Centrum Doskonalenia Zawodowego

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, gen. Józefa Sowińskiego 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kurs dla taksówkarzy wątek zamknięty mialem okazje uczestniczyc w kursie przygotoującym do wykonywania zawodu...
~grzegorz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 maja 2009

jar również . .. wątek zamknięty ja również polecam Pana Stasia...
~mn
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

Pan Stasiu wątek zamknięty Pan Stanisław Litwin:) jest człowiekiem duszą:) Spokojne podejscie, zero...
~kh
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 marca 2009

SUPER OŚRODEK wątek zamknięty Jak dla mnie Credo to najlepszy Osrodek w całym Gdańsku miła atmosfera i...
~kursantka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 stycznia 2009

POLECAM!!! wątek zamknięty Mialam przyjemnosc uczenia sie w Credo. Moim zdaniem najlepszy osrodek w...
~Martka.Cz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 lipca 2008

POLECAM!! wątek zamknięty Nauka zarówno teorii jak i jazdy na bardzo wysokim poziomie. Pan Roman i Ania...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 lipca 2008

Gosia - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrzy nauczyciele , swietni instruktorzy, mila atmosfera i wszystko...
~Gosia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 czerwca 2008

spotkanie na drodze wątek zamknięty miałam dziś rano okazję spotkania na drodze jednego z instruktorów CREDO; pan...
~AM
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 maja 2008

Opinia wątek zamknięty Twierdze ze to jest jeden z najlepszych ośrodków w Trójmieście. Przygotowują...
~:)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2008

zapraszam wątek zamknięty Zapraszam wszystkich byłych i obecnych kursantów na strone nasza-klasa.pl do...
~autor
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2008

Polecam! wątek zamknięty zdałam za pierwszym razem, ale myśle że nie to jest najważniejsze bo tu...
~Ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 marca 2008

Polecam! wątek zamknięty Nie zgadzam się z opiniami na temat instruktora Rysia. Jest bardzo...
~M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 marca 2008

Jestem zadowolona wątek zamknięty Poziom nauczania bardzo wysoki, wykłady ciekawe i prowadzone w miłej...
~anna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 lutego 2008

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Miałam przyjemnosc uczenia sie w Credo i polecam.Szkoła wykazuje wysoki...
~elajza81
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 stycznia 2008

kursantka - opinia wątek zamknięty Jeśli chodzi o całokształt, to nie mam zastrzeżeń. Wykłady prowadzone przez...
~kursantka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 stycznia 2008

CREDO wątek zamknięty dobrze gdy zdaje sie za pierwszym razem, ja niestety nie mialem tyle...
~Paweł
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 grudnia 2007

Super! wątek zamknięty Super szkoła! Zdałam dziś egzamin na prawko za PIERWSZYM podejściem! Zero...
~Muparta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 grudnia 2007

jagodzianka - opinia wątek zamknięty Zdawałam prawo jazdy razy kilka... i mialam dwóch instruktorów jazdy, jeśli...
~jagodzianka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 października 2007

Tylko Credo. wątek zamknięty Zdałam egzamin za pierwszym podejściem i bardzo się z tego cieszę!!!...
~Monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 października 2007

Polecam wątek zamknięty osobiście polecam ten Ośrodek nie znam jakiegoś Rysia ale znam Ankę i ją...
~Ewa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
75

postów

68

wątków

do góry