Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo Dobry wszechstronny terapełta wątek zamknięty Przeżywałem depresje związaną z rozstaniem po kilku letnim związku. Miałem...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Profesjonalna pomoc psychologiczna! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam p. Mikołaja. Jest osobą profesjonalną i godną zaufania....
~Kasper
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

... wątek zamknięty Nie polecam. Zapłaciłam za spotkanie znacznie więcej niż wynosi stawka w...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 listopada 2016

Polecam Panią Maję Górną wątek zamknięty Dzięki Pani Mai Górnej dowiedziałem się wiele o sobie i nauczyłem się...
~Daniel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Pani Maja Górna wątek zamknięty Polecam wszystkim Panią Maję psychologa z powołania, osobę pełną empatii,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam szczególnie osobom, które sceptycznie podchodzą do tego typu pomocy i...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

pani Agnieszka Gurzyńska wątek zamknięty Od pewnego czasu zastanawiałem się nad podjęciem psychoterapii, a do studia...
~D
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

Agnieszka Gurzyńska - osoba ze wspaniałym podejściem wątek zamknięty Do "Mostów zamiast murów" trafiłem po kilku wizytach u innych...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Zdecydowanie polecam panią Agnieszkę Gurzyńską wątek zamknięty Chciałbym wszystkim polecić panią Agnieszkę jako terapuetkę/seksuologa....
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 października 2015

psychoterapeta Pani Agnieszka Gurzyńska wątek zamknięty Pani Agnieszka to znakomity Psychoterapeuta i Seksuolog. Miałam wielkie...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Dziękujemy wątek zamknięty Polecam każdemu małżeństwu, które przechodzi kryzys. Zdecydowaliśmy się na...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

Psychoterapia - Pani Maja Górna wątek zamknięty Pani Maja Górna jest profesjonalistką, mającą świadomość swoich kompetencji....
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

Zmiana jest możliwa wątek zamknięty Ponad rok temu podjęłam jedną z lepszych decyzji w swoim marnym - jak mi się...
~NowaJa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Blachy wyprostowane :) wątek zamknięty U Pani Agnieszki poddałem się terapii po tym jak zostałem zdradzony przez...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Świetny psycholog wątek zamknięty Pani Agnieszka Gurzyńska to wspaniały psycholog. Już po trzydziestu minutach...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

warto polecić Panią Maję Górną wątek zamknięty Korzystałam z pomocy psychologicznej Pani Mai Górnej przez półtora roku. Mogę...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 października 2014

Bardzo polecam wątek zamknięty Witam. Po roku nie przynoszącej widocznych efektów terapii analitycznej,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

wizyta konsultacyjna, jesień 2013 wątek zamknięty W moim przypadku skończyło się na jednej wizycie, ponieważ zadziałało tzw....
~Małgorzata Goławska
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2014

porady psychologa wątek zamknięty Polecam studio psychoterapii, pani Maja Górna pomogła mi w sposób prosty i...
~kobieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Warto spróbować zawalczyć - nam się udało wątek zamknięty Półtora roku temu nasze małżeństwo przeżywało olbrzymi kryzys. Dzięki pomocy...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry