatnio za 6 razem (z mojej...
~kursantkaE
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Kasia - opinia wątek zamknięty Polecam jak najbardziej. :-) mila atmosfera, kompetentni mentorzy I doskonaly...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

podziękowanie dla Marka T. z Caruska wątek zamknięty Carusek jest super ,miła i profesjonalna obsługa. Pan Marek Turski jest...
~Ela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
417

postów

380

wątków

do góry