Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Brud i syf wątek zamknięty Jakiś koszmar, nigdy nie widziałem tak brudnego ośrodka zdrowia. Od wejścia...
~pacjent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 marca 2019

Masakra wątek zamknięty Wykupiłem prywatny pakiet medyczny, umówiłem dwie wizyty tego samego dnia w...
~Miki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Poniżej wszelkiej krytyki wątek zamknięty Nie wiem od czego zacząć, siedzę właśnie w Centrum Medycznym Falck w Gdańsku....
~studentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Ocena w kategorii przychodnie poradnie wątek zamknięty Jestem Bardzo zadowolony.Polecam lekarza roozinnego dr Maciejczyk.
~Jan Stachnik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Polecam Dr Piotrowską wątek zamknięty Doktor rzeczowa miła. A co najważniejsze, stawia pozytywne diagnozy. Ja i...
~Arleta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Neurolog wątek zamknięty Nie polecam neurologa w Falck. Totalny brak zainteresowania pacjentem. Inny...
~Bodzio
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

przychodnia ceni Twoj czas wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z uslugi. Obsluga w recepcji bardzo mila, doktor...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Długość oczekiwania tragedia wątek zamknięty Nikomu nie polecam. Umawimy się przez telefon na godzinę której nikt nie...
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Najgorsza przychodnia z zakresu medycyny pracy w jakiej byłam wątek zamknięty Mając ponad 25 letnie doświadczenie zawodowe i kilkanaście różnych zakładów...
~Małgorzata
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Lekarz opieki podstawowej wątek zamknięty Witam. Chcę wykupić pakiet w Falck i mam pytanie czy Ktoś doradzi mi lekarza...
~beta29
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

Wizyta u lekarza wątek zamknięty Pierwsza wizyta u doktor piotrowskiej i szok usłyszalam ze jestem wredna...
~DANKA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam dr Sylwię Maciejczyk, bardzo miła Pani, spokojna, o wszystko...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

Dramat. wątek zamknięty Wizyta płatna umówiona na konkretna godzine, do gabinetu weszlismy 30minut...
~domel
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2014

Pochwała, szybko i nowocześnie wątek zamknięty Chciałam pochwalić. Do końca zeszłego roku korzystałam z opieki medycznej u...
~Iwona
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

Polecam!!!!!!!!! wątek zamknięty Przemili lekarze ,uśmiechnięta Pani z laboratorium .Dzisiaj pomimo mojego...
~Lola
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

To kpina, a nie przychodnia ! wątek zamknięty Pomimo umówionej wizyty, nie dostałam się do lekarza w tej przychodni,...
~Monika
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

straciłem 2 tygodnie i zaproponowano mi czekaj dalej albo płać wątek zamknięty Na początku stycznia zarejestrowałem się w Centrum Medycznym Falc na wizytę u...
~Leszek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

Basia - opinia wątek zamknięty Polecam Panią neurolog dr Stelmaszczyk. Prowadzi mnie i jest świetnym...
~Basia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 listopada 2012

czy tam pracują lekarze? wątek zamknięty byłam w Falcu z wizytą u dermatologa. Lekarz bez fartucha w gabinecie...
~tajemniczy pacjent
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

bardzo dobrzy lekarze wątek zamknięty Trafiałam do dr Przemysława Adamskiego, z polecenia znajomej. Dużo można by...
~Anna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

37

wątków

do góry