Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam! wątek zamknięty Uwaga! Akumulatory droższy na miejscu niż na ich stronie o 30-50 zł....
~bolek1899
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Polecam! Dobra firma wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Akumulator kupiony i wymieniony na...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 grudnia 2016

polecam w ciemno. wątek zamknięty Asortyment duży,ceny przystępne,obsługa profesjonalna.Bez życzenia sprawdzono...
~T.Panek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

prawdziwe centrum akumulatorow wątek zamknięty Jedyne miejsce gdzie zawsze od ręki dostaje przedziwne akumulatory 6v. Polecam
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

polecam wątek zamknięty duży wybór akumulatorow na miejscu, sprawdzaja stan starego akumulatora,...
~jasió
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Zadowolony klient wątek zamknięty Bardzo duży wybór, fachowe doradztwo, montaż w cenie. Polecam
~HONDA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

Super wątek zamknięty Super fachowa wiedza. Katalog motocyklowy na pamiec . Moj trzeci akumulator...
~Suzuki martin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Dobre ceny po roku Warta ( akumulator padł), ale Panowie staneli na wysokości...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

Wielki pozytyw wątek zamknięty Rok temu kupilem uzywany samochod .Od samego poczatku mialem problemu z aku...
~adrian
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Problem z akumulatorem podjedz na Czarna ... wątek zamknięty Panowie znaja sie, mają czym i wiedzą co sprawdzić, nie jak "fachowiec z...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

Super Firma wątek zamknięty Profesjonalna obsluga i doradztwo przy wyborze akumulatora. Szybki montaz na...
~basia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 grudnia 2014

Bardzo polecam:) wątek zamknięty W ubiegłym tygodniu miałam przyjemność skorzystać z obsługi w tym Centrum...
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

Akumulator marki tuborg wątek zamknięty Kupiłem u nich akumulator marki tuborg, mam go już 3 rok i spisuje się...
~JanB
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

BMW X3 wątek zamknięty Właściwie można tylko chwalić. Pomimo, że nie byłem zdecydowany i troszkę...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Fachowcy wątek zamknięty Byłem mile zaskoczony fachową i uprzejmą obsługą. Ceny normalne. Naprawdę...
~klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo polecam. Dostałem u Panów z Czarnej akumulator specjalistyczny...
~pt cruiser
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

Poprostu wspanialy sklep dla akumulatorow wątek zamknięty Szybka i skuteczna obsluga, sprzedawca doradzil wybor, lepszy niz taki jaki...
~WD
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 maja 2014

super wątek zamknięty Panowie z Czarnej dobrali odpowiedni akumulator ,zamontowali i sprawdzili...
~Pilos
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry