Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam !!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam !!!. Świetni ludzie, z pasją i doświadczeniem. W moim...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lutego 2019

polecam wątek zamknięty Do bycia na diecie trzeba dorosnąć lub mówiąc inaczej poczuć, że teraz jest...
~M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Polecam z całego serca wątek zamknięty Polecam wszystkim Pana Michała, było mi bardzo ciezko zrzucić kilka kg, z...
~Michalina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

Goraco polecam wątek zamknięty Dzieki panu Michalowi zgubilem 26kg w pol roku bez wiekszych wyrzeczen!...
~M
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

!! wątek zamknięty Tylko dzięki tym ludziom, jeszcze żyję. Poszłam tam bez wiary w sukces (mimo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 grudnia 2013

gorąco polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z podejścia i profesjonalizmu pana Michała. Fachowa,...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

W 3 mce - 15 kg mniej :) wątek zamknięty To co dla mnie bylo najwazniejsze w czasie odchudzania to to, ze porcje...
~R.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

lekcjoważący stosunek do klienta wątek zamknięty Po długim okresie oczekiwania Pani Agata znalazła dla mnie czas w piątek o...
~joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2011

NOWE ŻYCIE !!! wątek zamknięty Jeśli ktoś ma ochotę na nowe życie z nową piękną i zdrową figurą to jest...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 stycznia 2011

Bardzo dziękuję wątek zamknięty W tym miejscu chciałabym podziękować Panu Michałowi, za wspaniałe diety i...
~mała
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

jeśli tak traktują pacjentów to ... wątek zamknięty trgedia :/ Dzwoniłam do nich w styczniu, żeby umówić się na wizytę. Pani...
~Tasia
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2009

Super wątek zamknięty JemZdrowo.pl to jedno z niewielu miejsc w trojmiescie gdzie mozna liczyc na...
~G.P
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2010

odradam wątek zamknięty Korzystałam z porad tej placówki i trzeba przyznać że bardzo ładnie...
~ptysiak200
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
57

postów

53

wątków

do góry