Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepszy Złotnik w Sopocie wątek zamknięty Obsługa znakomita, kupiliśmy obrączki takie jakie sobie wymarzylismy,...
~Klaudia Rusin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Zasługują na najwyższą ocenę wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam wszystkim Zakład Jubilerski w Sopocie na ul....
~Halina Teresa Samuelsson
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Zakup obrączek wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi oraz wykonanych obrączek. Są śliczne,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 grudnia 2017

Fantastyczny wybór obrączek wątek zamknięty Po wizytach w kilku sieciowych sklepach jubilerskich wybrałam się do tej...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 listopada 2017

obrączki wątek zamknięty W dniu dzisiejszym odebraliśmy z Narzeczonym obrączki, które szukaliśmy...
~Elwira i Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

Polecamy! wątek zamknięty Jesteśmy zachwyceni zarówno obsługą jak i wykonaniem obrączek. W pracowni...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Tylko w tej pracowni jubilerskiej wątek zamknięty Szczerze polecam.Korzystaliśmy z małżonką z usług tej pracowni i nasze...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

POLECAMY!!! wątek zamknięty Z zamówieniem i zakupem obrączek zwlekaliśmy dość długo, co okazało się złym...
~Wojciech Z.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Bardzo fajny punkt na mapie Trójmiasta wątek zamknięty Realizacja zamówienia zgodnie z ustaleniami. Miła i cierpliwa obsługa dla...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

JESTEŚMY ZACHWYCENI !!! wątek zamknięty Panowie przemili, niezwykle pomocni i empatyczni. A obrączki...po prostu...
~Adam i Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

POLECAMY!!! wątek zamknięty Fachowa obsługa i perfekcyjne wykonanie, nie wspominając o bardzo...
~Ania i Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

Pierścionek zaręczynowy wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania pierścionka zaręczynowego :)...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Polecam! wątek zamknięty Poszukiwaliśmy wraz z narzeczoną dobrego Jubilera który wykona nam obrączki...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

POLECAMY! wątek zamknięty Podpisujemy się pod wszystkimi b.dobrymi opiniami wystawionymi tej firmie do...
~Luiza i Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie miejsce godne polecenia ! Fachowa obsługa , realizacja wg...
~Karolina i Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Polecamy! wątek zamknięty Zdecydowanie polecamy! Sami zakupiliśmy obrączki dzięki pozytywnym...
~Magda i Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Przesympatyczna obsługa i pełen profesjonalizm wątek zamknięty Wszystko idealnie, trafiliśmy z polecenia i polecamy dalej. Profesjonalna...
~Ania i Sebastian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

Bezkonkurencyjny jubiler wątek zamknięty Nie ma co się rozpisywać- najlepszy jubiler pod kazdym względem. Polecam.
~Usatysfakcjonowana w 100000% kli
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2017

pierścionek zaręczynowy wątek zamknięty Jeździłem, szukałem, rozmawiałem i nie mogłem się zdecydować. Aż w końcu...
~Kornel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Jest szczęście! wątek zamknięty Wraz z Narzeczonym długo szukaliśmy mojej wymarzonej obrączki lub miejsca ,...
~Agnieszka & Bartek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry