Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
. - opinia wątek zamknięty Wizyta u specjalisty jak i w laboratorium przebiegły bardzo sprawnie. Pani...
~.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 czerwca 2020

polecam wątek zamknięty Miejsce bardzo ładne i elegancie. Gabinety bardzo czyste, aż miło wejść na...
~W.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 sierpnia 2019

Skandal!!! wątek zamknięty Byłem na badaniach miałem umówioną wizytę na konkretną godz i co musiałem...
~Zawiedziony
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Tragiczny system obsługi pacjenta wątek zamknięty Badania medycyny pracy umówione na godzinę 9.30, przychodzę przed czasem,...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

Super miejsce wątek zamknięty Miejsce bardzo ładnie, elegancko wygląda. Gabinety zwłaszcza po rozbudowaniu...
~Kar
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 listopada 2018

Najlepsza placówka medycyny pracy w Trójmieście wątek zamknięty Standardowo zajmujące do 4 godzin badania medycyny pracy Revimed robi w 55...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 listopada 2018

m wątek zamknięty Nie mam dużych oczekiwań co do rehabilitacji oferowanej na NFZ. Ale to co...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

polecam revimed Gdańsk wątek zamknięty Miałam możliwość korzystania zarówno z zabiegów refundowanych przez NFZ jak...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2018

Sauna na Abrahama wątek zamknięty Szanowne Szefostwo, gratuluję poszerzenia usług Revimed o saunę...i to...
~Iwona Perlińska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Mila rehabilitacja wątek zamknięty Bardzo mili fizjoterapeuci, dobre masaze, miejsce bardzo przyjazne.
~Karolina R.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

REVIMED GDAŃSK wątek zamknięty Polecam. Szybka i profesjonalna obsługa.
~Rafał Jeliński
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

Recepcja rodem z prl-u wątek zamknięty Pani na recepcji chyba zatrzymała się w czasie prl-u. Pani przy rejestracji...
~Michał
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

POLECAM Revimed Gdańsk wątek zamknięty Panie w rejestracji są bardzo pomocne przy doborze terminów, godzin wizyt....
~Magda
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

dr z Revimedu wątek zamknięty Proszę omijać go szerokim łukiem, nie ogląda dokumentacji, nie zna...
~on
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

Brawa dla Załogi REVIMED Gdańsk, ul.Abrahama! wątek zamknięty Korzystałam ostatnio - po raz kolejny - z cyklu masaży w REVIMED Gdańsk, ul....
~Maria Mendel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

doktor Rafało wątek zamknięty Różne są opinie o dr Rafało ale postanowiłem spróbować bo czego się nie robi...
~były pacjent naciągacza
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. wątek zamknięty Nie zgodzę się z poprzednią opinią. Byłam i jestem zadowolona. Idzie...
~Ela
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

opinia negatywna wątek zamknięty To, że jestem niezadowolona z rehabilitacji to mało powiedziane, jestem...
~Joanna
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

POLECAM wątek zamknięty Obsługa PROFESJONALNA,Usługa Dobra,wyposażenie dobre,czas oczekiwania...
~Piotr Wasilewski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2016

ślicznie dziękuję wątek zamknięty Udałam się z próbką na posiew moczu do tej przychodni, bo szalenie zależało...
~e.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
128

postów

72

wątków

do góry